Amouage

Ár:   80 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   80 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegy: bergamot, oregánó, pimento

Szívjegy: ámbra, mirha, tömjén, labdanum

Alapjegy: bőr, pacsuli, szantálfa, oud

Ár: 3000 Ft, 5000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.
Ár: 3.000 Ft (5 ml); 5.000 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
dnl

2019. május 23.

A Black Afganohoz hasonlóan számomra ez sem valami nagy cucc.. meg úgy a Neroli sem .. a Madisonnal együtt élen járnak a sznobok megtévesztésén alapuló manipulációjában.. avagy hogyan adjunk el középszerű illatokat méregdrágán?
Azt kell mondanom, hogy még egyetlen egy illat miatt sem szégyenkeztem ennyire, mint az Interlude miatt. Szeretem az édes illatokat, gondolok itt az A*men-re, vagy az L'instant de Guerlain-ra.. szeretem a füstös illatokat is, gondolok itt a Shuhrah-ra a Rasasitól.. de ettől forog a gyomrom még a leszáradás után hetekkel is. Rettenetesen édes, szirupos, kicsit gyantás - akárcsak a Body Kouros - és nagyon nagyon tömény. Fájt is fejem utána, ráadásul lemosni sem tudtam. Elképzelésem nincs, kinek állhat ez az illat jól, de az biztos, hogy nem férfi az illető.. egy csepp maszkulin motívumot sem fedeztem fel benne. Persze aki szereti, és megengedheti magának, az.viselje büszkén. Én inkább megkímélem ettől a környezetemet..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Zoltanracz

2019. május 5.

Ez a parfüm hasonlóan kiemelkedik a többi közül,mint egy S osztályú Mercedes. Sok jó minőségű,tartós illat létezik,de ez utánozhatatlan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Rhodesian Ridgeback

2018. szeptember 15.

Az előttem szólók már mindent leírtak az illattal kapcsolatban, de ez a parfüm aztán tényleg nem semmi. Két fújás és napszakokon keresztül uralkodó az aurád, de ha nem olyan a személyiséged, nem fogod tudni viselni. /Én nem tudnám, mert nem egy könnyű illat./ Szerintem a parfümgyártás alfája és omegája, ami haladóknak készült.
Tömjén és agarfafüst zseniális kompozíciója. Akkor is, ha senkit nem ismerek, aki méltó lenne ahhoz, hogy viselhesse.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Tessa

2018. szeptember 9.

Ez az az illat, amire Arany János idézete a legmegfelelőbb kifejezés: „Szó bennszakad, hang fennakad. Lehellet megszegik."
Sötét, szép, érzékien füstös orientális csodaillat. Nem az fajta, amit megérzel a metróaluljáróban, plázákban, BKV-n, vagy csak szimplán a tömegben. A gazdagabb arab országok pl. Szaúd-Arábia illata jut róla az eszembe. Leszámítva azt a tényt, hogy a sivatagi éghajlata miatt ott nincs is tél. Ez pedig határozottan téli illat.
Ha nagyon szeretne kukacoskodni az ember, ebben is találna egy icipici hibát. A vanília nem a kedvenc összetevőm egy parfümnél. De ez az én bajom, és ennél ez nem olyan uralkodó és nem is viszi el feminim irányba. Nagyon is férfias illat. Dúsgazdag, arab férfiakon tudom elképzelni ezt a parfümöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Gorgeous

2018. augusztus 6.

Nem tudom elemezni úgy olyan szépen és pontosan mint az előttem szóló kedves Mániás. Csak egy női hang vagyok az éterből. A ház legjobban sikerült férfi illata. Megnyerő, szimpatikus, aztán, sokat ígérő , végül pedig, szavát betartó illat. Nos a vele kompatibilis urak jelentkezését várom .... Csak vicc.... persze hogy az... khmm .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

lazolkov

2018. július 11.

A tömjén és a mirha kaleidoszkópikus játéka a balzsamos fűszerekkel, a mézes bőrrel, karamellel. Minden alkalommal más-és-más színek, formák, érzetek, egyetlen szóval nem is lehet kifejezni, jelzők sokasága tolul fel bennünk: lenyűgöző, titokzatos, kiismerhetetlen, kultikus, mint egy tökéletesen csiszolt gyémánt. Mézzel, karamellel, pörkölt diós borostyánnal és édes tömjénnel nyitja meg szakrális utazásunkat, ebben az egyedi Interlude világban, melyet gyógyhatású szárított és karamellizált zöld fűszerek óriási robbanása követ, kámforos bőrök, a pimento ereje, az opoponax mézessége földbe döngöl. Sötét és meleg, porosan édes, gyantás füstök által a bőröknek van egy enyhén piszkos, állatias hatása. Mindez együtt egy vizuális látomássá válik, melynek színe az aranysárgától, a sötétzöldön át egészen a lángnyelvek vöröséig terjed. Alkalomadtán némi gyümölcsösség is beköszön ebbe a kaleidoszkópba, szinte megfogalmazhatatlanul, a csípős paprika csípőssége keveredik a piros kandírozott málna száraz aromájával, egészen elképesztő látomás, ami pár óra elteltével a szantálfa végtelenül krémes ámbrás puhaságába süpped.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Lapo

2017. október 23.

A parfümgyártás művészete.. Festészetben Picasso, zenében Michael Jackson vagy Freddie Mercury, szobrászatban Michelangelo.. Nincs tovább.. csak más..
A 200. vélemény után szeretném megköszönni mindenkinek a biztató "hasznos vélemény"-nek való értékelést! Köszönöm! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

jodocus

2016. február 14.

Ez valóban egy mesebeli kísértés. Ha valaki szereti a rejtelmes, füstös, titokzatos illatokat, ezt nyugodtan merem ajánlani. Nagyon nem mindegy, hogy ki a viselője, kell egy krisztusi kor hozzá.
Ha megillatolja valaki, az szerintem simán érzi az ókori történelem illatát. Minimum 10 órán keresztül érezhető, ezalatt legalább háromszor alakul át. A végső letisztulása egy kissé púderes, tiszta harmónia.
Már több helyen is palackozzák (Grasse, London), de az eredeti, az ománi gyártású a legjobb.
Igazi luxusillat, mely mesél a múltról, és hű társad a jelenben. Nagyon jó a kisfilm a cég honlapján az interlude-feelingről - az illatról a zene és a tánc nyelvén. Az illat igazi remekmű.Tizenöt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 14.

Rainy

2013. november 13.

A Black Afganoból már ismert füstös érdekes drugstore illat itt is feltűnik azonban korántsem olyan egyszerűen van letudva mint előbbiben. Erős édeskés örvény füstölgő növények illatával. Abszolút találat az Amouage részéről, tartóssága még a line-on belül nézve is kitűnő :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Amyl Cinnamyl Alcohol, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Lyral, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.