Best of Beauty 2019

Amouage

Ár:   99 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   99 200 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kecses női sziluett, testhez simuló vörös selyem, puha tekintet. Makulátlanul öltözött úriemberek finom bőrcipőkben. Dohányfüst, fényűzés és bűn. Shanghai, 1920-as évek.

A Journey a korai kínai film noir-ok világába kalauzol. A Journey Woman fő jegyei a gyönyörű, barackos hatású kínai illatvirág és a dohány, a Journey Man esetében a dohány már markánsabb, bűnösebb – veszélyt sejtetve.

A Journey Woman főszereplője a tisztaság mágikus megtestesülése, az osmanthus. Mellé barack, jázmintea, méz, szerecsendió és kardamom társul. A szívben lévő mézet és cédrusfát virágos aura élénkíti: jázmin, frézia és mimóza. A luxusérzetű alapjegyek között perzsa sáfrány, pipadohány, bőr, vanília és nagarmotha található.

A Journey vörös kristályüvegből készült, aranyozott oldalakkal és mágneskupakkal.

Illatjegyek: barack, illatvirág, kardamom, méz, szerecsendió, tea, cédrusfa, frézia, jázmin, méz, mimóza, aggarmotta olaj, bőr, dohány, mósusz, sáfrány, vanília

emb1p3

2019. március 12.

5-6 órás mese arról, hogyan lesz a füstös, dohányos, tehát épp egy leheletnyit kesernyés mézes barackból pézsmás puha kis mézes barackfoszlány. A füstös barack részt találom a legjobbnak, persze az tart a legrövidebb ideig. (Talán a férfipárját kéne kipróbálnom?) Önmagában azért nem olyan nagy etvasz, de két dolog miatt mégse vagyok szűkmarkú a csillagokkal: egyrészt ilyen egy jó gyümölcsös illat (jó, persze, barackos hatású illatvirág, na de akkoris), kategórájában csak ez meg a Tuscan Leather az, amiért lelkesedni tudok, és ez az Amouage, ellentétben a Tom Forddal, sokkal puhább, nagyobb közönségkedvenc lehet(ne, ha nem kerülne egy vagyonba). A másik ok pedig szubjektív: '97-98 táján nyaranta aTiszaparton tonnaszámra ettük anyukám barátnőivel a tálkában árult, csokival és sárgabarackszósszal nyakon öntött vaníliajégkrémet (valaki nem emlékszik, mi volt ennek a neve?), a Journey leszáradásában nekem ezeket a végtelenül hosszú, önfeledt gyerekkori nyaralásokat hozza vissza. Mondanom sem kell, hogy így aztán csábítónak és veszélyesnek érzem a legkevésbé, és amúgy még csak különösebben karakteresnek se mondanám. Jó belépő az Amouage-okhoz, ez nem töri be az ember orrát. (Amúgy nagyon érdekes, hogy milyen illatokat asszociálunk a nőiességgel, remélem, hogy valaki írt már egy doktori disszertációt a szagérzékelésben is kódolt társadalmi és családi kondicionálás és a nőkép összefüggéseiről.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tiziana

2018. szeptember 29.

Ez az "Utazás" nem egy sima utazás...nagyon érzéki illat, és ha már filmről van szó,
behunyt szemmel azonnal a Kínai szerető-t juttatja eszembe.Az indítás nagyon édes, és nagyon bűnös,
(édesen-bűnös) A méz-barack-mimóza szépek együtt, kifejezetten mutatósak!
10-15 perc múlva előjön egy füstös, bőrös már-már öreg gumi illat,amiért annyira nem rajongok.
Olyan bőrkanapét érzek ami már nagyon sok mindent látott életében,és a beleivódott parfümök,
szivarok, és emberek illatától le sem tagadhatná, minek volt a helyszíne!
Amikor ez leszárad, egy sokkal letisztultabb, púderesen finom illat veszi át a helyét,
ami már nem nagyon változik.
Persze elő-előbukkan még egy kis jázmin, sáfrány, ez-az, de ettől az illat nyugalma már megmarad.
Gyönyörű a LECSENGÉSE, talán ez a legnagyobb erőssége,
olyan mint megpihenni egy fárasztó,de nagyon izgalmas út után.
Szeretném megvenni nagyban is, minden attól függ hogy sikerül-e megbarátkoznom
a középső bőrös résszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

(édesen-bűnös) A méz-barack-mimóza szépek együtt, kifejezetten mutatósak!
szivarok, és emberek illatától le sem tagadhatná, minek volt a helyszíne!
ami már nem nagyon változik.
Gyönyörű a LECSENGÉSE, talán ez a legnagyobb erőssége,
olyan mint megpihenni egy fárasztó,de nagyon izgalmas út után.
Szeretném megvenni nagyban is, minden attól függ hogy sikerül-e megbarátkoznom
a középső bőrös résszel.

Gorgeous

2018. augusztus 4.

Sajnos nem, nem és nem. Szeretem a karakteres illatokat de ő inkább bohócot csinál belőlem .
Nem akarok bohócosatt játszani . Meghagyom ezt a szerepet másnak. Egyszerűen túl sok.
Minden túl sok benne . Ez az illat egy ripacs.
Nincs benne kellem se bàj. Egy orosz konyhás néni jut róla eszembe. Vmi ilyesmi illata volt .
Jó fej volt a kedves harsány tolakodó mindenen jókat nevetett . De őt szerettem. Ezt az illatot nem tudom . Ez van . Biztos sokakon jól mutat és önazonos velük. A háznak van egy meseszép illata a Honour. Aki ismeri, azt is , tudja , hogy ott minden megvan, kellem , báj , pici titok is.
Ez az illat pedig teljesen az ellentéte. Dehát visszerek és zsigerek kinek mi . :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Minden túl sok benne . Ez az illat egy ripacs.

Marcsi66

2018. július 13.

Rangja van ennek a márkának,sorozatban vonuljanak a győztesek,valami ilyesmit vettek a fejükbe,is sikerült!!!,Ő az egyik a sok közúl,nekem nem annyira a vörös selyem bolondériája,Inkább egy hatalmas virágkehely,olyan mint mikor az amarillisz kinyílik otthon-nálam,és engedi a gyönyört,féktelen csodálatot zsebel,akárhányszor is láttam már,mindig újra élem..Virág bizony itt is van,mézédes barackkal hívogató,olyan jó vele lenni,már az első körben,majd a dohány,szerecsendió,és nehéz bontogatni a jegyeit szétválasztani,nem is szabad! .Finom édes ,bársonyos a bőre,ha ölel,nyugtat és boldogít
Szép,benne van az imádat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

Szép,benne van az imádat

csillaszentirmai

2018. május 12.

Első körben 5 ml-t vásároltam belőle, de további 10 ml is hozzám került. Igazán különleges illat, ami nagyon pozitív, hogy nem egy hölgy ismerősöm kérdezte milyen illat van rajtam? Nekem fontos a dícséret, mert így tudom, hogy jól megy a bőrömhöz!! Nagyon boldoggá tesz!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

auberginecat

2018. február 26.

Sikerült szereznem egy gyári mintát, és nagyon-nagyon tetszik, bár egy kissé ambivalensek az érzéseim egyelőre. Alapvetően elég karcos, bőrös, amit én általában nagyon szeretek egy-egy illatban. Szépen finomít ezen a markáns, dohányos vonalon a gyümölcsös-virágos édesség, szerencsére éppen csak annyira, hogy egy kis nőies báj keveredjen a dög mellé. Ezek mellett sikerült identifikálnom egy számomra furcsa, de kellemesnek mondható mellékzöngét; gyerekkorom patikaillata, amit úgy imádtam, és már sajnos sehol nem érezni. Ebben a parfümben igen. :) Tényleg nagyon-nagyon tetszik ez a kompozíció, ami miatt mégis bizonytalan vagyok, hogy egyelőre nem érzem úgy, hogy illene hozzám. Tesztelgetem még, meglátjuk, mire jutunk egymással. Az öt csillagot mindenesetre kérdés nélkül megérdemli így is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

aidanne

2018. január 26.

Nem rég a kezembe akadt egy zseniális könyv, melynek meghatározó helyszíne 1950-es évek New Orleans Francia negyede és egy előkelő bordélyház. Az tehetős, àm de fiatal uriember száll ki a kocsiból, és észreveszi az őrá váró mulatt lányt. Teste karcsú, méregzöld ruhát visel. A férfi sokat sejtetően rákacsint, s mikor a közelébe ér megérzi a lány bőrének mesteri illatát s vele együtt elkezdődik az "utazás".
Nos, ez az illat egy valóban érzéki utazás. Kemény, de mégis mély akkordokkal indít, néha néha oda tolja puha, barackos-mézes oldalát, hogy később a bőr és dohány ismét kalandra vigye. A legjobban az a rész tetszik benne, mikor az az érzéki illata egy poros-púderes puha csodává válik, és nyugovóra tér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 26.

narcissus

2017. április 6.

Óriási szerelem. Az egyik Nagy Ő.
Csupa bujaság, csupa fényűzés, csupa pajkosság... Mit lehet a világ egyik legszebb illatára mondani?! Varázslatos. Nem lehet betelni a gyönyörű barackvirágos keleti életérzéssel, a kínai illatvirággal, melyet megidéz, a bűn sejtelmességével, a veszély izgalmával. Adrenalin.
Aztán a virágok, a jázmin, a frézia, majd a méz csöppenős, sűrű édessége...A mimóza rejtelmei, érzékenysége egy markáns, igazi női lobbanásban, pillantásban, simogatásban. Végül a pipadohány és a bőr, meg a vanília még jobban elmélyíti ezt a gyönyörű illatot, ami több tartást ad neki, cseppnyi maszkulin beütéssel kiemeli a megközelíthetetlen, mégis csábító nő érzelmeit. Csodaszer! Tíz csillagot is megérdemelne, az 5 a legkevesebb...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

Óriási szerelem. Az egyik Nagy Ő.

yudiger

2017. február 21.

Nemrég jutottam hozzá egy 10 ml-es kis üvegcséhez. Az első benyomás a meglepetés volt. Valami másra számítottam. Ütős az eleje, és először nem is tudtam, hogy szeretem, vagy sem, de a fél óra múlva előbújó illat már nagyon tetszik. Valahonnan nagyon ismerős illat, de nem tudom megfejteni, hogy honnan. Nagyon kíváncsi voltam a "sárgabarackos bőrönd"-re, de sajnos az nekem nem mutatta meg magát. Végül is, tetszik az illat, nagyon örülök neki. Egyenlőre nagy becsben van, nem fújkálom, csak kipróbáltam, várom az alkalmat, amikor úgy érzem: Ő kell.
Az üveg valóban gyönyörű, a mágneses kupak különösen tetszik. Minden azt sugallja: én egy luxus parfüm vagyok, becsülj meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 21.

tothszilvi75

2017. január 24.

A fragin olvastam egy kommentet ami nagyon tetszett, "sárgabarackkal teli barna bőrönd "-nek titulálta valaki ezt az illatot. Lecsaptam egy üveges példányra, kevés hiánnyal, nagyon jó árban. Nem tudom minden nap viselni, a fejillata hol imádat, hol zavaró, itt én is érzem ezt a sárgabarackos bőrönd dolgot. Talán a hormonokon, bőrkémián múlik.. Vagy az időjáráson ahogy Erika írta. Viszont a fél órán belül előkúszó füstös virágos illat már nagyon is kedvemre való. Az üvege felér egy műalkotással. Összességében nem wooow illat, de szép, és boldog vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Isoeugenol, Citral, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol