Amouage

Ár:   99 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   99 200 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kecses női sziluett, testhez simuló vörös selyem, puha tekintet. Makulátlanul öltözött úriemberek finom bőrcipőkben. Dohányfüst, fényűzés és bűn. Shanghai, 1920-as évek.

A Journey a korai kínai film noir-ok világába kalauzol. A Journey Woman fő jegyei a gyönyörű, barackos hatású kínai illatvirág és a dohány, a Journey Man esetében a dohány már markánsabb, bűnösebb – veszélyt sejtetve.

A Journey Woman főszereplője a tisztaság mágikus megtestesülése, az osmanthus. Mellé barack, jázmintea, méz, szerecsendió és kardamom társul. A szívben lévő mézet és cédrusfát virágos aura élénkíti: jázmin, frézia és mimóza. A luxusérzetű alapjegyek között perzsa sáfrány, pipadohány, bőr, vanília és nagarmotha található.

A Journey vörös kristályüvegből készült, aranyozott oldalakkal és mágneskupakkal.

Illatjegyek: barack, illatvirág, kardamom, méz, szerecsendió, tea, cédrusfa, frézia, jázmin, méz, mimóza, aggarmotta olaj, bőr, dohány, mósusz, sáfrány, vanília

Ár: 4500 ft+ pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után postázom
3.900 Ft! Amouage Journey Woman fújós
Ár: 3.900 Ft + feladás. , Eladó: Mancsusz
Állapot: 5 ml fújós/kép alapján., Helyszín: Jakabszállás, Kecskemét, fizetés: Ajánlott postán maradó 630 Ft, Packeta csomagpont 700 Ft, Foxpost csomagautomata 1.200 Ft.

shiningstar

2022. május 26.

Ez a nagyi köptetője egy kis mézes cukorkával megspékelve.
Köszönöm, jól vagyok.
Nem kérek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

Ez a nagyi köptetője egy kis mézes cukorkával megspékelve.
Köszönöm, jól vagyok.
Nem kérek!

DianaS

2021. június 1.

Hm hm bevállalós.
Kifejezetten fűszeres ínyencség, egy vad vörös bársony. Tetszik az ereje de sajnos nem én vagyok...pedig huuh na majd Ő...hát valahogy mégsem :/ Nagyon nagyon sokáig tartja magát. Ha nem lenne ilyen intenzív a méz talán jobban tetszene. Van benne valami felkavaró, van amikor alkalmakra is túlzásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

Hm hm bevállalós.

Bernadett78

2021. január 21.

Igen, igen, igen..hatalmas szerelem. Barackos kicsit mézes, édes bőr. Szerintem nagyon vagány illat, rajtam nagyon tartós.
Fiatal lányokon nem tudom elképzelni.
Ha lehetne 10 csillagot adnék😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

Fiatal lányokon nem tudom elképzelni.
Ha lehetne 10 csillagot adnék😊

Mamamacica

2020. december 20.

A fej illat rajtam szó szerint Nestlé barackos Nestea. De nem csak bőrön, a fújóst szagolva is ezt érzem. A szív illatban ez kicsit csillapodik, s előjön a mézes jelleg.
Az alap sajnos egy olcsó női dezodor illat, nem tudom milyen, de jellegzetes. Számomra nem tetsző.
Ősszel fújva tudom leginkább elképzelni.
Nagyon finom illat, de a tartósság/ár-érték arány...
Egy niche illat ettől tovább kell tartson! (szerintem)
Az 5 óra tényleg reális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 20.

Ősszel fújva tudom leginkább elképzelni.
Nagyon finom illat, de a tartósság/ár-érték arány...
Egy niche illat ettől tovább kell tartson! (szerintem)
Az 5 óra tényleg reális.

Lina6

2019. augusztus 3.

Kétszer is teszteltem. Rajtam sajnos nem működik. Nem tartos. Enyhen barackos. Nem vagyunk joban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

emb1p3

2019. március 12.

5-6 órás mese arról, hogyan lesz a füstös, dohányos, tehát épp egy leheletnyit kesernyés mézes barackból pézsmás puha kis mézes barackfoszlány. A füstös barack részt találom a legjobbnak, persze az tart a legrövidebb ideig. (Talán a férfipárját kéne kipróbálnom?) Önmagában azért nem olyan nagy etvasz, de két dolog miatt mégse vagyok szűkmarkú a csillagokkal: egyrészt ilyen egy jó gyümölcsös illat (jó, persze, barackos hatású illatvirág, na de akkoris), kategórájában csak ez meg a Tuscan Leather az, amiért lelkesedni tudok, és ez az Amouage, ellentétben a Tom Forddal, sokkal puhább, nagyobb közönségkedvenc lehet(ne, ha nem kerülne egy vagyonba). A másik ok pedig szubjektív: '97-98 táján nyaranta aTiszaparton tonnaszámra ettük anyukám barátnőivel a tálkában árult, csokival és sárgabarackszósszal nyakon öntött vaníliajégkrémet (valaki nem emlékszik, mi volt ennek a neve?), a Journey leszáradásában nekem ezeket a végtelenül hosszú, önfeledt gyerekkori nyaralásokat hozza vissza. Mondanom sem kell, hogy így aztán csábítónak és veszélyesnek érzem a legkevésbé, és amúgy még csak különösebben karakteresnek se mondanám. Jó belépő az Amouage-okhoz, ez nem töri be az ember orrát. (Amúgy nagyon érdekes, hogy milyen illatokat asszociálunk a nőiességgel, remélem, hogy valaki írt már egy doktori disszertációt a szagérzékelésben is kódolt társadalmi és családi kondicionálás és a nőkép összefüggéseiről.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Tiziana

2018. szeptember 29.

Ez az "Utazás" nem egy sima utazás...nagyon érzéki illat, és ha már filmről van szó,
behunyt szemmel azonnal a Kínai szerető-t juttatja eszembe.Az indítás nagyon édes, és nagyon bűnös,
(édesen-bűnös) A méz-barack-mimóza szépek együtt, kifejezetten mutatósak!
10-15 perc múlva előjön egy füstös, bőrös már-már öreg gumi illat,amiért annyira nem rajongok.
Olyan bőrkanapét érzek ami már nagyon sok mindent látott életében,és a beleivódott parfümök,
szivarok, és emberek illatától le sem tagadhatná, minek volt a helyszíne!
Amikor ez leszárad, egy sokkal letisztultabb, púderesen finom illat veszi át a helyét,
ami már nem nagyon változik.
Persze elő-előbukkan még egy kis jázmin, sáfrány, ez-az, de ettől az illat nyugalma már megmarad.
Gyönyörű a LECSENGÉSE, talán ez a legnagyobb erőssége,
olyan mint megpihenni egy fárasztó,de nagyon izgalmas út után.
Szeretném megvenni nagyban is, minden attól függ hogy sikerül-e megbarátkoznom
a középső bőrös résszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

(édesen-bűnös) A méz-barack-mimóza szépek együtt, kifejezetten mutatósak!
szivarok, és emberek illatától le sem tagadhatná, minek volt a helyszíne!
ami már nem nagyon változik.
Gyönyörű a LECSENGÉSE, talán ez a legnagyobb erőssége,
olyan mint megpihenni egy fárasztó,de nagyon izgalmas út után.
Szeretném megvenni nagyban is, minden attól függ hogy sikerül-e megbarátkoznom
a középső bőrös résszel.

Gorgeous

Korcsoport: >54
2018. augusztus 4.

Sajnos nem, nem és nem. Szeretem a karakteres illatokat de ő inkább bohócot csinál belőlem .
Nem akarok bohócosatt játszani . Meghagyom ezt a szerepet másnak. Egyszerűen túl sok.
Minden túl sok benne . Ez az illat egy ripacs.
Nincs benne kellem se bàj. Egy orosz konyhás néni jut róla eszembe. Vmi ilyesmi illata volt .
Jó fej volt a kedves harsány tolakodó mindenen jókat nevetett . De őt szerettem. Ezt az illatot nem tudom . Ez van . Biztos sokakon jól mutat és önazonos velük. A háznak van egy meseszép illata a Honour. Aki ismeri, azt is , tudja , hogy ott minden megvan, kellem , báj , pici titok is.
Ez az illat pedig teljesen az ellentéte. Dehát visszerek és zsigerek kinek mi . :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Minden túl sok benne . Ez az illat egy ripacs.

Marcsi66

2018. július 13.

Rangja van ennek a márkának,sorozatban vonuljanak a győztesek,valami ilyesmit vettek a fejükbe,is sikerült!!!,Ő az egyik a sok közúl,nekem nem annyira a vörös selyem bolondériája,Inkább egy hatalmas virágkehely,olyan mint mikor az amarillisz kinyílik otthon-nálam,és engedi a gyönyört,féktelen csodálatot zsebel,akárhányszor is láttam már,mindig újra élem..Virág bizony itt is van,mézédes barackkal hívogató,olyan jó vele lenni,már az első körben,majd a dohány,szerecsendió,és nehéz bontogatni a jegyeit szétválasztani,nem is szabad! .Finom édes ,bársonyos a bőre,ha ölel,nyugtat és boldogít
Szép,benne van az imádat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

Szép,benne van az imádat

csillaszentirmai

2018. május 12.

Első körben 5 ml-t vásároltam belőle, de további 10 ml is hozzám került. Igazán különleges illat, ami nagyon pozitív, hogy nem egy hölgy ismerősöm kérdezte milyen illat van rajtam? Nekem fontos a dícséret, mert így tudom, hogy jól megy a bőrömhöz!! Nagyon boldoggá tesz!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citronellol, Isoeugenol, Citral, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.