Amouage

Ár:   €340   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   €340
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: ibolyalevél, cascalone, nőszirom, mimóza, körte, paradisone, ilang-ilang, ambroxan, heliotróp

Ár: 2,5ml/ 1.800ft 5ml/ 3.500ft 10ml/ 6.800ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

laracroft

2020. március 2.

Update: múltkor ezzel voltam bekencézve, csücsültem az irodán, bejött Mr. Férjem, és megkérdezte, hogy ki szivarozott, mert vaníliás szivarszagot érez. Én voltam a szag forrása. No comment. :-)

A legfinomabb virágos körteillat, amit valaha éreztem!
Végre valami kicsit új a piacon, érdekes, finom, de nem bántó - igaz, olyannyira nem, hogy a nerolis mintám felét az alkaromra kellett borítanom, hogy érezzek valamit, de azóta szépen illatozik. Végtelenül kifinomult, akárhányszor odahajolok, hogy megszaglásszam, egyszerre érzem az édes, lédús körtét annak természetes valójában, és közben friss virágport, meg nem mondom melyik virág illata (mimóza?) de azt is olyan természetesen, hogy ha becsukom a szemem, simán el tudom képzelni magam nyakig virágporosan, arccal egy csokorba borulva. Mindez pedig egy puha, alig érezhető púderes-vaníliás alápuhítással (heliotróp?).
Nem én vagyok ez az illat, hála Istennek, nem kell megvegyem :) de ettől függetlenül őszintén csodálom, hogy VÉGRE egy új, egy kicsit más, egy kifinomult, olyan illat, amely igazolja azt a gondolatomat, miszerint a parfümkészítés művészet, és az illat, mint olyan, tökéletes kifejező eszköz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

A legfinomabb virágos körteillat, amit valaha éreztem!

Tarzicia

2020. február 13.

Szerintem a Secret Garden kollekció legszebb és legviselhetőbb darabja.
Főleg mimóza és ilang-ilang, édes, púderes alapon, körtét én külön nem érzek. Viszont fogalmam sincs mitől, de az elején nekem klasszikus szappanszag jön elő, nem rossz, csak meglepő. Pont olyan, mint gyerekkoromban, amikor nyáron lementünk pár napra a vidéki rokonokhoz, és ebéd előtt, az udvaron, a lábakon álló lavórban mostunk kezet. Persze ez a szappanos illat ahogy jött, el is tűnik, és helyette megjelenik egy tompa, poros-púderes szál, ami aztán már végig megmarad. Ez az írisz és főleg a heliotróp, aki nálam nagyon nem kívánatos vendég, mert nem rajongok a púderes illatokért. De itt még nekem is tetszik, egyáltalán nem fojtogató, ad az egésznek egy könnyed de stabil alapot, és az édességet tompítja. Mert bizony ez az illat édes. Nem is kicsit. Amouage-hoz mérten még eléggé visszafogott, nem túlcsorduló, elég, ha csak a Blossom Love-ra gondolok...brrrr...a hajam is égnek áll.
Ez egy túlzásoktól mentes, nyugodt, kiegyensúlyozott, derűs, kedves illatka, pihe-puha, mint egy kövér bárányfelhő. Szerintem a 40 alatti korosztályhoz illik a legjobban, van benne valami fiatalos naívság, ártatlanság, hercegkisasszonyos báj. Az élénksárga üveg meg telitalálat, ebben az illatban szerintem még több a napsütés, mint a Sunshine-ban. A Sunshine vidám, de ehhez képest tömbös, nehézkes.
Nem tudok rá rosszat mondani, ha csak azt nem, hogy nem nekem való. Nem ért meglepetésként, pontosan tudtam előre, de azért kíváncsi voltam rá, mint minden Amouage-ra.
Akihez viszont illik, és megteheti, nyugodt szívvel ruházzon be rá, szerintem minden fillért megér. Nem csak kiváló minőségű, szép és kidolgozott illat, de hasonló se nagyon van a piacon, a Guerlain Champs-Elysèes pl. nyomába se ér, csakis a mimóza közös bennük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 13.

Szerintem a Secret Garden kollekció legszebb és legviselhetőbb darabja.

aidanne

2019. október 23.

Ohh, draga, kis mimozam. Szeretem a mimozas illatokat mert valoban olyan kis artatlanok. Legalabbis amit eddig volt szerencsem illatolni. Az Amouage illatai -akarki akarmit mond- csodalatos minosegben kerulnek ki az alkotok kezei kozul, ez nem vitas. Ez a mimozas illatka is igen artatlan. Ne keressuk benne az Amouage-tol megszokott melyseget meg blablabla mert a secret garden kollekcio nem errol szol, epp ezert meltatlan lenne leszolni. Tingli-tangli ledus korte a mimozava verseng az illatban. Tok cuki, mast nem is igazan erzek ki belole. Orultem volna egy picit ha a heliotrop oda tesz mondjuk puderessegben es nem a gyumolcs-mimoza kettos versenye nyomna szet a cuccot.
Kivalo minoseg, nem vitatom, ajandekba meg el is fogadnam hiszen valoban szep, kedves illat, de ennyi penzert vannak ugyanilyen, hanem szebb mimozas illatkak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Marcsi66

2019. szeptember 22.

Titkos kertből egyértelműen őt lopnám el,nekem a legszebb, Azért a modernizáció nem nyomja agyon,nem is ilyen, kilép ebből,a béke szigetére invitál.Természetes gyönyörében sütkérezik a boldogság,és most ELÉG lesz!! (életigenlés,szuperül fogalmazva), Körtés amely a nap sugaraitól édes,puha,zamatos (nagyon hiteles) majd a mimózát.és a heliotróp miatt leheletnyi púder. Sokáig illatozott rajtam,megérdemelt maximum tőlem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Anise Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene, Linalool, Coumarin, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Cinnamal, Isoeugenol, Farnesol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.