Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: konyak, mirha, szantálfa

Amouage Overture Man
Ár: 5ml - 6.000Ft, 10ml - 10.000Ft, vagy üvegében 50/100ml tartalommal - 40.000Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Frissen átmérve saját parfümömből üveg fújósba, vagy saját üvegében eladó., Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel Budapest III., előre utalás után Foxpost, Posta

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)