Amouage

Ár:   91 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Ár:   91 400 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegy: jázmin

Szívjegyek: dohány, vanília

Alapjegy: elemi

Ár: 8000 Ft + pk , Eladó: Norella
Állapot: 10 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után , ajánlott postánmaradóként küldöm
Ár: 2,5ml/ 1.700ft 5ml/ 3.100ft 10ml/ 5.800ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

Marcsi66

2020. július 13.

A Nagy Gatsby filmet én is láttam,tökéletesen illik ez a parfüm hozzá szerintem is......és meg kell h mondjam,ha nem lenne meg az Ubar,nagyon fájna érte a szívem.Van párhuzam a két illat között,főleg az elején,de aztán ő változik,sokkal melegebb,édesebbe fordul,Olyan mintha két karaktert mutatnának,ami egyezik bennük természetesen a luxus,és talán ez még a fiatalabb korosztályhoz is jobban passzol.Márkán belül a legjobbakhoz sorolnám,bizony az elsöprő elegancia részegítő szépsége a védjegye ,gyakorlatból tudom ezt már.Régies csodaként.és mégis tud a mának élni
Nagyon kevés illatjegyet látok itt,érdekes elsőre inkább a tubarózsát érzem,de tisztul a kép,mert ez jázmin,édes dohányos,aztán én már füstösnek mondanám,de ez annyira lágy,ugyanakkor erős hatás érvényesül.SZUPER!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 13.

Anticinderella

2020. március 3.

Up.: habár csak néhány Amouage parfümöm van, de ő abszolút szerelem illat, szerintem a számomra sokkal közkedveltebbnek tűnő titkos kert kollekció, sajnos a nyomába sem ér..., pedig elsősorban tőlük vártam volna hasonló illatélményt...

Viszonylag kezdő bűnbe eső vagyok még a niche világban, de ennek az illatnak nem bírtam ellenállni.
Az egész illat valami eszméletlen erővel bír, mégis ott van benne az a nőies lágyság, füstös vanília, virágok, az egész illat számomra, amolyan kortalannak hat, s bármihez viselhető, szerintem éppen annyira tud idomulni egy szakadt farmerhez, s egy bőrdzsekihez mint egy fekete estélyihez, talán pont a füstössége az, ami ennyire viselhetővé teszi, lágyan megbújik, s minden levegővételnél egy másik oldala villan elő, olykor harsány, majd visszaszelídül, egy füstösen édes, krémes virágos kis csodává...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Tarzicia

2019. május 31.

A Neroli honlapja szerint " A Nagy Gatsby, a 20-as évek női eleganciája".
Sejtettem én, hogy nem lehet rossz, mindig is sajnáltam, hogy nem a század elején születtem, imádom a 20-as éveket, emiatt és a Nagy Gatsby cimű film miatt választottam egy rendelésem mellé mintát a Portrayalból, annak ellenére, hogy a jázmin nekem nagyon nem barátom.
Nem osztom az előttem szóló véleményét, ez nem egy egyszerű édes retro virágillat.
Stílusa tényleg nem mai, de a retro nem ez a korszak, aki látta a filmet, biztos érzi a hangulatot, és emlékszik a jelenetre, Daisy és Gatsby titkos nyáresti találkájára a fák alatt, komolyan mondom, annak a jelenetnek ilyen illata van! Nyáresti bódító, balzsamos, édes virágillat, a hölgy parfümje egybeolvad a kinyílt virágok illatával és a háttérben a dohánnyal.
Szikrázó, eleven, luxus érzetet ad, elegancia, csillogás, csipke, gyöngy, nagy társaság, zene, tánc, pezsgő hektoliterszám, ilyenek jutnak eszembe róla, és nem hiszem, hogy a film miatt.
A jázmin miatt egy kicsit hasonlít az Ubar-ra, de amíg ez egy simulékonyan édes "gondtalan" illat, az Ubar szerintem a luxus hűvös és komoly arca.
Nem az én stílusom, ettől függetlenül ez egy abszolút hordható, szupernőies illat, erőteljes hatósugarú de nem lehengerlő, és nagyon érezni rajta a minőséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 31.

A Neroli honlapja szerint " A Nagy Gatsby, a 20-as évek női eleganciája".

laracroft

2019. május 31.

Jázmin helyett én tubarózsára tippeltem volna, ha vakteszten lennék, annak van ugyanis ilyen rágógumi-szerű édessége. A dohányt tökéletesen eltalálták benne, nem füstös, hanem frissítően hat, simán benézném valamiféle mentolos illatjegynek a képzeletbeli vaktesztemen. Egy idő után háttérbe szorul a dohány, és már érzem, hogy jázminos illat, de a rerto fajtából, édeskés alappal. Innentől kezdve pedig már nem változik, megmarad egy egyszerű, édes, retro virágillatnak. Kár érte, az első pár percben nagyon tetszett. Hatósugara erős, tartóssága is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Eugenol, Cinnamyl Alcohol, Coumarin, Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol