Amouage

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 17.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Az Opus sorozat az Amouage kifejezetten a műértőknek készült darabjai. Római számok jelölik az egyes műveket a Library Collection-ben. A gyűjteményt ugyanis a könyvtárak mindentudásának vonzereje inspirálta. Nemeken, időn és divaton túllépő mesterművek, költői tiszteletadózás a parfümkészítés időtlen művészetének.
Az Opus III egy tündöklő virágos-keleties mű, melyet az alkotófolyamat művészi és tudományos vonásai ihlettek, a frusztráció legsötétebb pillanataitól a megvilágosodás és felfedezés felragyogásáig. Az ibolya, jázmin, narancsvirág és ilang-ilang alkotta merész szívjegyeket tökéletesen vezetik be a mimózát, szerecsendiót és kakukkfüvet tartalmazó fejjegyek. A földes, fás alap rögzíti e vibráló illategyüttest.
A 100 ml-es üvegek a legnemesebb üvegkristályból készülnek Franciaországban. Alakjukat a vékony könyv formája ihlette: letisztult vonalak, lágy formavilág. A fémkupak aranyborítású, tetejét az Amouage címer fedi.

Illatösszetevők: kakukkfű, mimóza, szegfű, szerecsendió, ibolya, ilang-ilang, jázmin, narancsvirág, ambrette, cédrusfa, guajakfa, mósusz, papíruszfa, szantálfa, vanília

Ár: 3500 Ft postával , Eladó: niki84balazs
Állapot: Frissen fújt 5 ml , Helyszín: Bp, fizetés: Posta az árban
Ár: 2.900 Ft (5 ml); 5.600 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

Fanika

2020. január 2.

A legeslegcsodásabb parfüm, amit eddigi életemben éreztem! Lilás-ibolyás-púderes-mimózás-légies-éteri-nőcis-érzéki... és még napestig sorolhatnám a jelzőit. Sokszor hittem már azt illatról, hogy ő a legszebb, de ez minden eddigit lekörözte! Hihetetlen! Ahogyan az ára is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 2.

Gorgeous

2018. augusztus 6.

Az egyik!!! legszebb ibolyás illat . Aki szereti ne habozzon . Gyönyörű kissé édes poros de úgy van összerakva hogy a mennyekbe repítse viselőjét és közvetlen útitársát is.
Érzéki és valahogy nem szeretem ezt a szót de vmi nagyvilági, inkább nemes illat . Vagy a kettő keveréke igen ez az. Az Utazó illata .
Nem,nem könyvtár, nem, nem fusztrált ez a nedű senkit . Túl van tolva a szöveg. Egyszerűen ki kell próbálni . Csak azért 4 mert tudok egy ennél is szebb ibolyaról.
Akinek fontos , nagyon tartós illat. Sokáig elég a 10 ml is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Akinek fontos , nagyon tartós illat. Sokáig elég a 10 ml is

Marcsi66

2018. május 6.

Guerlain Insolence ezt többen ismerik ide lehet sorolni,,,,de igazából valós hasonlatnak Terry De Gunzburg Ombre Mercure felel meg,az egyik legütősebb parfüm amit ismerek,Hangulati eltérés van, ez egy kicsit édesebb,Csoda szárnyalhat a drámában is,kezdésnek ilyennek mutatkozik,de ahogy fejlődik már azt veszem észre,h virágok ragyogják ki az érzelmet,Csodás mélységű ibolya,a márkára jellemzően fantasztikus fűszerezés,nagyon szép veszedelmet hozhat,nőre és férfire egyaránt,,,,ez uniszex, bár női oldalon több van,de ez nem számíthat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 6.

Lillla31

2018. február 12.

Engem nagyon emlékeztet a Love in Black-re, csak nem olyan karcos. Erőteljes Ibolya illata van, de kandírozva, mert nagyon édes. Nem igazán tudom hova tenni, mert az ibolyán kívül nem érzek mást, de ez nem a parfüm hibája. Az eddigi legtartósabb illat, amivel volt dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

tothszilvi75

2016. december 7.

Hihetetlenül szép illat. A leírással szemben én nem találom benne a frusztrációt. Ez az illat maga a ragyogás, a fény. Ibolyás, púderes- virágos.. könnyfakasztón szép. A lelkem eladnám egy üvegért.. egyelőre spórolok a kis mintácskámmal. :) egymillió csillag.

Nagyon emlékeztet Guerlain Insolence-re.. csak puhábban, elegánsabban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 7.

Nagyon emlékeztet Guerlain Insolence-re.. csak puhábban, elegánsabban.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Benzyl Salicylate, Eugenol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.