Amway

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   250 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: norika18, Módosítva: 2012. január 12.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

KuliKali

2020. január 4.

Atyaég de nosztalgia :) Nagyon sokáig volt itthon,amikor anyum Amwayes volt. :) Jellegzetes illata megfogta az egész fürdőt. Elég jól hidratált,de valahogy a végére furcsán kiszáradt ez a szappan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Mona86

2017. december 21.

Anyukám régen Amway-ezett, és nagyon szerette ezt a szappant. Aztán kb. 2 éve egy ismerősömtől kaptam egy katalógust, amiben felismertem és megrendeltem. A bőröm akkoriban rettenetesen pattanásos volt, gyulladt, kinyomhatatlan, kemény, egyszóval borzalmas ragyák borították az arcomat, pedig bőven túl voltam már a tinikoron. Elkezdtem használni ezt a szappant, mellette belsőleg is támogattam a szervezetemet egy gyógynövényes tinktúrával, és láss csodát, a panaszaim megszűntek! A tinktúrát azóta abbahagytam, de a szappant azóta is használom arctisztításra. A sminket is kiválóan leszedi, jó az illata és nagyon gazdaságos. Szerintem nem drága ahhoz képest, hogy milyen sokáig elég. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

orsheee

2016. augusztus 11.

ajándékba kaptam, és minden este ezzel mostam az arcomat. nagyon jól tisztít és hidratál is kicsit, általában nem húzódik utána a bőröm, az illata pedig nagyon finom, nekem nagyon tetszik. az ára miatt épp gondolkodom rajta hogy újra vegyem e, azért elég drága sajnos emiatt a 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Detti

2016. július 11.

Nagyon régen használtam már (gondolom az ára miatt), de az illatát még mindig fel tudom idézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 11.

OceanSky555

2016. április 8.

Nagyon jól néz ki, nagyon jó az illata, nagyon jól tisztít, mondjuk jól is habzik. De árban...azért túlontúl magasan van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

papeerzsepi18

2016. április 6.

Arcra ajánlott, de én csak kézmosásra használom. Arcra vannak tök jó arclemosók az Amway-nél. Általában ajándékba adom minden 10.megrendelt termékhez a vásárlóimnak. Nagyon szoktak neki örülni. Finom az illata és nem szárítja szét a bőrömet, volt már hogy fürdéshez használtam, nekem úgy is bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Zsanett01

2015. november 29.

Az illata finom,nem hagy szappanfoltot a tartóban!
Anno a pattanásos bőrömre nem vált be jó pár éve,most a fiam próbálkozik vele-szintén nincs eredménye.Azért 3 csillag,mert nagyon drága-hasonló : szappanokat jóval olcsóbban be lehet szerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Az illata finom,nem hagy szappanfoltot a tartóban!

galagonyanya

2014. augusztus 23.

Elkezdtem használni, és pont olyan, mint rég:) talán az illata lett kicsit erősebb, de ugyanolyan jól tisztít anélkül, hogy szárítana, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Odrienn

2014. március 29.

Drága, de nagyon sokáig elég, és nagyon jó. Már 1,5 éve használom esténként,azóta nincsenek reggelente csúnya nagy pattanások az arcomon (csak elvétve néha 1-1 kisebb), nem olyan zsíros, fénylő a bőröm és nem szárította túlságosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

kovariviki

2014. március 29.

Nekem bejött, arcra is meg csak úgy szappannak is használjuk ha éppen úgy adódik. Engem nem szárított, elég sokáig tart, de tényleg lehetne icipicit olcsóbb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 29.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Honey

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Színezék. Barnás sárga.