Anacis

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yura, Módosítva: 2020. július 7.

Kiszerelés:   15 ml és 50 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A legjobb bőrápoló szérum seborrheás dermatitiszre, aknés, zsíros bőrre faggyúszabályozó hatóanyagainak köszönhetően. Tisztítja a pórusokat, felszívja a felesleges faggyút és szennyeződéseket. Megújítja a bőr textúráját és csökkenti a bőrpír megjelenését tisztító hatásával. Klinikailag bizonyítottan 39%-kal csökkenti a faggyút és 28%-kal javítja a finom vonalakat.

Yura

2020. július 19.

Nagyon hajlamos vagyok a pattanásokra, de mióta áttértem a tudatos bőrápolásra és egy kifejezetten acnék elleni rutint alakítottam ki, látványosan csökkent a pattanások száma (az elmúlt 4 hétben most van először). Ebben pedig nagy szerepet játszik ez a kis szérum is, ami pazarul tisztítja a pórusaimat és összébb is húzza őket, és a készülőfélben lévő pattanásokat is kezeli. Én 15 ml-es kiszerelést vettem és úgy is hogy este és reggel 3-3 cseppet használok, sokáig elég, de az árát soknak találom. Ezzel szemben az 55 ml-es ár-érték arányban biztos hogy sokkal jobban megéri. A szérum állaga elég sűrű, de jól kenhető, az illata nem kifejezetten kellemes, de nem is taszító, ráadásul inkább ezt szagolgatom, mint hogy fragnence legyen benne.
Összességében én meg vagyok vele elégedve, teszi a dolgát, az INCI-je is egész szép, de még mindenképp ki fogok próbálni más szérumokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Antioxidánsok: Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Niacinamide
Vitaminok: Biotin, Niacinamide, Panthenol

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

A fehér csillagfürt magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a fehér csillagfürt remek forrása az izoflavonoidoknak, amik egyfajta növényi ösztrogének és antioxidáns tulajdonságokkal bírnak. A francia Expanscience Laboratories kutatásai szerint képes növelni az I-es típusú kollagén szintézisét és serkenti a bőr kollagéntermelését, amitől a bőr feszes és rugalmas lesz.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

További info az összetevőről a KM-blogon >>