Anaconda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barmit, Módosítva: 2012. április 7.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A maszkban található értékes ásványi anyagok, nyomelemek és vitaminok új életre keltik a fáradt bőrt. Hatóanyagai tartósan fokozzák a vérkeringést, ezáltal megakadályozzák a bőr alatti kötőszövetek rugalmasságának elvesztését. Salaktalanítják, méregtelenítik a szöveteket, az ásványi sók felgyorsítják a sejtek életműködési folyamatait.

Ivett0502

2013. augusztus 10.

Én speciál kozmetikus vagyok. Most próbáltam ki ezt a pakolást egy ránctalanító arcvasó kezelésbe beépítve. Nekem nincs kifogásom ellene.
Mellesleg ez egy professzionális termék, ezért nem értem hogy miért szolgálják ki a lakosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Sz

2012. június 7.

Öregedő bőrön nagyon jó hatása van, nem szárít, hanem pont hogy pótolja a vízhiányt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 7.

Hidratálók: Acetyl Hexapeptide-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

További info az összetevőről a KM-blogon >>