Anaconda

Ár:   2960 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kometikai kellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Birkin22, az összetevőket feltöltötte: AnnOnymus, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   kometikai kellékes, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

Ez a kémiailag ható, mélyebben hámlasztó termék problémás és gyulladt bőrre is használható, azonban kerülendő az érzékeny bőrtípusok esetében. Alapja a természetes hámlasztást biztosító gyümölcssav, és a papayakivonat, továbbá olyan hatóanyagokat tartalmaz, amelyek segítik a bőr regenerálódását, és élénkségének visszanyerését.  Fontos, hogy figyelembe vegyük a termék savasságát és alacsony pH értékét használata során. Mivel erős bőrpírt okozhat, rövid ideig hagyjuk hatni, és csak felügyelet mellett alkalmazzuk.

Bublup

2018. augusztus 31.

Kedvenc enzimes hámlasztóm, heti egyszer használom, hatékony de kíméletes. Én egy vidéki fodrászkellékesnél vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

plinka

2018. augusztus 4.

Fodrászkellékesnél lehet kapni, de ilyenkor nem érdemes használni, csak télen, különben maradandó bőrkárosodást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 4.

6vilag

2017. március 19.

Annyira szeretném szeretni a jó hazai termékeket és mindig is törekszem arra, hogy azokból vásároljak.
Ezt is megvettem a vödrös kiszereléssel, hát ...erről nem tudok mondani semmi extrát. Van még egy csomó a tégelyben, el sem tudom képzelni, hogy mikor fogom elhasználni. Nem csinál ez sem semmit. Pakolásként használgatom el majd, szerintem azért az "A"..-nos márkájútól azért megbízhatóbb, talán.
Két csillag, mert hazai és mert nem adom fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

Két csillag, mert hazai és mert nem adom fel.

Birkin22

2016. július 25.

Korábban sima mechanikai arcradírt használtam, majd a kedvenc beauty blogomban olvastam erről és gondoltam kipróbálom. Főként a mitesszerek kapcsán voltak hozzá nagy reményeim, amin nem igazán látom, hogy változtatna, viszont az időlegesen megjelenő pattanásaimmal csodát művel. Néhány nap alatt a hatalmas duzzanatokat lehúzza, szépen gyógyulnak. Hetente kétszer használom, arctisztítás után átmasszírozom vele az arcom majd egy bő 30 percig rajtahagyom, ezután még szoktam pakolást használni (pattanásokra valót vagy hidratáló maszkot). Nagyon puha, selymes a bőr az eredmény, szép arckép. A fényvédelemre fokozottan figyelek mellette, de nyáron is használni fogom. Az újravásárlás kérdését még nem döntöttem el, lehet a csigaház őrleményes peelinget is kipróbálom majd.

Update: Hát aktív használat után, én úgy döntöttem nem fogom ezt használni, nem látok semmi pozitív hatást max. akkor ha pattanásom van. A korábban használt sima mechanikai radír mellett sokkal szebb volt a bőröm, a mitesszereim is sokkal jobb állapotban voltak. Nagyon csalódtam, ebben a termékben, nem tudom, hogy a csigaház őrleményest kipróbáljam-e vagy térjek vissza a jól beválthoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Linda86

2016. május 15.

Imádom!!! Használata után a bőr feltöltődik, kisimul, szebbek a pórusaim. Az Ilcsi AHA-pakolás helyett kerestem olcsóbb alternatívát, és tökéletes döntés volt! A bőröm kissé kipirul használatkor, de hamar megnyugszik. Utána pedig a bababőr marad :-). Szinte sajnálom, hogy jön a nyár, és el kell tennem őszre a napsütés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Az óriás passiógyömölcs kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint nyugtató és bőrvédő hatású összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0