Anaconda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lujzi, az összetevőket feltöltötte: biondi, Módosítva: 2013. április 13.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Hidratáló krémek

bvera997

2017. december 6.

Nagyon kellemes kis krém, nyáron nekem még magában is elèg. Télen sajnos az én kombinált bőrömnek kevés, de egy kis olajjal tökéletesen működik. Nem pattogok ki tőle, szép fényt ad a bőrnek, smink alá is megfelel. Csak a csúnya összetevők miatt kap négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

lujzi

2015. január 29.

kezdő krémező koromban használgattam ezt a krémet, amikor még csak annyit tudtam, hogy legyen C és E vitamin, és lehetőleg UV-filter is. akkoriban még könnyűnek is éreztem. ma már nem venném meg ezt a krémet, az biztos, mégis jó szívvel emlékszem vissza rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

doriprivat

2014. március 18.

5-öst adok rá, annak ellenére, hogy használata után eléggé fénylik az arcom.
Viszont, csodákat tesz a bőrrel, olyan friss érzést biztosít, mintha épp arcot mostam volna. Nagyon szereti a bőröm és látványosan szebb lesz tőle. Az meg külön plusz, hogy UV védelemmel is ellát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

5-öst adok rá, annak ellenére, hogy használata után eléggé fénylik az arcom.

Demonshadow

2014. január 20.

Az illatával nem tudtam megbékélni, ráadásul rettenetesen zsírosítja a bőröm, egyszerűen nem issza be teljesen. Sokáig használtam a kombinált bőrömre, de nagyon nem jött be. December elején történt valami az arcommal, mert foltokban iszonyú száraz lett, hámlott, mint a fene, de akkor semmit se használt, csípett, mintha sóval dörgöltem volna be. Mikor normalizálódott a bőröm - napi extra arcpakolásnak és arckrémváltásnak köszönhetően -, visszatértem hozzá, de ugyanúgy csípett, kipirultam tőle. Nagyon kevés maradt, azt még elhasználom, de soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

nayao

2013. május 17.

Már vagy egy éve használom, teljesen meg vagyok elégedve vele. Hamar felszívódik, és puhává, kellemes tapintásúvá teszi az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

biondi

2013. április 23.

Nagyon szép lett tőle a bőröm, megnyugtatja, nem fényesedik nagyon és jól hidratál, az illatát is szeretem. Én leginkább alapozó alá használom, mert az szárít egy kicsit és mattít is, így együtt nagyon jók. :)

Update2: Az alapozót már nem használom, mert hála egy kedves kis szappannak, nagyon szép lett a bőröm, így reggel megmosom az arcom, bekenem ezzel, és ennyi - így is nagyon jó egész napra: hidratál, nem zsírosít, kellemes érzetű sokáig. :)
update: 1 pont mínusz, mert néha pattanásokat okoz sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

update: 1 pont mínusz, mert néha pattanásokat okoz sajnos.

Brazilparty

2013. április 6.

Most akciós volt Dm-ben (800Ft) beruháztam rá. Finom illatú, eleinte tényleg nehéznek tűnik, és kell pár perc, amíg felszívódik, de utána jól hidratál, és kellemes, száraz, nem ragadós tapintású a bőr. Nem zsírosít, nem szárít, aminagy dolog kombinált bőr esetén :)
Annyi titka van, hogy nagyon vékony rétegben viszem fel, mert különben nekem olyan "túl sok" érzésem volt.
Fényvédő is van benne, meg parbénmentes:)

UPDATE:
Megkapja a 5. csillagot, mert nagyon jól teljesít, puha, hidratált bőröm lesz, éjszakára nem is kell krémet használnom mellé:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

Fényvédő is van benne, meg parbénmentes:)

UPDATE:

Szaszmancs

2012. augusztus 29.

Nyárra vettem,mert a fényvédős krémek közül ez a legolcsóbb. Az ára miatt nem vártam tőle túl sokat,de nagyon meggyőzött. Szuperül hidratál, kellemes állaga és illata van, hamar beszívódik és nem morzsolódik. Kíváncsi leszek,hogy a téli időszakban is tud-e ilyen jól teljesíteni. Lehet,hogy újraveszem,de nagyon érdekel a márka többi krémje is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

lubi

2012. augusztus 29.

Nagyon örülök, hogy ezt a krémet megtaláltam, mert nekem nagyon vízhiányos a bőröm, gyakorlatilag állandóan száraz. Régebben volt egy krémem rá, kozmetikusomtól vettem, hát mit ne mondjak, nem 2ezer forint alatti árkategória volt, de még csak nem is 5ezer forint alatti... Tény, hogy bevált de rájöttem, hogy azt a pénzt annyi minden másra költhetném, és így találtam meg ezt a krémet. Ugyanolyan jó, mint az a drága fajta :) Most elfogyott és a boltban nem volt, mikor mentem, ezért egy másik márkájú krémet választottam, sajnos az nem volt közel sem ilyen jó, szóval visszatérek ehhez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Mademoiselle Rita

2011. április 17.

Könnyű állagú, hamar felszívódó, kellemes illatú krém; valóban jól hidratál és nem fuldoklik tőle a bőr. Nem okozott allergiát, hónapokon keresztül használható minden kellemetlenség nélkül. Éjszakai változata és szemkörnyékápoló krémje is bevált, nyugodt szívvel tudom ajánlani mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sodium Lactate, Sorbitol, Lactic Acid, Urea, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol h 1 1