Anaconda

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ciemat, Módosítva: 2012. január 12.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megnövelt Q10-tartalommal, kamilla+aloe vera kivoatokkal és UVA-UVB szűrőkkel.

Kiszerelés: 50 ml

kertesznorka

2019. április 1.

Szerintem alapkrémnek nem rossz, a ránctalanító erejében azért kételkedem... Ár-érték arányban nagyon jó kis krém, kellemes a textúrája, nem erős az illata, INCI-je is rendben van...azért érdemes felturbózni valamilyen szérummal, olajjal, én retionos szérumot vagy argánolajat szoktam hozzácseppenteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

lilielli

2018. június 6.

Nyárra elég a hidratálása,de én utána púdert viszek fel,hogy mattítson.Jó illatú,de nem ránctalanít.Nagyon örülök,hogy azért fényvédő van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

quitz

2017. november 12.

Illata kellemes, ára elfogadható. Rendkívül gyorsan beszívódik, azonban nekem olyan érzésem volt, mintha semmit nem kentem volna az arcomra. Másodszori kenés után is ugyanaz az érzés. Puha lesz a krémtől a bőröm, azonban feszült, és a "még mindig száraz a bőröm" hatás a használat után is megvolt. Napközbeni, más arckrém utáni, kiegészítő krémnek elfogadható, de csak azért, hogy ne a kukában végezze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

zsii

2017. október 15.

Az egyik drogériában nem találtam a szokásos saját márkás csodakrémet, így szó szerint ez volt az egyetlen, ami hazajöhetett velem az összetevők alapján. Bár parfüm ebben is van...sosem volt zavaró. Én éjszakára is használom, jó kis krém, szép pofit csinál. (Persze nem önmagában).
Nagyon száraz bőrre biztos, hogy nem jó, az enyém kevert, csak itt-ott száraz, mégis volt olyan, hogy duplán kentem. Alapvetően jó érzés használni, könnyű kis műanyag tégelye van, de egyáltalán nincs gagyi hatása. Ár-érték arányban nagyon-nagyon szuper!

Jó rá sminkelni, nekem mindig szépen mutatott rajta alapozó is, BB krém is. Ránctalanító hatásáról nem tudok mit mondani (szerintem egyik krémnek sincs ilyenje :)), viszont szépen feltölti az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

schalby25

2017. január 10.

Bár csak most kezdtem használni ezért a ránctalanításról nem tudok mit mondani de az én zsíros vegyes bőrömre jó. Nem csillog gyorsan felszívódik és nem okoz semmi bőr problémát. Az arccsontom környékén szárad a bőröm és húzódik de a krémtől bírja 12 órát is. Ára megfelel ahhoz amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Missy

2016. november 3.

Nekem sem jött be. Nem issza be a bőröm teljesen, és semmilyen hatást nem vettem észre a használata során. Az ára jó, de semmi haszna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Barbadosz

2016. február 5.

Nekem eddig tetszik, kb. 2 hete használom, de nem mindennap. Nem vagyok az a nagy krémezős típus (ajjajj). Az tetszik benne, hogy gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet a bőrömön, nem csillog az arcom tőle és pattanásokat sem okozott még. Amennyi hidratálást az én bőröm igényel, azt kielégíti. A ránctalanító hatását én sem tapasztaltam, ezért adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Kriszzta99

2016. január 20.

Már régóta fontolgatom, hogy véleményt írok róla. Nekem sajnos nem jött be. Elég jó minősítése volt, főként ezért vettem meg, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy az ára nem játszott benne szerepet. Mondok róla pozitív dolgot is: nagyon könnyen felszívódik és pont. Ennyi, nem több.
Ránctalanító hatása nincs. Sőt, olyant észleltem, amit eddig egy krémnél sem: egyik nap kb. 14 óra felé belenéztem a tükörbe, elfintorodtam és olyant láttam, hogy majdnem dobtam egy hátast. Az arcomat, mintha átlátszó száradás után (ha ügyes vagy) egyben lehúzható maszkkal kentem volna be. Tudjátok, feszül és baromi száraz és ha nem vigyázol a maszk szakad.Hidratálása egyenlő a nullával. Fogtam magam, hazamentem és kidobtam a kukába. :(
Bármelyik másik krémmel kenem magam, ilyent soha nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 20.

Bármelyik másik krémmel kenem magam, ilyent soha nem tapasztaltam.

adrii182

2015. augusztus 21.

Jó kis krém, olcsó, nem leszek tőle pattanásos és az illata is kellemes:). Éjszakai krémnek szerettem volna, annak túl hamar beszívódik, de ettől még szeretem, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Nazira

2015. július 18.

Egy hete hasznalom,899ft volt a dm.ben.eddigi tapasztalataim jok.konnyen beszivodik,nem lesz zsirosabb a T vonalam,ami pedig mas kremtol pl nivea,kipattog,fenylik.illata nincs.majd update.elek a hosszutavu hatasairol.eddig szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0