Anastasia Beverly Hills

Ár:   $47.8   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Lillla31, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   $47.8

6 intenzív, építhető, metál csillogású highlightert tartalmazó paletta szemre, arcra és testre.

Alsace

2020. szeptember 5.

Egyszerre vágytam és féltem a highlighterektől, de szép lassan rájöttem semmi okom nincs tőlük rettegni :) Ezt a palettát Amadea ajánlása után kezdtem el vágyni, amikor pedig a birtokomba jutott szép lassan megbarátkoztam azokkal a színekkel is, amiktől féltem. Pl a lila a kék és a zöld. Bőrön egyáltalán nem olyanok mint a panben, még ha kicsit megszalad az ecset is viselhetőek szerintem. Nagyon pigmentált, könnyű túlzásba esni, és valóban, az űrből is látni a ragyogást :) A legeslegszebb highlighter paletta amit valaha láttam és az összes highlighter termékem közül olyannyira a kedvencem lett, szinte mindig ő kerül elő a sminkelésnél. Számomra a lila lett a kedvenc, pedig tőle tartottam a leginkább :) Csak ajánlani tudom mindenkinek, mert könnyen beépíthető egy kevésbé feltűnő sminkbe is, mint egy bevállalósabba, már ha szeretünk ragyogni. :))
Lehet az Aurora nélkül élni, de minek? :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Lehet az Aurora nélkül élni, de minek? :)))

Katybaby

2020. április 19.

Imádom a Sephora üzleteket, mindig veszek valamit magamnak, ha betérek. Ez is zseniális, ahogy az összes többi ABH termék. Sokféle bőrszínhez tudom ajánlani. Nekem megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

naiyah

2019. február 28.

megérte az árát, verhetetlen minőség, a dizájn nekem kicsit egyszerű, de végül is nem az a lényeg, hiszen ami benne van , és az hibátlan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

lexyweaver

2018. szeptember 20.

Nagyon szeretem és mindegyik színt ki tudom használni. Gyönyörű fényük van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nagyon szeretem és mindegyik színt ki tudom használni. Gyönyörű fényük van.

Nancika

2018. július 18.

Nagyon szeretem, rengeteget használom arcra, rúzs fölé kiemelésre, szemre, szinte mindenhová. Gyönyörű tartós, szép a fénye, csillogása és nagyon jók a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Amadea

2018. április 30.

Ez is egy olyan hirtelen felismerős "Kell! Legyen!" impulzusvásárlás eredménye, mint az Amrezy highlighter, de azzal ellentétben az Aurora Glow Kit minden várakozásomat felülmúlta. Egy kedves KM-estől vettem igen jutányos áron, ráadásul vadonat újan.
Szó és szem nem tudja visszaadni azt a szemkiverős csillogást, ami a doboz felnyitása utána támadja meg az embert. Már a paletta külseje is holografikus, tényleg öröm kinyitni (szeretem, ha valami hoz egy életérzést, még ha némi csillámló porról is van szó). Zoeva ecsettel vittem fel, olyan normál módon beleérintve az egyik színbe az ecsetet, aztán... HŰHA! Önkéntelenül ez szaladt ki a számon, amikor megláttam az arccsontom, amire leesett vagy három hullócsillag, vagy nem tudom, mi történt, de minimum valami kisebb szintű csoda.

Tényleg a Marsról is lehet látni, de a csillámokon túl van egy csodás, egybefüggő ragyogása, amilyet még egy highlighternél sem tapasztaltam (pedig van egy pár). Mintha az Aurora Borealis megpihenne az arcomon. Nekem eddig kimaradt az ABH-rajongás, miért nem szólt senki, hogy ilyen csodás?:D
Az Amrezyvel ellentétben ez tényleg rendkívüli. Aki szolid kis fényre vágyik, inkább azt válassza (ha sokat akar highlighterre költeni), mert ezzel nem lehet óvatoskodni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

zsancica8

2018. április 21.

Számomra a legtökéletesebb Highlighter! Annak aki szereti a feltűnőbb színeket és csillogást az Aurora Glow Kit a legjobb választás. Nincs olyan szín amit ne használnék belőle. Tartós és szuper intenzív! Megér minden forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

zsoltisanta

2017. december 30.

Csodálatos! A marsról is látni lehet a highlightot! Egyik szín sem olyan erős, mint magában a palettában, a színek csak a highlight visszatükröződése. Kicsit túl glitteres, de közel sem annyira mint a híres fenty beauty trophy wife-ja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Hatshepsut

2017. szeptember 15.

Nagyon szép, pigmentált, rendkívül tartós highlighter!!!!! imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nagyon szép, pigmentált, rendkívül tartós highlighter!!!!! imádom!

Lillla31

2017. július 13.

Nővérem amerikai körútja eredménye az Aurora. Eredetileg az ABH Glow Kit Sweets árnyalatát szerettem volna, de ezt megadtam második opciónak, üres kézzel mégse jöjjön haza. :) Ettől függetlenül tartottam tőle, mégis csak ez az első highlighterem és elég vadnak tűntek a színek. A félelem alaptalan volt, el vagyok ájulva! Ez az első ABH termékem (a Modern Renaissance-al együtt, mert azt is megkaptam ;) ), nagyon nagyon jó a minősége. Az extremnek tűnő színek sem azok, mindegyiket nagyon jól ki lehet használni, nem hivalkodó, vagy közönséges sem a kék sem a lila. Megértem, hogy nehéz elképzelni az arcon, de azért megvan a koncepció az ABH termékek mögött, ha nem biztosak abban, hogy jól fog kinézni a Hölgyeken, nem is dobták volna piacra. A csomagolása nekem nagyon tetszik, és az illata is kellemes, olyan finom citrusos, öröm kinyitni. A sminkelésben az lett a kedvenc részem, ha feltehetem, élmény, komolyan. Használatával hajlamos vagyok túlzásokba esni, de én nem bánom, azért vettem, hogy csillogjak. Aki vaccilál, bevállalja-e, ne tegye, van benne szolid szín is, de tuti vadulás lesz a vége. :) Maximálisan ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol