Anastasia Beverly Hills

Ár:   $30   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Moefoe, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   $30

Pigmentált pirosító trió építhető intenzitással.

5 színösszeállításban kapható

Talc 1 0Synthetic Fluorphlogopite Boron Nitride Caprylic/Capric Triglyceride eo Polymethyl Methacrylate Nylon-12 Dimethicone eo I szil 1 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Ethylhexylglycerin Isopropyl Myristate eo I i 5 3Isostearic Acid ti I eu Lecithin eo I eu Magnesium Myristate Phenoxyethanol ta Polyglyceryl-3 Polyricinoleate eu Polyhydroxystearic Acid eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Triethoxycaprylylsilane szil Mica Red 7 Lake / CI 15850 szRed 6 / CI 15850 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Red 27 / CI 45410 szUltramarines sz 0 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Talc 1 0Synthetic Fluorphlogopite Aluminum Starch Octenylsuccinate Boron Nitride Caprylic/Capric Triglyceride eo Calcium Titanium Borosilicate Nylon-12 Dimethicone eo I szil 1 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Ethylhexylglycerin Isopropyl Myristate eo I i 5 3Isostearic Acid ti I eu Lecithin eo I eu Magnesium Myristate Phenoxyethanol ta Polyglyceryl-3 Polyricinoleate eu Polyhydroxystearic Acid eu Tin Oxide Tocopheryl Acetate a I v 0 0Triethoxycaprylylsilane szil Mica Red 7 Lake / CI 15850 szYellow 5 Lake / CI 19140 sz Ultramarines sz 0 0CI 77499 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Ár: 6000Ft , Eladó: Mintia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesti átvétel, vagy előre utalás után postázom (postaköltség a vevőt terheli)

Pinkie28

2019. december 21.

A pink passion árnyalatot vettem meg, imádom, minden nap használom már kb fél éve. Szuper színek, könnyű felvinni, tartós. Szeretem a tükröt is benne, szerelem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

mariann33

2019. július 15.

Itt sikerült hozzájutnom a Pool party árnyalathoz,(itt a fotón az szerepel)és már most tudom,hogy ez lesz az a pirosító,amit naponta használni fogok!
Olyan jól vannak összeállítva a színek,hogy külön-külön sem tudnám beszerezni pont ezeket az árnyalatokat.Mindhárom szín olyan,ami jól mutat világos és sötétebb bőrön is.Van egy mályvás-barnás benne,egy pink arany csillámmal(de épp csak)és egy kissé barackos-rózsás szín.Az állaga isteni finom,puha,egésznap fennt marad,tehát tartós is.A csomagolás pedig maga a tökély!
A mennyiség megtévesztő,hiszen a 3gramm nem hangzik túl soknak/3szín,mégis olyan nagy ehez a mennyiséghez.
Ha csak ez az egy pírem lenne,pont elégedett is lennék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Ha csak ez az egy pírem lenne,pont elégedett is lennék!

Kiki23

2018. november 19.

Leértékelve jutottam hozzá a “Coctail Party” színhármashoz. Nagyon szeretem a színeket, nem túl erősek, pont elég nekem. Sokáig fent marad, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Jonesy

2018. július 18.

Pink passion árnyalatot vettem, nagyon szeretem. Jó minőségű, nagyon szép árnyalatokat tartalmaz. Sokáig fent marad de a makeup geek pirosítóm tartósabb és olcsóbb is. Összességében korrekt kis kiszerelés bár a kis kockák alakja nekem nehézkessé teszi a felvitelt, túl keskenyek az ecsetemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Szixooo

2018. február 23.

A Pink passion trio tulajdonosa vagyok. Szerintem ez egy nagyon jo termek. Mind a harom arnyalat termeszetesen hat (semleges tonusu, nagyon vilagos borom van), epithetoek es rajtam tartos is (szaraz bor). Egyaltalan nem kelt 'festett' benyomast az arcomon, de ehhez az is hozzajarul, hogy az arnyalatok nagyon kozelitenek ahhoz a szinhez, amikor kipirulok. Kozepes es sotetebb boron nem tudom hogyan mukodik. Amiota ez a trio megvan, csak ezt hasznalom - kb fel eve. El tudom-e hasznalni teljesen? Nem tudom, mert kisfeju duofiber ecsettel hasznalva meg csak meg sem latszik, hogy ennyi ideje hasznalom, pedig a napi rutinom resze. Nekem nagyon bejott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Lecithin, Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Lecithin
Emulgeálószerek: Isostearic Acid, Lecithin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Polyhydroxystearic Acid, Isostearic Acid, Lecithin, Polyglyceryl-3 Polyricinoleate, Polyhydroxystearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Isostearic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Palmitate, Isopropyl Myristate
Színezékek: Magnesium Stearate, Red 7 Lake / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 27 / CI 45410, Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Magnesium Stearate, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Ultramarines, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.