Anastasia Beverly Hills

Ár:   €25.40   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,085 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: CherryBlossom, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €25.40
Kiszerelés:   0,085 g

9 árnyalatban kapható

Anastasia Beverly Hills Brow Wiz - GRANITE árnyalat
Ár: 6990 Ft , Eladó: szannamari85
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Banki átutalás és postával küldöm / személyes átvétel

babyface

2020. február 14.

elrontották a Cultbeauty-s rendelésem és véletlenül egy másik szemöldökre való szettet küldtek, amiben ez, egy barna és egy átlátszó szemöldökzselé volt. :) miután kivertem a hisztit kedvesen felajánlották, hogy ezt is megtarthatom. és milyen jól jártam, mert ez kb nagyobb kedvenc lett mint maga a pomade. :D sokkal egyszerűbb a használata, nagyon természetes, gyönyörű a szemöldököm, ha ezzel készítem el. ebből is a dark brown árnyalatot rendeltem, a ceruza feje iszonyatosan pici ezért nagyon természetes, szálas hatást lehet vele elérni. egyetlen hátránya (mondjuk ez nem a termék hibája szinte minden szemöldökceruzánál ez van) hogy alul iszonyatosan kikopik tőle a szemöldököm, de amúgy csillagos 5. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

lucckozak

2019. december 10.

Imádtam, mert a legjobb színe ennek a ceruzának volt, sokkal egyszerűbb használni, mint az ABH Pomade-t, de szörnyen gyorsan elfogy. Az állaga pont jó, nagyon könnyű megtanulni használni, és sok féle szemöldök készíthető vele, természetesebb, de merészebb is. Viszont a pomade már majdnem két éve megvan, és még csak most kezdtem az aljára érni (tehát egy fél évnyi adag még biztosan van benne). Sajnos a ceruza legkésőbb 3 hónap alatt elfogy. Így sajnos nagyon nem éri meg az árát, ezért nem tudom mindig újravenni. Inkább a pomadera szavaznék, mint erre. Ezen kívül egyébként semmi rossz szavam nem lehet rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Madi

2019. november 10.

Szokás szerint a legvilágosabbat (Blonde) vettem, a színe egy fokkal jobb, mint a legtöbb drogériában kapható szőke szemöldökceruzának, de annyira mégsem kiemelkedő. A termék tartós, nem kenődik, nem kopik a nap során. A hegy se nem túl kemény, se nem puha, pont jó. A tekerős kiszerelés még mindig nem a kedvencem, nem szeretem hogy nem tudok vele határozott, éles vonalakat húzni. Az efféle ceruza az olyan lányoknak való, akiknek egyébként van szemöldökük, nem is kevés, csak nagyon halvány a színe. Nekik tökéletes választás lehet, hiszen nagyon természetes eredményt lehet vele elérni, épp csak egy kicsit tűnik tömöttebbnek, definiáltabbnak a szemöldök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Mintia

2019. szeptember 30.

Benefit termékei után, ez egy megváltás volt. Tökéletes a színe és az "állaga" is. Könnyedén felvihető a szemöldökre, mégsem maszatolódik. Szuper természetes hatást lehet elérni vele. Leárazáskor érdemes többet beszerezni belőle, mert teljes áron tényleg kicsit húzós. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Massacre

2019. június 3.

Önmagában nekem kevés, de ezért nem vonok le pontot mert nekem szinte fekete szemöldököm van és szerintem még nem gyártották le azt a ceruzát ami nekem eléggé pigmentált :D Ezért is használok pomade-ot, de valami egyszerűbb szemöldök rutint szerettem volna elérni ezzel a ceruázával. Nagyon szépen meg lehet vele rajzolni a "keretét" a szemöldöknek, így nem a pomade-al megyek neki rögtön és utána pedig rájövök hogy a két szemöldököm nem hogy nem testvérek, de nem is rokonok :D A szemöldököm elejét töltöm még ki a ceruzával, ahhoz megfelelő, szépen lehet satírozni, a kis kefe a végén nagyon jó. Nem tudom, hogy újraveszem-e, félek hogy vészesen kevés termék van benne, igazi luxus ez nekem de egyébként szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

bugeyes

2019. január 15.

Őszintén szólva, először nagyon nem tetszett, mert túl keménynek tartottam, és nem tudtam elképzelni, hogy fogok tudni ezzel dolgozni. Taupe árnyalatban rendeltem meg, a szín tökéletes, viszont most már ott tartok, hogy nem csak, hogy újra fogom venni, hanem még egy sötétebb árnyalatot is be fogok szerezni. Az, hogy van egy szemöldökfésű is a másik végén, csak a hab a tortán.
Ahogy egyre több alkalommal használtam, rájöttem, hogy jobb, hogy nem túl puha, mert nem maszatolódik, könnyebb vele precízen dolgozni. Továbbá az, hogy nem olyan erős a színe első felvitelre, jelen esetben segíti, hogy egy természetesebb, és egyszerűen szebb végeredményt kapjunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Lencseee

2019. január 7.

Kis dragasagom🤣Mestermuveket lehet vele csinalni. Draga. Es nagyon bejon ...talan ezek a jelzoi😂Es nagyon gyanus,hogy biza ezt en ujraveszem barmennyire is huzos az ara...ar-ertek aranya osszhangban. Erdemes egy probara befektetni!
UPDATE: Probaltam mast is mar ebben a vekonyka meretben, de azok csak arra voltak jok, hogy, mig ezt ujra tudom venni, meg is teszem🤩😍 A legjobb!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Terkabarka

2018. december 5.

Update:
Eljutottam egy Sephoraba, ott beszereztem a soft brown árnyalatot is. Nekem ez az igazi, ez hasonlít legjobban a taupe árnyalatú pomádéjára. Még mindig imádom, nagyon szépen lehet vele dolgozni és mivel nem túl puha, nem is fogy gyorsan

2018. július 9.
Szeretem. Tartós és gyönyörű végeredmény. ABH for president, már ami a szemöldökformázóikat illeti. A pomádéját azért nem übereli (azzal hihetetlen természetes végeredményt lehet kreálni), de nagyon közel van hozzá, és arra pont jó, hogy ha van kedvem/lehetőségem ecsetezni (és ecsetet tisztítani), akkor a pomádét használom, ha sietek, vagy utazok, akkor meg ez a ceruza a tökéletes. Pomádéból taupe árnyalatom van, a ceruzában a medium brown, ami nagyon hasonlít hozzá (bár egyszer még ki fogom próbálni a soft brown árnyalatot is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Update:

2018. július 9.

Cathi

2018. október 21.

Mikor megrendeltem , és végre kipròbàlhattam, először a kezemen tettem ezt. Megijedtem, mert kemény volt, és szinte alig fogott. De amikor a szemöldökömet rajzoltam vele, tökéletesen fogott. Ha természetes hatásra vágyom, akkor ezt használom, ha hangsúlyosabbat, akkor pedig a pomadet. Nekem viszonylag sokáig kitart, és a catrice ceruzájával ellentétben ettől nem hullik ki a szemöldököm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

anneshirley

2018. április 21.

Nagyon gyorsan lehet vele dolgozni, és a hatás természetes, tartós is. A kefe hasznos jószág, és elég puha ahhoz, hogy nem kaparja le a bőrömet. A színválaszték is rendben van, és az általam is használt Médium Brown szerintem sok mindenkinek megfelelő lehet. Szóval minden csodálatos lenne, de néhány hónap használat után a kis kefénél levő végén apró darabokban letört a műanyag és kiesett a kefe. Pedig nem ejtettem le, nem dobáltam, nem hagytam felügyelet nélkül kisgyermek vagy kutya társaságában, stb. Most fekete szigszalaggal van elegánsan összetákolva, így viszont nem megy rá a kupak rendesen. Ezt a malőrt ebben az árkategóriában nem tudom elnézni, úgyhogy csak hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol