Anastasia Beverly Hills

Ár:   €22.4   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €22.4

• dörzsölés- és vízálló, még zsíros bőrön is tartós
  • krémes, könnyen siklik a bőrön
  • formázásra, színezésre és árnyékolásra is alkalmas

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

Ár: 6000 , Eladó: babóca
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Celldömölk, fizetés: személyes átvétel, postán maradó küldeményként
Ár: 5000 , Eladó: fkriszti23
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

acelka

2020. július 16.

Még decemberben rendeltem belőle az ash brown árnyalatot cultbeautyről, meg vagyok vele elégedve, tartós, szép, viszont nekem kezd beszáradni. Nem tudom miért. Pici olajat viszek fel előtte a szemöldökömre, úgy tudom csak eldolgozni, emiatt pedig nem olyan tartós. Emiatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 16.

esiorsi

2020. június 22.

Az egyetlen!!

Ha egy szóban kellene velemenyeznem, főleg hogy szőke vagyok aztán nem volt kedvem sokáig kiserletezgetni a többi béna kis probalkozasnak is gyengecske termekkel
Évek óta hasznalom ráadásul nagyon lassan fogy el, így már azért megéri az arat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Az egyetlen!!

Évek óta hasznalom ráadásul nagyon lassan fogy el, így már azért megéri az arat

zsizmo

2020. május 6.

Nagyon tartós, nagyon kiadós ez a kiszerelés. Napi szinten használom, szépen el lehet dolgozni, de akinek nem ritka a szemöldöke, bánjon vele óvatosan. Most fogyott el, talán másfél vagy két évet is kihùzott( nem büdösödött, nem száradt be) de sajnos bepròbálkoztam egy másik márkával ugyanúgy dark brown színben és botrány mód bordó beütèse volt, úgyhogy zépen megyek vissza az eredetihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

vikt0ria

2020. május 6.

nagyon szerettem, viszont nekem nem éri meg megvenni, mert túl sok szemöldököm van hozzá. nem tudom elhasználni a felét sem mielőtt beszárad sajnos. több évig is bírta nekem viszont beszáradás nélkül. az állaga tökéletes, krémes, de nagyon szép mattra szárad. az essence szemöldökecsetével használtam. csak ajánlani tudom ezt a pomádét! és az árnyalat választék is elképesztő, biztos vagyok benne hogy mindenki megtalálja a hozzá illő színt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

banett09

2020. április 24.

Nagyon brutál színe van, az én ezüstös szőke hajamhoz kicsit erős a Taupe szín. A Blonde lehet, hogy jobb lett volna, de azt meleg tónusú embereknek ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

kremnzk

2020. április 19.

Tökéletes! Nem mozdul el, tartós és csodaszép! Viszont meg kell tanulni használni, aki nem olyan gyakorlott sminkes ne keseredjen el, ha nem lesz kapásból olyan, mint amit megálmodott magának :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

muszika

2020. március 15.

Ezelőtt használtam az Inglot és a Freedom pomádéját is, de ez vált be a legjobban. A legvékonyabb ABH ecsettel használom, szerintem nagyon szuper, tartós és szépen lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

bigdaybeauty

2020. március 4.

Pár éve a csapból is ez a termék folyt instagramon, és sokáig hezitáltam, hogy megvegyem-e, mert túl soknak éreztem ezt a stílust, aztán gondoltam maximum fényképekre jó lesz. De jó, hogy megrendeltem! Minőségi termék, kb. örök életre elég és kifejezetten finom szemöldököket is lehet vele készíteni, ha egy vékony ferde ecsettel szálakat húzunk. Tény, hogy gyakorolni kell, bele kell jönni a technikába, de nem lehetetlen! Vízálló és szupertartós. Minél többet használom, annál inkább rájövök, hogy lightos kézzel felvíve legalább annyira természetes hatást lehet elérni vele, mint a szemöldökporral, de a végeredmény sokkal szebb lesz. És a fő érv számomra az ABH mellett, hogy még egy márkát se láttam, aminek az árnyalatai ennyire közel álltak a valós szőrszínekhez. Szőke hajhoz tökéletes a Taupe, de barna és fekete hajhoz is vannak hamvas árnyalatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Kissdorii

2020. február 24.

A legszuperebb szemöldök pomádé amit próbáltam. Már lassan 1 éve csak ezt használom és a fele sem fogyott el. Nagyon gazdaságos, brutál pigmentált, egész nap fent marad és nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

babyface

2020. február 14.

Cultbeauty-ról rendeltem egy szép kis csomagban a hozzá tartozó ecsettel és egy átlátszó szemöldökzselével együtt. :) egy időben egy szinezett szemöldökzselén kívül nem sok mindent használtam a szemöldökömre, de rájöttem, hogy sokkal szebb ha még hangsúlyosabban ki van emelve. :) a dark brown árnyalat mellett döntöttem és bár a vélemények kicsit megijesztettek végül jó választásnak bizonyult (sötétbarna a hajam, barna a szemem és sötét a szemöldököm) szinte csak bulikba használom, mert reggel nekem kicsit macerás lenne vele bíbelődni. az egyik szemöldököm valahogy mindig jobban sikerül mint a másik... :D a hozzá való ecset profi, nagyon szépen lehet vele dolgozni a technikát érdemes youtube-ról elsajátítani, ha többet használnám biztos hamar belejönnék. :) szerintem sosem fog elfogyni annyira kevés kell belőle. :D nagyon jó termék, de én inkább a szálas, kócos, természetes hatást kedvelem, nekem ez kicsit túmaccs. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol