Best of Beauty 2019

Anastasia Beverly Hills

Ár:   €22.4   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €22.4
Lelőhely:   online külföldről

• dörzsölés- és vízálló, még zsíros bőrön is tartós
  • krémes, könnyen siklik a bőrön
  • formázásra, színezésre és árnyékolásra is alkalmas

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

KERESEM! Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: brieb
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 4500 plusz posta , Eladó: Currypie
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a belvárosban, előre utalás után postán keresztül vehető át
viviennealiz

2019. június 10.

A legjobb szemöldök termék! Brutálisan tartós, nyugodtan hozzábújhatsz a párodhoz, biztosan nem marad ott a szemöldököd, vízálló.
Sok a színválaszték, és nagyon sokáig elég, még egy év napi használat mellett sem fogyott el, csak kb a fele. Amíg fehér volt a hajam a Taupe árnyalatot használtam, mióta vörösre váltottam azóta, az Auburn árnyalatot.
Sokan panaszkodnak a beszáradásra.... használat közbe fordítsátok lefele a tégelyt. Ha pedig beszáradt cseppentsetek rá egy kis olajat (pl, argán olaj) vagy az Ingo duarline-ját.
Az ABH 12-es szemöldök ecsetét használom hozzá (megéri azt a kb. 6 ezeret, nem találkoztam még ennyire vékony ecsettel, nagyon precízen lehet vele dolgozni) ha természetesebb hatást szeretnék elérni, akkor mostanában a Zoeva 317-esét szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Lizz07

2019. május 30.

Nagyon szeretem. Szép a színe, jól pigmentált, tartós és miután megtanulja az ember lánya megfelelően használni, nagyon szép szemöldököt lehet vele rittyenteni. Sok dicséretet kapott már miatta. Kb. egy évig tart egy tégely, de a végére kissé tényleg megváltozik az állaga és elég sokáig kell küzdeni azért, hogy szép legyen a végeredmény. Ettől függetlenül nekem megéri, már a 3. darabot nyúzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

rebekasa

2019. május 24.

Gyönyörűen lehet vele dolgozni, szuper tartós! Nem tudok róla negatívat mondani!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

asdf27

2019. május 6.

Nagyjából azon a véleményen vagyok, amin Madi. Szerencsére nem vettem meg, csak próbaként felkenték, de szőkéknek szerintem sem működik, maximum nagyon erős szemsminkkel, vagy nem is tudom. Ami igaz, hogy nagyon tartós, pont annyi kell belőle, amennyi letörlés után marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

Smoncsi93

2019. április 29.

Szeretem, de szerintem egy kicsit túl van hypeolva. Kb január óta használom, negyedénél sem vagyok de már érzem, hogy sokkal szárazabb mint újonnan. Ezelőtt a Mac verziót használtam, ugyanezt tapasztaltam. Jó vele dolgozni, szép hatást lehet vele elérni, de szerintem más márkák olcsóbb változatai is ugyanezt tudják.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

hambi

2019. április 24.

Nagyon régen szemeztem vele, de valahogy mindig inkább egy ceruzánál döntöttem. Elötte Zoeva graphic brows ceruzát használtam, de azok olyan hamar elfogynak...szóval beruháztam erre. A színekkel kicsit bajban voltam, melírezett szökés barnás hajam hamvasítom és világos börü vagyok. Végül a Taupe-ot választottam, mert az nekem szürkésebbnek tünik mint a Soft Brown. Szeritnem eltaláltam az árnyalatot, aminek nagyon örülök. :) Zoeva winged liner-rel viszem föl. Egész nap kitart, ami nagy elöny a ceruzákkal ellentétben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Amadea

2019. április 23.

Régóta kacérkodtam vele, aztán nemrég volt a Cultbeautyn akció, a pomádét és a hozzá való ecsetet olcsóbban adták, beadtam a derekam.
A színválasztással meggyűlt a bajom, sok véleményben olvastam, hogy túl sötét lett a kiszemelt szín. A Blonde-tól a Dark Brownig terjedő zavaromon @lulley93 kollegina segített a fórumon és a színeim alapján (nagyon világos, hideg tónusú bőr, az a barna haj, amit a fodrászok szőkének mondanak, hozzá szürkés-barnás szemöldök) a Soft Brownt javasolta, de készített swatchokat a Medium Brownnal is... a két szín totál egyformának tűnt vékony vonalként, pacaként, vastag vonalként. Végül a Mediumot választottam.
Nem ugyanaz a kategória, de a szemfestékek pigmentáltságát észben tartva éppen csak beleérintettem az ecsetet a festékbe és finoman el is dolgoztam az élesebb vonalakat, nem akartam insta-szörnnyel a homlokomon mászkálni. Korábban csak spirálokat és vékony hegyű ceruzákat használtam, ezért eléggé féltem, hogy nem fogom tudni használni, de igazából nem nehezebb vele bánni, ellenben sokkal szebb lesz az eredmény.
A fényképeken mindig zavart, hogy mennyire semmilyennek és vékonynak tűnik a szemöldököm (ceruza+spirál), nos, ezzel a pomádéval nem; olyan egységes az összkép, a szálacskák szépen "egységbe tömörülnek", mintha szalonban készítettettem volna. Első használatnál megijedtem, hogy mennyire természetellenes lett, aztán napközben nézegetve egyáltalán nem tűnt annak - megkérdeztem a páromat is, mit lát. Zavartan azt felelte, hogy semmit.:D Ekkor nyugodtam meg: szeretem a szép, hangsúlyos szemöldököket, de ami ordít az arcról, hogy hahó, nézz ide!, azt nem.

Szóval nagyon örülök, hogy beruháztam rá, amióta megvan, csak ezt használom, és igazából nem telik több időbe a rajzolgatás (időben elkészülök), mint ceruzával, csak a pigmentáltsága miatt nagyon koncentrációt igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Azalea

2019. április 9.

Tényleg nagyon tartós termék, ezért nem is akarom nagyon lehúzni. A csokolàdé àrnyalatot rendeltem meg a sajàt ecsetével. A szìne a barna hajamhoz, túl sötét lett és nem igazàn tudok természetes hatàst elérni. Valahogy nekem túl hamar"odaköt".Visszatértem a mac-hez, azzal màr elég ügyes vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Ticsinky

2019. március 1.

Nem értettem sokáig, hogy miért van ekkora nagy hype e pomádé körül... de azt hiszem már értem. :)
Valóban egy zseniális termék. Az állaga nagyon szuper, ezáltal nagyon könnyű vele dolgozni. Elég egy kis hangyányit használni belőle, mert annyira jól eldolgozható a termék, ezért nagyon sokáig elég lesz a tégely tartalma. (Ebből kifolyólag már csak azon aggódok, hogy remélem ez idő alatt nem fog beszáradni... )
Az eddig használt pomádéimat mind veri, még pedig azért, mert baromi tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Az eddig használt pomádéimat mind veri, még pedig azért, mert baromi tartós!

Kremcica

2019. február 12.

Kis kiegészítés: egy ideje már használom, mondhatom úgy is hogy barátkozom vele. Elég nehezen találom el a megfelelő mennyiséget hogy ne nézzek ki bohócnak ennyi idő után is mert hiperpigmentált és sötét. Nehéz természetes hatású szemöldököt kreálni.

Itt sikerült hozzájutnom a Blonde árnyalathoz, már régi vágyam volt. Mikor először ránéztem azt hittem rossz színt kaptam. Ez a szőke árnyalat is elég sötét a természetes szőke szemöldökömhöz, felvéve még inkább. Először felvittem a szokásos más pomádékból használt megszokott mennyiséget és szépen túl is toltam a dolgot. Utána beletellett pár napba mire rájöttem a nekem szükséges mennyiségre. Sokáig elég lesz az tuti. Ár/érték arányban nagyon megéri, minőségi termék csak a színnel vagyok bajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol