Anastasia Beverly Hills

Ár:   6830 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2022. március 25.

• a vízálló, hosszan tartó és nem mozdul el
  • lehetővé teszi a sokoldalú alkalmazást, a természetestől a merészig
  • a pomádé formula lehetővé teszi a sima felvitelt és a szőrszerű alkalmazást
  • a vízálló formula időt hagy a formázásra, mielőtt megszilárdulna

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

Ár: 7000 + posta , Eladó: szaboibolya
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Földes, fizetés: Posta vagy Foxpost
Ár: 7000 , Eladó: Nikolett97
Állapot: Új- bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

Amadea

2022. augusztus 3.

Update: 2022. júliusában fogyott el, a két dátum magáért beszél. Többször kellett Duraline-nal hígítanom, de ez egy ilyen élettartamnál normális, plusz egy mindennap nyitogatott, krémes állagú termékről beszélünk. Úgy emlékszem, azután volt szükség erre a frissítésre, miután elértem a tégely alját, tehát amikor nemcsak a felszínén érte a levegő.
Ha közel a termék elhasználásának vége és elkap egyfajta szorongás, akkor biztos, hogy bevált dologról van szó. Nem sokat gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e egy másik márka hasonló termékét, hiszen van a Nyxnek, a Nablának és biztosan nem rosszak, de... De. De nem akartam, a kísérletezőkedvem kivételesen meghúzódott a háttérben; jó pár hónappal ezelőtt megrendeltem a Taupe árnyalatot, amely egy sokkal természetesebb árnyalat számomra, ő az igazi, vele bátrabban rajzolgathatok is, mert nem kell gondosan satírozgatni a természetesebb hatás érdekében.

2019.04.23. Régóta kacérkodtam vele, aztán nemrég volt a Cultbeautyn akció, a pomádét és a hozzá való ecsetet olcsóbban adták, beadtam a derekam.
A színválasztással meggyűlt a bajom, sok véleményben olvastam, hogy túl sötét lett a kiszemelt szín. A Blonde-tól a Dark Brownig terjedő zavaromon @lulley93 kollegina segített a fórumon és a színeim alapján (nagyon világos, hideg tónusú bőr, az a barna haj, amit a fodrászok szőkének mondanak, hozzá szürkés-barnás szemöldök) a Soft Brownt javasolta, de készített swatchokat a Medium Brownnal is... a két szín totál egyformának tűnt vékony vonalként, pacaként, vastag vonalként. Végül a Mediumot választottam.
Nem ugyanaz a kategória, de a szemfestékek pigmentáltságát észben tartva éppen csak beleérintettem az ecsetet a festékbe és finoman el is dolgoztam az élesebb vonalakat, nem akartam insta-szörnnyel a homlokomon mászkálni. Korábban csak spirálokat és vékony hegyű ceruzákat használtam, ezért eléggé féltem, hogy nem fogom tudni használni, de igazából nem nehezebb vele bánni, ellenben sokkal szebb lesz az eredmény.
A fényképeken mindig zavart, hogy mennyire semmilyennek és vékonynak tűnik a szemöldököm (ceruza+spirál), nos, ezzel a pomádéval nem; olyan egységes az összkép, a szálacskák szépen "egységbe tömörülnek", mintha szalonban készítettettem volna. Első használatnál megijedtem, hogy mennyire természetellenes lett, aztán napközben nézegetve egyáltalán nem tűnt annak - megkérdeztem a páromat is, mit lát. Zavartan azt felelte, hogy semmit.:D Ekkor nyugodtam meg: szeretem a szép, hangsúlyos szemöldököket, de ami ordít az arcról, hogy hahó, nézz ide!, azt nem.

Szóval nagyon örülök, hogy beruháztam rá, amióta megvan, csak ezt használom, és igazából nem telik több időbe a rajzolgatás (időben elkészülök), mint ceruzával, csak a pigmentáltsága miatt nagyon koncentrációt igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Massacre

2022. április 12.

Graphite árnyalatban van meg, mivel nagyon sötét szemöldököm van és sehol sem találok olyat, amin nem ütnek át a természetes szálak. Mégsem természetellenes, nagyon szépen eldolgozható, nyáron vettem de még mindig krémes, mondjuk nem a tetejéről veszek belőle hanem oldalról, így ha ilyen "hold" szerűen használom, a teteje mindig friss marad és nem szárad be olyan gyorsan :) Nagyon tartós is, sosem kenődik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

arizona07

2022. április 12.

Kellett idő míg rászántam magam, féltem hogy nehéz vele dolgozni. De a leírtakkal ellentétben szerintem egyátalán nem nehéz belőni a mennyiséget!:) Blonde árnyalatban van meg, valóban picit sötét a szőke színekhez képest, de ha csak halványan dolgozik vele az ember akkor pont megfelelő. Aki vacilál a Taupe és e között (közép szőke, természetesebb színű hajhoz), én utóbbit javaslom, egyátalán nem vörös és szerintem nem túl meleg árnyalat. Amolyan arany középút. Tartós, bár még a nagy nyári melegben nem teszteltem. Sokáig elég lesz, megéri az árát!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Tamikaa

2021. október 18.

Imádom, vip személyeknek használom tv és fotós munkákhoz, egész nap tartós és a vendégeim is elégedettek az eredménnyel! Csodaszer! Ha beszárad, az Inglot Duraline-nal vissza tudom hozni az eredeti állagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 18.

csibe

2021. október 16.

Csillagos ötös! Azért szerettem volna kipróbálni, mert kiváncsi voltam, mit eszik mindenki ennyire ezen a terméken. Hát megértettem, én is oda es vissza vagyok ettöl a szemöldök formázótól. Pici kell belöle, nem maszatolódik, nem fakul nap végére sem, ha megszokja az ember a használatát es hogy mennyit kell felvenni belöle az ecsetre, tökéletes végeredmény érhetö el vele. :) Minden alkalomra bevethetö, legyen szó hangsúlyosabb szemöldök formázásról, vagy egy hétköznapi, természetes sminkröl. Míg gyártják, csak ezt veszem újra, annyira meggyözött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Dorcikahh

2021. augusztus 20.

5 csillag! Nem kenődik, tartós, és nagyon naagyon lassan fogy, ugyanis olyan krémes, hogy elég csak hozzáérinteni az ecsetet. Imádom, újravevős.

Most van meg lassan 2 éve, még mindig tökéletes. Már strandoltam is vele, azt is bírta. Most tartok ott, hogy kicsit több, mint a fele elfogyott, mindennapi használat mellett. Mostmár nem elég éppenhogy hozzáérintenem az ecsetet, de ha picit belenyomom, és úgy húzom végig, akkor teljesen olyan, mint új korában. Imádom, soha nem fogok más szemöldökzselét kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

d.anett89

2021. április 28.

Szerettem egy ideig. Viszont nekem elmaszott, nem volt tartós. Könnyű vele dolgozni de alig vártam,hogy elfogyjon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

hajkedvelo

2021. április 28.

4 éve használom, és azóta is töretlen a szerelem. Tartós, szép, sokáig elég, szuperek az árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

DushaX

2021. március 27.

Taupe színben vettem meg, sajnos nekem egyelőre csalódás. Nem elég szürkés, sőt, a széle mintha oxidálódna, lehet nem tetszik neki az alatta lévő fényvédő/ C-vitamin, antioxidáns, éppen mi. De a szemöldököm legszéle, ahova nem viszek fel annyi festéket konkrétan karamell árnyalatú. Igen zavaró, mert a bőr- illetve hajtónusom határozottan hideg. Még tesztelem, de egyenlőre nagyon elszomorít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Meelcsikee

2021. február 16.

Napi szinten használom, és hiába szárad ki hamar, akkor is használnató egy kis Inglot Duraline segítségével bármikor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol