Anastasia Beverly Hills

Ár:   €22.4   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €22.4
Lelőhely:   online külföldről

• dörzsölés- és vízálló, még zsíros bőrön is tartós
  • krémes, könnyen siklik a bőrön
  • formázásra, színezésre és árnyékolásra is alkalmas

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

KERESEM! Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomade
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: brieb
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 3000 Ft , Eladó: aislin92
Állapot: Több, mint a fele van meg., Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Amadea

2019. április 23.

Régóta kacérkodtam vele, aztán nemrég volt a Cultbeautyn akció, a pomádét és a hozzá való ecsetet olcsóbban adták, beadtam a derekam.
A színválasztással meggyűlt a bajom, sok véleményben olvastam, hogy túl sötét lett a kiszemelt szín. A Blonde-tól a Dark Brownig terjedő zavaromon @lulley93 kollegina segített a fórumon és a színeim alapján (nagyon világos, hideg tónusú bőr, az a barna haj, amit a fodrászok szőkének mondanak, hozzá szürkés-barnás szemöldök) a Soft Brownt javasolta, de készített swatchokat a Medium Brownnal is... a két szín totál egyformának tűnt vékony vonalként, pacaként, vastag vonalként. Végül a Mediumot választottam.
Nem ugyanaz a kategória, de a szemfestékek pigmentáltságát észben tartva éppen csak beleérintettem az ecsetet a festékbe és finoman el is dolgoztam az élesebb vonalakat, nem akartam insta-szörnnyel a homlokomon mászkálni. Korábban csak spirálokat és vékony hegyű ceruzákat használtam, ezért eléggé féltem, hogy nem fogom tudni használni, de igazából nem nehezebb vele bánni, ellenben sokkal szebb lesz az eredmény.
A fényképeken mindig zavart, hogy mennyire semmilyennek és vékonynak tűnik a szemöldököm (ceruza+spirál), nos, ezzel a pomádéval nem; olyan egységes az összkép, a szálacskák szépen "egységbe tömörülnek", mintha szalonban készítettettem volna. Első használatnál megijedtem, hogy mennyire természetellenes lett, aztán napközben nézegetve egyáltalán nem tűnt annak - megkérdeztem a páromat is, mit lát. Zavartan azt felelte, hogy semmit.:D Ekkor nyugodtam meg: szeretem a szép, hangsúlyos szemöldököket, de ami ordít az arcról, hogy hahó, nézz ide!, azt nem.

Szóval nagyon örülök, hogy beruháztam rá, amióta megvan, csak ezt használom, és igazából nem telik több időbe a rajzolgatás (időben elkészülök), mint ceruzával, csak a pigmentáltsága miatt nagyon koncentrációt igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Azalea

2019. április 9.

Tényleg nagyon tartós termék, ezért nem is akarom nagyon lehúzni. A csokolàdé àrnyalatot rendeltem meg a sajàt ecsetével. A szìne a barna hajamhoz, túl sötét lett és nem igazàn tudok természetes hatàst elérni. Valahogy nekem túl hamar"odaköt".Visszatértem a mac-hez, azzal màr elég ügyes vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Ticsinky

2019. március 1.

Nem értettem sokáig, hogy miért van ekkora nagy hype e pomádé körül... de azt hiszem már értem. :)
Valóban egy zseniális termék. Az állaga nagyon szuper, ezáltal nagyon könnyű vele dolgozni. Elég egy kis hangyányit használni belőle, mert annyira jól eldolgozható a termék, ezért nagyon sokáig elég lesz a tégely tartalma. (Ebből kifolyólag már csak azon aggódok, hogy remélem ez idő alatt nem fog beszáradni... )
Az eddig használt pomádéimat mind veri, még pedig azért, mert baromi tartós!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Az eddig használt pomádéimat mind veri, még pedig azért, mert baromi tartós!

Kremcica

2019. február 12.

Kis kiegészítés: egy ideje már használom, mondhatom úgy is hogy barátkozom vele. Elég nehezen találom el a megfelelő mennyiséget hogy ne nézzek ki bohócnak ennyi idő után is mert hiperpigmentált és sötét. Nehéz természetes hatású szemöldököt kreálni.

Itt sikerült hozzájutnom a Blonde árnyalathoz, már régi vágyam volt. Mikor először ránéztem azt hittem rossz színt kaptam. Ez a szőke árnyalat is elég sötét a természetes szőke szemöldökömhöz, felvéve még inkább. Először felvittem a szokásos más pomádékból használt megszokott mennyiséget és szépen túl is toltam a dolgot. Utána beletellett pár napba mire rájöttem a nekem szükséges mennyiségre. Sokáig elég lesz az tuti. Ár/érték arányban nagyon megéri, minőségi termék csak a színnel vagyok bajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Madi

2019. február 12.

Blonde. Na hát ez nem szőke. Távolról sem. Ha egy kicsit többet viszek fel, baromi sötét, ellenben ha úgy használom, ahogy kell, marhára nem mutat szépen egy olyan hiányos szemöldökön, mint az enyém, inkább egy kikopott tetoválás látszatát kelti és még mindig nem szőke, legjobb indulattal is világosbarna, de mintha lenne benne egy kis vöröses tónus is. Sehogy sem passzolt a világos, természetes szőke hajamhoz.
Később kipróbáltam az ABH Brow Powderrel együtt, így jobb volt az eredmény, de még mindig messze állt a tökéletestől.

Maga a termék rendben van, jó az állaga, szépen lehet vele dolgozni, tartós és egy tégely baromi sokáig elég. Mikor másokat sminkelek, szeretem használni, ez alapján 5 csillagot adnék, de bosszantó, hogy konkrétan csak a barnákra gondoltak, így a magam részéről 1 csillag, mivel számomra pénzkidobás volt megvásárolni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Akasa

2019. február 5.

Fekete a hajam, ezért 2 árnyalatban is megvettem fekete és sbarna.
A feketével túl mű hatásúnak éreztem magam, az nem jött be, de saját "butaságom" ezért pontlevonás nem jár.
A sötétbarna viszont nagyon szép, természetes hatásúra tudom vele a 3 szál szemöldökömet készíteni dús, élethűvé varázsol. Imádom.
Rendkívül tartós és sokáig elég! Ceruzákat havonta használtam, ez kb. 1 évre elegendő mennyiségű krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Fekete a hajam, ezért 2 árnyalatban is megvettem fekete és sbarna.

EnciVarga

2019. február 1.

Ez a termek maga a csoda. Konnyu vele dolgozni, lehet visszafogottabban es eroteljesebben is hasznalni. Reggel 7-tol akar ket nap mulva reggel 7-ig is ott maradna, olyan szinten lerobbanthatatlan 😃. Teljes mertekben megeri az arat, plusz rengeteg termek van a tegelyben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

nemethbe

2019. január 28.

Életem legjobb szemöldök festéke. Sok terméket próbáltam előtte, de a közelében sem voltak ehhez. Annyira könnyű vele dolgozni, siklik a szemöldökön, és ott is marad a nap végéig. Felül sötétszőke a hajam, alul kicsit világosabb, így a blonde színben vettem meg a Beauty Bayről. Sajnos túl meleg árnyalat hozzám, szerintem újra fogom rendelni a Taupe színben, de ettől független nem vonok le belőle, mert ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Sztellus

2019. január 26.

Nagyon jó termék. A színskála engem nagyon megtévesztett, újra kellett rendelnem másik színben. A sötétbarna nagyoooon durván sötét. Ha valakit érdekel beauty bay-ról rendeltem kétszer próbáltam, de nekem túl intenzív volt.
A megfelelő színben viszont csodálatos, nem is tudom hogy tudtam élni nélküle. Rengeteg szemölökformázó cuccom van, pomádé, tus, gél, spirál,ceruza...., de egyik sem fogató ehhez. Iszonyatosan kevés kell előle nagyon pigmentált, kérmes. Ha elfogy biztos újra veszem, jelenleg a 14-es sajátmárkás ecsetével használom. Csak ajánlani tudom.
1 csillagot viszont a színskálára le kell vonnom, mert ez így pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

1 csillagot viszont a színskálára le kell vonnom, mert ez így pénzkidobás volt.

Csucsi08

2019. január 15.

Nagyon-nagyon vágytam rá. Még a csapból is ez a pomade folyik :D
Év elején be is szereztem (Cultbeauty). Mivel már egy Freedom-ot majdnem elhasználtam, így nem is volt kérdéses az árnyalat választás. Sötétszőkés, világosbarna a hajam, nincs festve, és így nekem az Ash Brown árnyalat a tökéletes, még a szemöldök szálaim így is kicsit sötétebbek.
Eszméletlen gyönyörű szemöldököt lehet vele készíteni. (Én egy Jessup ecsettel viszem fel a terméket)
Viszont meg kell, hogy mondjam, nem érzem az óriási különbséget a Freedom és e között a termék között. Kíváncsi leszek, ha elkezd beszáradni, akkor hogyan fog viselkedni, mert a másikat egy kis ricinus olajjal nagyjából használhatóvá tudtam tenni.
De egyszerűen muszáj vagyok levonni egy csillagot, mert nem hiszem el, hogy egy ilyen ikonikus termék esetében miért nem veszik ki az összetevőkből a parabént :(( Remélem ezen idővel javítani fognak.
Mindenesetre, nem bántam meg a megvételét, mert nem bírtam volna már tovább, hogy ki ne próbáljam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Nagyon-nagyon vágytam rá. Még a csapból is ez a pomade folyik :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate