Anastasia Beverly Hills

Ár:   €22.4   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €22.4

• dörzsölés- és vízálló, még zsíros bőrön is tartós
  • krémes, könnyen siklik a bőrön
  • formázásra, színezésre és árnyékolásra is alkalmas

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

Ár: 4500+postaköltség , Eladó: Katamata
Állapot: Használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: --
Ár: 6000 Ft , Eladó: Wandaaa
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta (+feladási ktg)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

d.anett89

2021. április 28.

Szerettem egy ideig. Viszont nekem elmaszott, nem volt tartós. Könnyű vele dolgozni de alig vártam,hogy elfogyjon

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

hajkedvelo

2021. április 28.

4 éve használom, és azóta is töretlen a szerelem. Tartós, szép, sokáig elég, szuperek az árnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

DushaX

2021. március 27.

Taupe színben vettem meg, sajnos nekem egyelőre csalódás. Nem elég szürkés, sőt, a széle mintha oxidálódna, lehet nem tetszik neki az alatta lévő fényvédő/ C-vitamin, antioxidáns, éppen mi. De a szemöldököm legszéle, ahova nem viszek fel annyi festéket konkrétan karamell árnyalatú. Igen zavaró, mert a bőr- illetve hajtónusom határozottan hideg. Még tesztelem, de egyenlőre nagyon elszomorít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Meelcsikee

2021. február 16.

Napi szinten használom, és hiába szárad ki hamar, akkor is használnató egy kis Inglot Duraline segítségével bármikor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

DorinaS

2021. február 8.

Kedvenc szemöldök termékem!! Szuper krémes az állaga és nagyon jó vele dolgozni! Amíg lehet ezt a terméket venni nekem biztosan csak is ez lesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 8.

quesadilla

2021. február 3.

Szerelmem ez a termék. Ha azon gondolkozol, hogy megvedd e vagy sem, akkor én az igenre voksolok. Tökéletes egyszerűen. Nagyon sokáig elég, nekem az előző több mint 3 évig megvolt, de végül vettem újat mert hogy kicsit már undi volt hogy ilyen régi.
A mostani (ebony) nyáron lesz 2 éve, hogy megvan. Szerintem nem dobom ki amíg el nem fogy, ami nehéz lesz ugyanis még a feléig sincs meg. Ezt használom tusként és szemöldökre, mondjuk már nem olyan pigmentált mint az elején, de én ennek örülök mert emiatt nagyon természetes szemöldököket tudok varázsolni. Ja, és tartós, vízálló. Nem jön le akkor se ha vízzel dörzsölöm. Áldás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

Litti91

2020. október 13.

Maga a tökély, ha tudja a gazdája,hogyan kell használni, ami egy kis gyakorlást igényel!
1,5 évig bírta az első tégely, ha kezdett beszáradni, hozzáadtam egy kis kókusz olajat. Ár- érték arányban messze leköröz minden egyéb szemöldök terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Alsace

2020. szeptember 10.

Amadea ajánlása után vettem meg, valóban a legjobb szemöldöktermék amit valaha is használtam. Krémes az állaga, szuperpigmentált, nagyon szépen össze lehet dolgozni a szemöldökkel kis fésű segítségével, ha véletlen túl sok kence került fel. Bírja a dögmeleget és a futást is. Szemüvegesként sokszor probléma, hogy igazgatáskor nekinyomom a szemöldökömnek és szétkenem a fejemen, no, hát Anasztázia szemöldök kencéjével ez egyszer sem történt meg!
Megéri befektetni egy ilyen termékbe, hiába használom majd mindennap, alig fogyott, pedig nem tegnap vettem.
Enyhén szürkés sötétebb barna szemöldököm van, nekem a dark brown árnyalat nagyon szépen működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

acelka

2020. július 16.

Még decemberben rendeltem belőle az ash brown árnyalatot cultbeautyről, meg vagyok vele elégedve, tartós, szép, viszont nekem kezd beszáradni. Nem tudom miért. Pici olajat viszek fel előtte a szemöldökömre, úgy tudom csak eldolgozni, emiatt pedig nem olyan tartós. Emiatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

esiorsi

2020. június 22.

Az egyetlen!!

Ha egy szóban kellene velemenyeznem, főleg hogy szőke vagyok aztán nem volt kedvem sokáig kiserletezgetni a többi béna kis probalkozasnak is gyengecske termekkel
Évek óta hasznalom ráadásul nagyon lassan fogy el, így már azért megéri az arat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Az egyetlen!!

Évek óta hasznalom ráadásul nagyon lassan fogy el, így már azért megéri az arat