Anastasia Beverly Hills

Ár:   €22.4   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. február 26.

Ár:   €22.4

• dörzsölés- és vízálló, még zsíros bőrön is tartós
  • krémes, könnyen siklik a bőrön
  • formázásra, színezésre és árnyékolásra is alkalmas

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

Ár: 6000 , Eladó: babóca
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Celldömölk, fizetés: személyes átvétel, postán maradó küldeményként
Ár: 5000 , Eladó: fkriszti23
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Kissdorii

2020. február 24.

A legszuperebb szemöldök pomádé amit próbáltam. Már lassan 1 éve csak ezt használom és a fele sem fogyott el. Nagyon gazdaságos, brutál pigmentált, egész nap fent marad és nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

babyface

2020. február 14.

Cultbeauty-ról rendeltem egy szép kis csomagban a hozzá tartozó ecsettel és egy átlátszó szemöldökzselével együtt. :) egy időben egy szinezett szemöldökzselén kívül nem sok mindent használtam a szemöldökömre, de rájöttem, hogy sokkal szebb ha még hangsúlyosabban ki van emelve. :) a dark brown árnyalat mellett döntöttem és bár a vélemények kicsit megijesztettek végül jó választásnak bizonyult (sötétbarna a hajam, barna a szemem és sötét a szemöldököm) szinte csak bulikba használom, mert reggel nekem kicsit macerás lenne vele bíbelődni. az egyik szemöldököm valahogy mindig jobban sikerül mint a másik... :D a hozzá való ecset profi, nagyon szépen lehet vele dolgozni a technikát érdemes youtube-ról elsajátítani, ha többet használnám biztos hamar belejönnék. :) szerintem sosem fog elfogyni annyira kevés kell belőle. :D nagyon jó termék, de én inkább a szálas, kócos, természetes hatást kedvelem, nekem ez kicsit túmaccs. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

vgyongy

2020. február 2.

Szeretem ezt a kis szemöldök cuccot, bár én nem vagyok a mai "óriás" szemöldökök híve, így nemis rajzolom soha túl a sajátomat, csak egy picit ráerősítek vele. Erre a célra tökéletes, bár nekem a Mac szemöldök spirálja a tuti befutó, azt is kis ecsettel szoktam használni és nekem tartósabbnak tűnik. Ettől függetlenül hibálan termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 2.

molivi

2020. január 11.

Nagyon klassz kis termék, nagyon szeretem. Gazdaságos, sok ideig elég, kb másfél évig használtam el egyet. Viszont zsíros bőrön napközben nem annyira tartós,elmozdul. A Nyx szemöldök kréme sokkal tartósabb volt, az tényleg meg sem mozdult. Abh-val viszont könnyebb dolgozni, mert a Nyx az gyorsabban megköt nagyon gyorsnak és rutinosnak kell lenni hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 11.

oaxaca

2020. január 7.

Közép/világosabb barna hajtöves balayage-os hajamhoz tökéletesen illik a Taupe szín. Több helyen olvastam, hogy nehéz vele bánni, de szerintem ez nem így van. Igaz nem olyan mint egy ceruza, de ha kiskorodban sokat színeztél, nem lesz gond vele 😂
A tartóssága is csodás... Csak nem megtaláltam az igazit?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

A tartóssága is csodás... Csak nem megtaláltam az igazit?

fitgreta

2019. november 19.

Hát... 10 éve minden nap kihúzom a szemöldököm, így van némi összehasonlítási alapom. A szín nagyon szép, erősen fed, jól pigmentált, ez pipa. Az állaga is jó, én ferde tusecsettel használom, szépen lehet vele dolgozni, siklik, de nem csúszik, és egész jól meg is szárad. Azt hittem tökéletes lesz, de sajnos a tartósságával nem vagyok megelégedve. Zsíros a bőröm, így elismerem hogy nincs könnyű dolga, de sajnos napközben ha véletlenül hozzáérek, a kezemen marad, maszatolódni is hajlamos. A Maybelline barna vízálló tégelyes szemhéjtusa tartósabb volt (bár kevésbé jó fedésű). Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Dorci22

2019. november 14.

Ennél nincs jobb! Egy kis üveg, egy évig is elég ! Nagyon pigmentált, és tartós! Nem “mászik” el felkenés után. Második üveget használom, pedig 3 éve vettem az elsőt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

f.eniko

2019. november 13.

A legjobb szemöldökformázó amit eddig használtam( pedig kipróbáltam már egy párat)♥️ Nagyon könnyű használni, épp csak hozzá kell érinteni az ecsetet. Tartós, nem kenődik el és nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni. Minden forintot (eurót) megért 😍 ha egyszer elfogy, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Theodora

2019. november 12.

A legjobb! Rengeteg szemöldök cuccot vettem már, voltak közülük tényleg nagyon jók, de ez a összeset összeadva, beszorozva, hatványozva is kenterbe veri.
Egész nap ott van, ahova reggel tettem, lehet építeni, konkrétan új szemöldököt lehet vele rajzolni. Ki lehet belőle hozni természetes és insta szemöldököt is. Könnyű vele dolgozni, tökéletes az állaga. Mi kell még? Minden centet megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Sztellaaaaa

2019. október 29.

Legjobb! Először hypenak gondoltam a sok pozitív véleményt ezért is akartam kipróbálni, na meg mert eddig semmivel se boldogultam úgy ahogy kellett volna / semmi sem volt kifogástalan, de ez az! Pigmentált, könnyen kenhető ezért sokáig elég, szerintem megéri a 9-10ezer HUF-ot, mert csúcsminőség! Nagyon jó vele dolgozni fent marad egész nap hiába izzadok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol