Anastasia Beverly Hills

Ár:   9790 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2023. augusztus 29.

Lelőhely:   Douglas

• a vízálló, hosszan tartó és nem mozdul el
  • lehetővé teszi a sokoldalú alkalmazást, a természetestől a merészig
  • a pomádé formula lehetővé teszi a sima felvitelt és a szőrszerű alkalmazást
  • a vízálló formula időt hagy a formázásra, mielőtt megszilárdulna

11 árnyalatban kapható

Teszteltük a világ leghíresebb szemöldökformázóját!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nocika113

2024. február 20.

Nagyon szeretem, már kb fél éve használom de szerintem van benne még vagy 3 évre való
Vigyázni kell vele mert rossz ecsettel, sok termékkel tud katasztrófa is lenni de én nagyon szeretem, megtaláltam amit kerestem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

Laura0811

2023. december 20.

A legjobb termék a szemöldökre. Bevallom évek óta ugyanazt a üveget használom, nem fogy el hamar, a kevés is elég belőle. Én a medium brown arnyalatot használom, ez egy hideg árnyalatú közepes barna szín (a természetes hajam szőkésbarna/világosbarna, hamvas szőkére festve)és tökéletesen illik a szemöldökömhöz és hajamhoz, nem üt el. Az ára magas de megéri, nincs rá drogériás dupe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 20.

pankas

2023. október 12.

kedvencem, világos barna hajam mellé a "blond" árnyalat vált be, könnyű a használata és természetes a hatása, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

ttrr94

2023. szeptember 29.

Mi lenne velem enélkül a termék nélkül?! Már nem tudom elképzelni... :D
Nagyon tartós és nagyon jól pigmentált, legszívesebben 6*-ot adnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 29.

Mi lenne velem enélkül a termék nélkül?! Már nem tudom elképzelni... :D
Nagyon tartós és nagyon jól pigmentált, legszívesebben 6*-ot adnék.

Macscafe

2023. május 29.

Évek óta használom, nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon kevés kell belőle, ami azt jelenti, hogy a 12 hónap szaviját nem “tudom” tartani, mert egyszerűen nem fogy el. Gyönyörűen pigmentált és púderes fixálással nap végéig is bírja. A fizikai megpróbáltatásokról nem tudok nyilatkozni, piszkálni nem szoktam, vízbe menni nem próbáltam vele. Ázni áztam már el, azzal sem volt gondom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 29.

tothbernadett

2023. február 8.

Sok-sok árnyalatban kapható, nagyon könnyű vele dolgozni, és gyönyörű szemöldököt lehet vele készíteni. Sajnos elég drága, bár bízom benne, hogy sokáig elég lesz. Egy hónap használat után alig látszik, hogy fogyott volna belőle.
Sajnos én nem tudom elmondani róla, hogy lerobbanthatatlan, pedig sokszor kőpúderrel is fixálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 8.

cybill

2023. február 7.

Egy barátnőm javaslatára rendeltem meg a hozzá tartozó kis applikátorral/kefével együtt. Nagyon szép szine van, jól lehet vele dolgozni, szép szemöldököm lesz vele. Sokszor kérdezik, hogy kozmetikusnál jártam-e :) Biztosan újravásárolom ha elfogy, mert nagy segitseg a hétköznapokon. Kevés kell belőle, sokáig elég,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 7.

fliv

2023. január 7.

Egy éve vettem meg és imádom! A világos és ritkás szemöldökömet muszáj minden reggel színeznem. Ez az első termék, ami a nap végén is a helyén van, még nyáron is. Ez nekem óriási dolog, mert másikkal jártam már úgy, hogy elkenődött, ez pedig azt jelentette, hogy azon a részen gyakorlatilag nem volt szemöldököm. Kínos…
A használatát meg kell tanulni, mert tényleg nagyon fog, könnyű vele túlzásba esni. Utána viszont nagyon szép, természetes eredményt lehet vele elérni. Iszonyú lassan fogy és sokáig tartja az állagát.
A Soft brown árnyalatot választottam, az én színeimhez ez a meleg, de nem bántóan vöröses szín tökéletes!
Ha elfogy, csak ilyet fogok venni helyette!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 7.

Ha elfogy, csak ilyet fogok venni helyette!

Amadea

2022. augusztus 3.

Update: 2022. júliusában fogyott el, a két dátum magáért beszél. Többször kellett Duraline-nal hígítanom, de ez egy ilyen élettartamnál normális, plusz egy mindennap nyitogatott, krémes állagú termékről beszélünk. Úgy emlékszem, azután volt szükség erre a frissítésre, miután elértem a tégely alját, tehát amikor nemcsak a felszínén érte a levegő.
Ha közel a termék elhasználásának vége és elkap egyfajta szorongás, akkor biztos, hogy bevált dologról van szó. Nem sokat gondolkodtam, hogy kipróbáljam-e egy másik márka hasonló termékét, hiszen van a Nyxnek, a Nablának és biztosan nem rosszak, de... De. De nem akartam, a kísérletezőkedvem kivételesen meghúzódott a háttérben; jó pár hónappal ezelőtt megrendeltem a Taupe árnyalatot, amely egy sokkal természetesebb árnyalat számomra, ő az igazi, vele bátrabban rajzolgathatok is, mert nem kell gondosan satírozgatni a természetesebb hatás érdekében.

2019.04.23. Régóta kacérkodtam vele, aztán nemrég volt a Cultbeautyn akció, a pomádét és a hozzá való ecsetet olcsóbban adták, beadtam a derekam.
A színválasztással meggyűlt a bajom, sok véleményben olvastam, hogy túl sötét lett a kiszemelt szín. A Blonde-tól a Dark Brownig terjedő zavaromon @lulley93 kollegina segített a fórumon és a színeim alapján (nagyon világos, hideg tónusú bőr, az a barna haj, amit a fodrászok szőkének mondanak, hozzá szürkés-barnás szemöldök) a Soft Brownt javasolta, de készített swatchokat a Medium Brownnal is... a két szín totál egyformának tűnt vékony vonalként, pacaként, vastag vonalként. Végül a Mediumot választottam.
Nem ugyanaz a kategória, de a szemfestékek pigmentáltságát észben tartva éppen csak beleérintettem az ecsetet a festékbe és finoman el is dolgoztam az élesebb vonalakat, nem akartam insta-szörnnyel a homlokomon mászkálni. Korábban csak spirálokat és vékony hegyű ceruzákat használtam, ezért eléggé féltem, hogy nem fogom tudni használni, de igazából nem nehezebb vele bánni, ellenben sokkal szebb lesz az eredmény.
A fényképeken mindig zavart, hogy mennyire semmilyennek és vékonynak tűnik a szemöldököm (ceruza+spirál), nos, ezzel a pomádéval nem; olyan egységes az összkép, a szálacskák szépen "egységbe tömörülnek", mintha szalonban készítettettem volna. Első használatnál megijedtem, hogy mennyire természetellenes lett, aztán napközben nézegetve egyáltalán nem tűnt annak - megkérdeztem a páromat is, mit lát. Zavartan azt felelte, hogy semmit.:D Ekkor nyugodtam meg: szeretem a szép, hangsúlyos szemöldököket, de ami ordít az arcról, hogy hahó, nézz ide!, azt nem.

Szóval nagyon örülök, hogy beruháztam rá, amióta megvan, csak ezt használom, és igazából nem telik több időbe a rajzolgatás (időben elkészülök), mint ceruzával, csak a pigmentáltsága miatt nagyon koncentrációt igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Massacre

2022. április 12.

Graphite árnyalatban van meg, mivel nagyon sötét szemöldököm van és sehol sem találok olyat, amin nem ütnek át a természetes szálak. Mégsem természetellenes, nagyon szépen eldolgozható, nyáron vettem de még mindig krémes, mondjuk nem a tetejéről veszek belőle hanem oldalról, így ha ilyen "hold" szerűen használom, a teteje mindig friss marad és nem szárad be olyan gyorsan :) Nagyon tartós is, sosem kenődik el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) és bőrpuhító (emolliens) anyag. A többi szilikonhoz hasonlóan könnyen kenhető és selymes érzetet hagy maga után. Nem szívódik fel a bőrbe, hanem a bőr felszínén védőréteget képez.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.