Anastasia Beverly Hills

Ár:   $47.8   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Oraculum, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 29.

Ár:   $47.8
Kiszerelés:   6 x 4,2 g

6 intenzív fényű highlightert tartalmaz, amik arcra, szemre és testre is használhatók.

• Blue Ice - Gyémánt fehér egy kis jeges kék fénnyel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jomosono

2020. július 21.

Immár a második Anastasia palettám,benne sem csalódtam..Különleges vakitó fényözön..
Napi használatban van,hiányzik is ha mást használok esetleg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

Napi használatban van,hiányzik is ha mást használok esetleg..

yukari99

2020. január 7.

Gyönyörű, pigmentált paletta. Nagyon különlegesen hatnak a színek az arcon, egyáltalán nem túl sok, a szemhéjamra is kipróbáltam ott is csodaszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

LimeNora

2019. január 11.

Karácsonyra kaptam a páromtól. Tudja rólam, hogy imádok sminkelni, így külföldi oldalakat böngészve erre a highlighterre esett a választása.
Csodálatos, pigmentált és szuper színek...csak nem nagyon használok highlightert úgy kb. soha. :D Pláne nem a kicsit "őrültebb" árnyalatokat. Karácsony óta amúgy többször használtam, és kezdek abszolút beleszeretni. A kicsit "visszafogottabb" (van ebben a palettában olyan? :D) színeket rendeltetésszerűen highlighternek használom, a kicsit lilásabbakat szemhéjpúderként...és remekül szuperál! :D
Aki szereti a highlightereket és szereti a maximális csillogást, annak nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Kimi

2018. június 24.

Eddig egyszer használtam és egy kedves ismerősöm csak annyit fűzött hozzá meglepetten hogy van valami lila csillám az arcomon. :D
Hát igen, aki nincs tisztában a mai sminktrendekkel az furcsának fogja tartani. Minden bizonnyal nem hétköznapi viselet, de szerintem az én stílusomhoz egyáltalán nem sok.
Tökéletesen tükrözi a kedvenc színvilágomat és mint a másik ABH highlighter palettám ez is tökéletesen a helyén marad akár nap végééig alap nélkül is. Nincs mit hozzáfűzni, ez a minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

6 GYÖNYÖRŰ különleges Highliterszín.Hédinkénél láttam először és jókat mondott róla.Így gondoltam megrendelem és nem bántam meg

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.