Anastasia Beverly Hills

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, Módosítva: 2018. július 19.

Ár:   $42
Kiszerelés:   14 x 0,7 g
Lelőhely:   online külföldről

A márka alapítójának lánya - egyben a cég elnöke - által tervezett paletta, 7 matt és 7 csillogó árnyalattal.

• Teljes pigmentáció, könnyen satírozható formula
  • Duokróm és metálfényű pigmentek
  • Luxus csomagolás, nagy tükörrel és kétvégű ecsettel

lulley93

2019. július 25.

Az első ABH palettám volt, és annyira rossz, hogy megígértem, többet nem veszek (aztán végül vettem szerencsére, mert azt szeretem). Elképesztően porol, nem pigmentált, ez egy vicc. A színek szépek, de az a pasztell lila, amiért kb megvettem a palettát, selymesen fényes. Nem annyira, hogy jól mutasson a mozgó szemhéjon, de túlságosan ahhoz, hogy satírozószín legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

BarabasEdina

2019. május 20.

Nem az első ABH palettám, de ezen a lilás árnyalatok miatt sokat gondolkodtam. Sőt mikor megjött és megláttam el is bizonytalanodtam, hogy jó választás volt-e? Majd kipróbáltam és azóta csak őt használom. Nem vagyok lilás, de ezek az árnyalatok most tavasszal kiválóan használhatóak, és a rose árnyalatok is valami mesések és a textúrája meg a pigmentáltsága is egy álom. Tavaszra jelenleg abszolút a favoritom, aki gondolkodik rajta és bizonytalan azt csak bíztatni tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Terkabarka

2019. április 16.

Első és eddig egyetlen ABH palettám és hát mit is mondhatnék: ez a paletta maga a csoda!
Hihetetlenül pigmentált, épp hogy csak bele kell érintenem az ecsetet, a színek tökéletesen eldolgozhatóak, és igazán csodálatosak.
A minőségéről csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni, emiatt első használatra szerelem lett.
A színek gond nélkül keverhetőek, keveréssel gyönyörű új színeket lehet vele létrehozni. A volatile a kedvenc, gyönyörű hideg barna. Mellé a mozgó szemhéjamra egy kis dreamer és már kész is a munkába menős, de semmiképp sem unalmas smink. Amikor ezt a palettát használom, többen is megjegyzik, hogy milyen szépen vagyok kisminkelve.
A csillámosak a palettában darabosnak tűnnek, de felkenve egyáltalán nem azok, viszont szigorúan ujjbeggyel kell felvinni őket (én már rászoktam az összes palettámnál, a csillogósak csak úgy mennek fel szépen)
Napokig tudnék róla áradozni, szerintem mindenkinek kell egy ABH paletta (a következő nekem sztem a soft glam lesz :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

nagyheni92

2019. április 6.

Fúúú, hol is kezdjem?! Ezaz első ABH palettám, de nem az utolsó! Kint Amerikában vettem meg, nem tudom mért amikor a Feeluniquról is szoktam rendelni..... mert online szerintem jobban megéri mint USA-ban fizetni utána a taxot, na mindegy. Szóval megvettem! Nem vagyok egy kezdő sminkes, profi se. De van pár Urban Decay + Kat von D palettám, általában azokat szeretem, most erre beújítottam! Tartós, hihetetlenül egy 9 órás munka után is ott a szép színe a szememen, mondjuk NYX-s szemhéj bázissal! De azért potyog! Szóval az ecsettel a palettába csak belemártogatom a matt színbe és annyit vesz fel..... nagyon kevés kell belőle, óvatosan kell a palettába nyúlni! Én általában, főleg amikor reggel rohanok a munkába, a felső csillogós sorból a mozgó szehéjamra teszek de ujjal, nem ecsettel! Azt úgy felkenem és akkor meg is vagyunk! Összehasonlításképpen, nem tudnék dönteni mondjuk egy ABH vagy egy UD között! Minőségben számomra az ABH jobb, árban is jobb az ABH, de a színek inkàbb UD! Ettőlfüggetlenül már kinéztem a következő ABH-t! És ha valaki kezdő sminkes és akar magának egy minőségibb palettát, az inkább egy UD-t vegyen! Az ABH porozása miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

erika81

2019. január 1.

Általában vagy barna, vagy lila árnyalatokat használok a szeme, így izgatottan vártam ezt a palettát. Ez volt az első ABH palettám.
Gyönyörű paletta! Minden színe kihasználható akár egymással kombinálva, akár önmagában. A fényes színeket általában nedves ecsettel viszem fel, vagy újjal felütögetve. Napközben nem kell magunkkal vinni, mert alappal este ugyan olyan, mint reggel amikor sminkeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Lencseee

2018. november 29.

wow! ismét egy nagyon klassz paletta. Én teljesen jól tudom kombinálni a softglamet, az MR-t és ezt. Kiegészítik, erősítik, színezik egymást. Az állaga az ABH felsorolt palettáihoz hasonlóan krémes, a csillámos színeket érdemes - az intenzitás fokozása érdekében - nedves ecsettel felütögetni, a satírozhatósága szuper. Őszintén, barna szemű lévén nem hittem, hogy működik rajtam, de akárcsak a MR palettánál itt is igencsak meglepődtem, mennyire szívesen nyúlok érte, mennyire viselhető, de nem hétköznapi kombinációkat tudok vele virítani. Összefoglalva: elégedett vagyok:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Reni39946

2018. október 19.

Lila mániás vagyok, így egyértelmű volt, hogy ez a paletta az enyém lesz. Több ABH palettám és egyéb sminktermékem is van, nagyon szeretem a színvonalát a márkának. A színek jól pigmentáltak, könnyen eldolgozhatók. Szerintem nem porzik jobban bármelyik ABH palettánál. Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem annyira extravagáns a színösszeállítás, mint amilyennek elsőre tűnik, ugyanis, a néhány (gyönyörű) lilás, rózsaszínes árnyalatot kivéve, ez egy natúr paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

hambi

2018. augusztus 30.

Zoeva palettákkal kezdödött a szenvedélyem a szemhéjfestékek iránt, de már bánom, hogy nem egy drágábbal kezdtem, mert most a zoevák teljesen kihasználatlanok maradnak :D Ez a paletta gyönyörü, nagyon könnyü szép szemsminket készíteni vele akár egy-két színböl is. Az ecset sem kutya, amelyik hozzá van. Mondják, hogy ha már megvan a Soft glam, akkor a Norvinára nem érdemes beruházni, mert hasonlóak a színek bennük. De olyannak, aki napi szinten sminkel, annak szerintem simán elfogy mindkettö.
Igaz, porzik, de csak ügyesen kell vele bánni. Az ára pedig megér annyit, hogy reggelente 10 perc alatt összedobom a szemsminkem, nem kell fél órát satírozni. Ha annak ez az ára, akkor legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

MargitSchwarz

2018. augusztus 30.

Sokáig vacilláltam, hogy megvegyem-e, de végülis nem bántam meg! A többi ABH termékhez hasonlóan, ez is nagyon pigmentált, habár tény, hogy porol, akárcsak a többi. Ez annyira nem zavar, mert némi púderrel ki tudom küszöbölni, hogy oda kerüljön, ahová nem kéne, de ez is egy plusz lépés. A shimmerekben elég nagyok a csillámok, de a Dream palettámból kiindulva számítottam erre, úgyhogy nem ért meglepetésként.
Az ecsetjéből viszont rögtön az első használatnál kiugrott pár szál. Remélem ez csak kezdeti probléma, mert nem örülnék neki, ha szép lassan elfogyna.
Azt aláírom, hogy nagyon könnyű eldolgozni és keverni. A többi meg megoldható. Vannak hibái, de összességében jó kis paletta, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Mintia

2018. augusztus 7.

Szokásos ABH minőség, minden rendben van a színekkel. A mattok könnyen satírozhatóak, a csillogósakkal óvatosan kell bánni, mert nagyon krémesek, és könnyen túlzásba lehet esni a felvitt mennyiséggel, főleg ha ujjal próbálkozunk. A végeredmény viszont intenzív és pigmentált mindegyik esetében. Kedvenceim: Summer, Dreamer, Love, Celestial, Rose Gold. Különleges és hétköznapi sminket is könnyű vele készíteni, szerintem megéri az árát, ha valakit vonzanak a színei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.