Anastasia Beverly Hills

Ár:   €55   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   €55
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

A márka alapítójának lánya - egyben a cég elnöke - által tervezett paletta, 7 matt és 7 csillogó árnyalattal.

• Teljes pigmentáció, könnyen satírozható formula
  • Duokróm és metálfényű pigmentek
  • Luxus csomagolás, nagy tükörrel és kétvégű ecsettel

Ár: 8500 Ft+postaköltség , Eladó: Bea1111
Állapot: képen látható állapotban, Helyszín: Debrecen, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, Foxpost, Packeta vagy személyes átvétel is lehetséges
Ár: 11 000 Ft , Eladó: Rekapataki
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel 17/10.ker, foxpost.

Szabina_02

2022. május 30.

Gyönyörű paletta, kívülről és belülről is! *.* Nagyon jól használható, a pigmentáltsága is rendben van, viszonylag tartós is, egy minimálisan azért porzik, de összességében elégedett vagyok. Egyedül a borításával van gondom, valóban hamar össze lehet "piszkolni" ha nem vigyáz az ember lánya.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Fehereszti

2022. március 31.

Ez volt az egyik álom palettám, majdhogynem féláron jutottam hozzá, ennyiért szó szerint ajándék. Gyönyörű különleges színek, mellette vannak azért basicebb színek is benne, a matt és fényes árnyalatok is tökéletesek egytől egyig, pigmentáltak, szépen eldolgozhatóak, egyszerűen tökéletes a paletta, és bónuszként egy szuper ecset is van benne.

Update: pár hete már használom, és az van hogy a Sigma és az IsaDora palettáim után többet nyúlok...csodásak a színei de együtt nem annyira mutatnak jól valahogy nem annnyira szép homogének az árnyalatok. Emellett picit porol is nálam, plusz a csillámos színek nem egyformán tökéletesek, van amelyikben számomra túl nagy a csillám, az IsaDorában ehhez képest szinte finom porfénye van az egésznek szerintem szebb. Csodás egy paletta és használom gyakran, de azért nem annyira 5*, mint amennyire sokat vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 31.

CataKatinka

2022. március 29.

Nagyon sok ideig volt nálam kívánságlistás, végül ajándékba kaptam, maga a paletta gyönyörű, igényes kivitelezés, a színek változatosan, nem pereg, gyönyörű tartós szemsminket készítek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

alice33

2022. január 6.

Gyönyörű színei vannak, pigmentáltsága is kiváló. Drágának nevezhető, de hibátlan, ezért megbocsátom neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

ildi95

2021. április 29.

Ez az első high end palettám, és azt kell mondanom, hogy látom már, miért kerül egy ilyen paletta ennyibe. És nem bánom, hogy végre rászántam magam a megvételére.

Itt vettem meg a palettát egy nagyon kedves lánytól. Eleinte féltem a porolástól, de azt kell mondanom, hogy finom ecsetmozdulatokkal ez egyáltalán nem okoz gondot. Hihetetlenül szép és intenzív színeket tartalmaz, ezek pedig nagyon szépen összedolgozhatóak. Alig érintem bele az ecsetet a pan-ekbe, és szuper pigmentált színeket kapok.

Az egyet pufi része nekem kicsit kemény szőrű ugyan, de nagyon szépen teszi a dolgát. Ez a legjobb paletta, amit valaha használtam, szerelem :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

vivik

2021. április 15.

Gyönyörű színei vannak és extra pigmentált. Tökéletes mindennapi smink elkészítésére, de ha egy kicsit extrábbat szeretnék, akkor is. Picit porzik, viszont gyönyörűen eldolgozhatóak a színek. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 15.

Marseny

2021. április 6.

Ahogy anno megjelentek a promo képek szerelem volt első látásra. Nem szoktam megjelenéskor teljes áron vásárolni, de ezt abban a pillanatban rendeltem és nem bántam meg. Sok high end palettát próbáltam már azóta, de még mindig ez a kedvencem. Igen, valóban lazán vannak préselve és porol, de engem ez egyáltalán nem zavar, mert minden sminkembe finoman nyúlok, így nekem ez a porolás is alig észrevehető. Kezdő sminkelőknek óvatosan ajánlom csak, tényleg meg kell vele tanulni bánni, pl. nem mindegy milyen ecsetet használsz. Eszméletlen pigmentált, gyönyörű színek, az évek alatt semmit sem vesztett a minőségéből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

Meelcsikee

2021. február 16.

Én nagyon szeretem, sminkesként a kedvenceim
közé trtozik, csodaszép és nagyon pigmentált színei vannak. Profi sminkeseknek ajánlom elsősorban, mert meg kell tanulni vele bánni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Én nagyon szeretem, sminkesként a kedvenceim

Anheszenamon

2020. október 27.

Elég sokat gondolkodtam ennek a palettának a megvásárlásán, de egyáltalán nem bántam meg, hogy beszereztem. Nem ez az első palettám a márkától, megvolt a MR, Sultry, Soft Glam, Subculture de sorra eladtam mindegyiket. A Norvina valahogy sokkal jobban illik hozzám (jelenleg a Jackie Aina van még emellett a kollekciómban) Ahogy Amadea is leírta, akár egy színnel is csodaszép szemsmink készíthető. Annyira gyönyörűek a fényes árnyalatok, hogy önmagukban is csodásan mutatnak. Sietős napokon alkalmazom is ezt a módszert, maximum egy bronzosítóval vagy valamelyik matt színnel kicsit elhalványítom a széleket. A minősége szerintem kifogástalan, ismét nem okozott csalódást az ABH. Ráadásul elég sok variáció is rejlik benne, ezért csakis jó szívvel tudom ajánlani mindenkinek, akinek bejönnek ezek a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 27.

Amadea

2020. szeptember 28.

Jó pár ABH paletta a birtokomban van (MR, Subculture, Jackie Aina és a Soft Glam is megvolt, de nemrég eladtam, mert a színei nem passzoltak hozzám), de ez a márka még mindig tud újat mutatni, minden palettájuk külön kis személyiséggel bír.
Leesett az állam, hogy a Norvina milyen... kifinomult, légies, nőies karakterű. Ezt úgy értem, hogy feltapogatok egy színt a teljes szemhéjra, és legszívesebben ennyiben hagynám a szemsminket, mert már az az egy szín is olyan szép, pedig 4 árnyalat alatt nem szoktam megállni, annyit pakolok fel a szemhéjamra, amennyit bírok.
Porol? Igen, ez is porol (a Jackie Aina nem, azt jobban lepréselték), de engem nem zavar, imádom a szinte krémesen puha árnyalatokat és ez a pigmentáció megér egy kis porolást.
Azt hittem, felesleges lesz nekem ez a paletta, de nem, nagyon szeretem használni. Aki a Nabla Soul Blooming miatt hezitál, ne tegye, nem lesz két egyforma karakterrel bíró szemhéjpúder palettája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.