Anastasia Beverly Hills

Ár:   €55   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   €55
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

A márka alapítójának lánya - egyben a cég elnöke - által tervezett paletta, 7 matt és 7 csillogó árnyalattal.

• Teljes pigmentáció, könnyen satírozható formula
  • Duokróm és metálfényű pigmentek
  • Luxus csomagolás, nagy tükörrel és kétvégű ecsettel

17.000Ft - ABH Norvina Paletta
Ár: 17.000Ft+postaköltség , Eladó: vivi22j
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: postai átutalással, fizetés: utalás után postai feladással
Ár: 11.000 Ft , Eladó: szaldal
Állapot: Párszor használt, néhány szín csak swatcholva volt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

szisz5

2020. július 17.

Elképesztő színek, zseniális formula. A többi high end palettám elbújhat mögötte. Megvan a Modern Renaissance is, ami szintén szuper, de a formula azóta még inkább javult: vajpuha és rendkívül pigmentált. A fényes színek nem metálosak, sokkal inkább csillogó, szikrázó duochrome árnyalatok, a Huda Beauty préselt pigmentjeit hajazzák, csak elérhetőbb áron.
Féltem egy kissé, hogy az én meleg tónusomhoz nem lesz-e túl "hideg" ez a paletta, de így élőben sokkal inkább mondanám ezt egy meleg árnyalatú palettának (egyetlen igazán hideg szín van benne: a Soul.)
Nagyjából 7 szín az, ami igencsak hasonló a Modern Renassaince-ben találhatókhoz, a többi vadonatúj árnyalat. Szuper, inspiráló, nagyon változatos sminkek készíthetők vele, akár kezdő palettának is ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

allitse19

2020. május 13.

Legutóbbi szemhéjpaletta szerzeményem, még karácsonyra leptem meg magam vele. Még két ABH szemhéjpúder palettám van ezen kívül, mindkettőt imádom, így ez sem lett kivétel. Szokásos bársony külsővel, ami egy extra eleganciát ad neki. Építhető, satírozható, minőségi. Nappalra, estére, alkalomra teljesen kihasználható színekkel. Plusz kedvencek a csillogós színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

alidak

2020. március 8.

A legjobb szemhéjpúder palettám. Ez az első ABH palettám, és nagyon puhák és pigmentáltak a festékek, nagyon könnyen eldolgozhatóak és epíhetőek. Készülök még venni ettől a márkától, ez messze veri minőségeben az összes többi palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Lencseee

2020. március 3.

Meseszép, olyan kis királylányos színei vannak. A minősége hibátlan, kombinálható a többi ABH paletta színeivel, azonban nekem ez nem lett alappaletta, magában nekem nem elég. Természetesen 5 csillag, mert annyit ér, de az én felhasználói gyakoriságomból úgy vélem, ez inkább a hamvas bőrűeknek kitűnő választás nem nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

LindaErnszt

2020. január 27.

Egyszerűen IMÁDOM! Nagyon pigmentált és gyönyörű színek vannak a palettán.
Ha dolgozni megyek még este, munka végén is szép tartós!!!! Ezentúl mást nem is veszek az tuti! Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Egyszerűen IMÁDOM! Nagyon pigmentált és gyönyörű színek vannak a palettán.

lulley93

2019. július 25.

Az első ABH palettám volt, és annyira rossz, hogy megígértem, többet nem veszek (aztán végül vettem szerencsére, mert azt szeretem). Elképesztően porol, nem pigmentált, ez egy vicc. A színek szépek, de az a pasztell lila, amiért kb megvettem a palettát, selymesen fényes. Nem annyira, hogy jól mutasson a mozgó szemhéjon, de túlságosan ahhoz, hogy satírozószín legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

BarabasEdina

2019. május 20.

Nem az első ABH palettám, de ezen a lilás árnyalatok miatt sokat gondolkodtam. Sőt mikor megjött és megláttam el is bizonytalanodtam, hogy jó választás volt-e? Majd kipróbáltam és azóta csak őt használom. Nem vagyok lilás, de ezek az árnyalatok most tavasszal kiválóan használhatóak, és a rose árnyalatok is valami mesések és a textúrája meg a pigmentáltsága is egy álom. Tavaszra jelenleg abszolút a favoritom, aki gondolkodik rajta és bizonytalan azt csak bíztatni tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

Terkabarka

2019. április 16.

Első és eddig egyetlen ABH palettám és hát mit is mondhatnék: ez a paletta maga a csoda!
Hihetetlenül pigmentált, épp hogy csak bele kell érintenem az ecsetet, a színek tökéletesen eldolgozhatóak, és igazán csodálatosak.
A minőségéről csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni, emiatt első használatra szerelem lett.
A színek gond nélkül keverhetőek, keveréssel gyönyörű új színeket lehet vele létrehozni. A volatile a kedvenc, gyönyörű hideg barna. Mellé a mozgó szemhéjamra egy kis dreamer és már kész is a munkába menős, de semmiképp sem unalmas smink. Amikor ezt a palettát használom, többen is megjegyzik, hogy milyen szépen vagyok kisminkelve.
A csillámosak a palettában darabosnak tűnnek, de felkenve egyáltalán nem azok, viszont szigorúan ujjbeggyel kell felvinni őket (én már rászoktam az összes palettámnál, a csillogósak csak úgy mennek fel szépen)
Napokig tudnék róla áradozni, szerintem mindenkinek kell egy ABH paletta (a következő nekem sztem a soft glam lesz :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

nagyheni92

2019. április 6.

Fúúú, hol is kezdjem?! Ezaz első ABH palettám, de nem az utolsó! Kint Amerikában vettem meg, nem tudom mért amikor a Feeluniquról is szoktam rendelni..... mert online szerintem jobban megéri mint USA-ban fizetni utána a taxot, na mindegy. Szóval megvettem! Nem vagyok egy kezdő sminkes, profi se. De van pár Urban Decay + Kat von D palettám, általában azokat szeretem, most erre beújítottam! Tartós, hihetetlenül egy 9 órás munka után is ott a szép színe a szememen, mondjuk NYX-s szemhéj bázissal! De azért potyog! Szóval az ecsettel a palettába csak belemártogatom a matt színbe és annyit vesz fel..... nagyon kevés kell belőle, óvatosan kell a palettába nyúlni! Én általában, főleg amikor reggel rohanok a munkába, a felső csillogós sorból a mozgó szehéjamra teszek de ujjal, nem ecsettel! Azt úgy felkenem és akkor meg is vagyunk! Összehasonlításképpen, nem tudnék dönteni mondjuk egy ABH vagy egy UD között! Minőségben számomra az ABH jobb, árban is jobb az ABH, de a színek inkàbb UD! Ettőlfüggetlenül már kinéztem a következő ABH-t! És ha valaki kezdő sminkes és akar magának egy minőségibb palettát, az inkább egy UD-t vegyen! Az ABH porozása miatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

erika81

2019. január 1.

Általában vagy barna, vagy lila árnyalatokat használok a szeme, így izgatottan vártam ezt a palettát. Ez volt az első ABH palettám.
Gyönyörű paletta! Minden színe kihasználható akár egymással kombinálva, akár önmagában. A fényes színeket általában nedves ecsettel viszem fel, vagy újjal felütögetve. Napközben nem kell magunkkal vinni, mert alappal este ugyan olyan, mint reggel amikor sminkeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.