Anastasia Beverly Hills

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   $42
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 nélkülözhetetlen árnyalatával a Soft Glam paletta tökéletes gyűjteménye a könnyen satírozható, teljes pigmentáltságú, tartós szemhéjpúdereknek. A fémes bronzok és irizáló színek ideálisak esti sminkhez, míg a semleges mattok nappalra.

Anastasia Beverly Hills Daytime paletta
Ár: 10000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Miskolcon személyes átvétel vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után.

Meelcsikee

2021. február 16.

Én nagyon szeretem, sminkesként a kedvenceim
közé trtozik, csodaszép és nagyon pigmentált színei vannak. Profi sminkeseknek ajánlom elsősorban, mert meg kell tanulni vele bánni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Én nagyon szeretem, sminkesként a kedvenceim

vera3113

2021. február 11.

Nagyon szeretem, szépen el lehet dolgozni, a barna színei az örök kedvenceim maradnak, viszont nem hibátlan. Rendkívül törékeny és nagyon lepereg. Szép és nőies, hétköznapi és party sminket is lehet vele készíteni, de nálam nem érte el az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

ayxvj7

2020. október 30.

Gyönyörű színei vannak, viszont a bőr- és szemszínemhez sajnos nem mindegyik passzol. Úgy érzem, emiatt számomra nehezen kihasználható. Biztosra veszem, hogy az emberek 99%-ánál ezeket a színeket kiválóan lehet kombinálni, de sajnos azzal is számolni kell, hogy te pont az az 1% vagy. Az ABH-tól megszokhattuk, hogy a matt színek porzanak, ez persze együtt jár az erős pigmentáltsággal, meg kell tanulni bánni vele. Nekem továbbra is első három helyen a Jackie Aina, a Riviera és a Modern Renaissance marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

Kyngu

2020. október 28.

Nagyon szép, jól variálható, pigmentált színei. Folyton ezt használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

Nagyon szép, jól variálható, pigmentált színei. Folyton ezt használom

Edina1313

2020. október 12.

Az egyik legjobb paletta, amit eddig használtam, igen, porol, de ezt ellensúlyozza a palettával elkészíthető minőségi szemsmink. Nagyon kihasználható, szolíd és füstös szemsmink is készíthető vele, a tartóssága is 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

husih96

2020. július 7.

Worth the hype... csak ennyi. Egész életemben az egyik kedvenc palettám fog maradni. Minden benne van, amire csak szükségem lehet a mindennapokban és egy soft glam sminkhez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Anheszenamon

2020. június 7.

Nagyon jó minőségű paletta-ahogy az összes többi ABH is- viszont kénytelen voltam eladni, mert borzalmasan álltak rajtam ezek a színek. Vásárlás előtt néztem swatchokat de számomra sokkal sárgább ez a paletta, mint a netes képek alapján. Egyszerűen nem tudtam vele olyan sminket készíteni ami tetszett volna magamon, így az eladás mellett döntöttem. Segítette a végső lökést az is, hogy a kollégáim többször megjegyezték mikor vele sminkeltem, hogy milyen betegek a szemeim, olyan vagyok mint aki borzalmasan fáradt. Egyszóval nem az én színeim. Sajnálom mert sokáig vágytam erre a palettára, de a végén csalódás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

Yudit

2020. június 3.

Fantasztikus minőségű hétköznapi és alkalmi sminkek készítésére ideális választás. Bázist használok alá a korom miatt de anélkül is a helyén maradna. Nagyon pigmentált, szép natúr árnyalatai vannak, krémes állagú, jól satírozható, építhető , nem irritál. A csillámos színeket nedves ecsettel használom, így nem potyog, a matt színeket csak a szokásos módon és picit porzik de kezelhető, ettől függetlenül egy kedvenc palettám lett. Külföldön vettem leárazva más termékekkel és utólag örülök a döntésemnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

brigcsu

2020. május 20.

Szuper minőségű paletta, mindennap ehhez nyúlok. Jól pigmentált, szépen satírozható és tartós. A legegyszerűbb nappali sminktől elkezdve a kicsit extrábbig bármit ellehet vele készíteni. A csomagolása hamar koszolódik, de ez legyen a legkisebb probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 20.

muszika

2020. március 15.

Szerintem nagyon jó kis paletta ez. Szuper minőségű, jól pigmentált színek, csak azt a sárga aranyat hagyták volna ki belőle...:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.