Anastasia Beverly Hills

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,83 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $45
Kiszerelés:   14 x 0,83 g

A paletta 14 hűvös tónusú, matt és fémes árnyalatot tartalmaz, melyek közül 12 teljesen új.

babarc

2020. július 1.

Nagyon szeretem! Gyönyöruen pigmentalt szinek, valtozatos arnyalatokban. Pont jo a csillogo es matt szinek aranya, igy ezer fele sminket lehet vele kesziteni. Hatranya, hogy viszonylag gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

kitti.keresztenyi

2020. május 25.

Ha jól emlékszem ez a paletta érkezett meg 3 -ként az ABH családba. Egyáltalán nem akartam ilyen színösszeállitású palettát, mondhatni véletlenül megcsúszott a kezem és ezt is megrendeltem. Viszont nagy szerelem lett. Én nem tapasztaltam nagy porolást. Nagyon szép sminkeket lehet vele készíteni. Nekem tartós, bár szinte mindig alappal használom. Ha valamit kritizálni kellene: én elviselnék az egyik csillámos szín helyet egy szatén fényű, selymes színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Veronika8614

2020. február 7.

Elso ABH palettam, de valoszinuleg az utolso is, mert nekem nem valt be a formulaja.
Gyonyoruek a szinek, igazabol foleg a matt arnyalatok, a csillamosak olyan semmilyenek, iszonyu szepen csillognak, de nem nagyon jon at az arnyalat, akar ecsettel, akar ujjal viszem fel. Es raadasul nagyon durvan potyognak.
A mattok meg nehezen hasznalhatoak szamomra, mert annyira pigmentalt, tenyleg csak hozza kell erinteni, es annyi. Szepen mutat a szemen, el kell ismerni.
Olajos a szemhejam, nem is tartos, nem hasznalok alapot, mert nekem mindegyiktol 'textured' lesz a szemhejam, igy biztos az en hibam, nem a termeke. Edesanyamnak adtam, hiaba imadom a szineit, nem hasznalom, felesleges tartogatni, csak ram romlik.
Be kellett latnom, nekem a kozepesen pigmentalt festekek jonnek be, a glitteres, nagy csillamos porok pedig nem nekem valok, imadom nezegetni, de a visszafogottabb szemsminket kedvelem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Lulufej

2019. december 30.

Most kaptam karácsonyra és azóta természetesen minden nap próbálgatom. Mondom mi a jó: nagyon szép a csomagolása, jó benne a tükör és az ecset is használható, amit a palettába raknak hozzá. Imádom a színeket benne. Nehéz manapság hűvös/hűvös-semleges árnyalatokban gazdag palettát találni. Nekem nem állnak jól a meleg tónusú színek és - bár, szeretek színekkel is kísérletezni- a mostanában menű unikornis/szivárvány árnyalatokat úgy hétköznapra nem biztos, hogy használnám. Ez pont tökéletes!
De! És itt jön a negatívum: iszonyatosan porol. Hát, egy lehelletnyire érek hozzá az ecsettel a matt színekhet és egy tonna azonnal kimorzsolódik belőle. Nem viccelek. Aztán, hiába ütögetem le az ecsetről a felesleges festéket, bőven kerül így is a szem alá. Tudom, ez az ára pigmentáltságnak, de ez azért vicc. Meg sem próbálom először az arcomat kifesteni és után elkészíteni a sminket... felesleges. Ez azért sokat levon az élvezeti értékéből.
Nyilván fogom használni, de azért ennyi pénzért van ok a morgolódásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Nyilván fogom használni, de azért ennyi pénzért van ok a morgolódásra.

matine91

2019. november 29.

Picit porol, de imádom ezt a palettát iszonyú pigmentált, annyira szép színek vannak benne, amelyek nem tolakodóak, nem lesz az ember tőle drag queen. Ha a pirosas szín nem lenne benne, az egész paletta amúgy tök unalmasnak nézne ki, viszont én nagyon szeretem az egyszerűségét, mert egy nomakeupot is el tudok vele készíteni, de egy drámai sminket is.
Nagy szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Nagy szerelem.

Melcsibabyke

2019. november 29.

Első ABH palettám. Hát ez valami csoda. Picit porzik, de nagyon könnyű vele dolgozni. A kedvencem lett. Annyira pigmentált, hogy egy leheletnyi is elég belőle. Éppen csak bele kell érinteni az ecsetet. Csodaszép, mindennapi és alkalmi sminkhez is használható színek találhatóak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Pumi

2019. november 4.

Porol mint a fene, ennyi penzert lehetne jobb minosegu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 4.

Porol mint a fene, ennyi penzert lehetne jobb minosegu.

Lencseee

2019. szeptember 2.

Na, sosem gondoltak volna, de ez lett az egyik nagy kedvencem ezen a nyaron. A barackos, lagy barnas es csillamos szinekkel csoda nappali sminkeket keszitek, ami estig - igaz, szemhej bazissal - ugyanugy gyonyorkodtet. Nagyon jo befektetes volt. ABH a meg megfizetheto luxusom🤩 Nalam a maximalis csillag! Es meg partisminket nem is keszitettem vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

flamingo25

2019. július 7.

Ez a második palettám a márkától, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Számomra tökéletesek ezek a színek, mert nagyon színes sminket amúgy sem szeretek viselni, de ezeket a föld tónusú árnyalatokat teljesen ki tudom használni. A Soft Glam-el tökéletesen kiegészítik egymást. Sokan írják, hogy porol - ami igaz is -, de nekem ez inkább a minőséget jelenti. Cserébe gyönyörűen eldolgozható és nem mászkál a szemhéjon napközben. Leheletfinom smink is kreálható belőle így amikor hajnali 5 körül nekiállok sminkelni, nem kell azon izgulnom, hogy színházi álarc lesz a végeredmény :) Nekem minden pénzt megér, hogy minimális energiával és idővel ilyen gyönyörű eredményt kapok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

danyadi77

2019. május 31.

Régóta ki akartam próbálni egy "minőségi" palettát, de gondban vagyok a minősítésével,mert akármilyen alapot használok alá, UD, Artdeco, Avon...összegyűlik a szemráncban, a fényes színek meg kikopnak onnan. Ez semmilyen másik palettával nem fordul elő. A porolás annyira nem zavar, a felesleg leütögetésével egész jól megoldottam eddig. Fixálni is szoktam..és mégis..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.