Anastasia Beverly Hills

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2018. október 25.

Ár:   $45
Lelőhely:   online külföldről

A paletta 14 hűvös tónusú, matt és fémes árnyalatot tartalmaz, melyek közül 12 teljesen új.

Snowflower

2019. május 15.

Közel két hete érkezett meg a paletta, azóta kb.mindennap használom. Nagyon szép sminkeket lehet vele készíteni, munkába, alkalomra vagy bulizni is. Szép pigmentáltak a színek, így elsőre is sokat vesz fel az ecset, ezért óvatosan kell belemártani. Én szemhéjbázist is használok, így kifejezetten tartós a smink, de szerintem ezek a színek egyébként is azok :D
Az ecset szuper, amit a palettához adnak, puha szálú, satírozáshoz használom. Nekem ez a paletta 5* :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

BarabasEdina

2019. március 28.

Imádom az ABH palettákat az erős matt színekbe óvatosan nyúlok bele és így nem tapasztalom a porolást. Sokat filóztam ezen a palettán, de nagyon tetszett és nem bántam meg egyszerűen tökéletes a hétköznapokra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

zsucci93

2019. március 20.

Mint minden ABH paletta ez is porol. Iciripicirit kell csak belenyomni az ecsetet és már bőven sok szín van rajta. Emiatt kezdőknek picit nehezebb lehet használni, de szerencsére azért picit goof proof abból a szempontól, hogy könnyen eldolgozható. Én nagyon nagyon örülök, hogy rászántam a pénzt és megvettem, imádom a színeit, a textúráit, mindent. A soft glam-mel együtt párban jó ideig lesz miből alkotnom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

kiscsillag1990

2019. március 9.

Ez valami eszméletlen termék.... A színei és a textúra, a pigmentáltság.... Nagy szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Pumi

2019. március 4.

Porol mint a fene, ennyi penzert lehetne jobb minosegu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Porol mint a fene, ennyi penzert lehetne jobb minosegu.

erika81

2019. január 1.

Megvan a Naked 1 és 2 paletta is, így nagyon agyaltam rajta, hogy szükségem van-e erre a palettára is. Természetesen nem bírtam megállni, hogy ne rendeljem meg. :D
Több helyen olvastam, hogy unalmas paletta! Meglehet, viszont reggel amikor előveszem nem kell tőle tartanom, hogy bohóc leszek, vagy sokat kell vacillálnom melyik szín, melyikhez passzol.
A karácsonyi sminkemet is ezzel a palettával készítettem el, és természetesen helytállt.
A fényes színeket nedves ecsettel, vagy újjal felütögetve viszem fel.
Nekem szerencsére nem porol, igaz vigyázok is rá mennyi festék kerül az ecsetre, illetve egy forgatható tükör fölé hajolva sminkelek, így az arcomon nem lesz szemhéjpúder.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

A fényes színeket nedves ecsettel, vagy újjal felütögetve viszem fel.

bugeyes

2018. december 16.

Már régóta szemeztem ezzel a palettával, és szerencsére itt KM-án egy kedves eladótól meg tudtam venni. Szerettem volna egy hidegebb palettát is, és nagyon brutálisan pigmentáltak a színek, szépek és tartósak, nem kopnak meg a nap folyamàn! Szemhéjpúder alappal annyival jobb, hogy nem ül be a szem kis felső ráncába. És egy kis negatívum... Mindig nagyon ügyelek a mennyiség felvételére, egy ilyen gazdag formulánál nem is szükséges 5 kg festék felvétele, de ez a paletta kicsit porol. Igaziból nem zavar különösebben, ha őt használom a szemsminkkel kezdek.
Összességében úgy érzem nagyon fogom szeretni, sőt most szeretem! 🤗🤗 Csak azért nem max csillag, mert egy ilyen árkategóriájú termék azért ne poroljon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.