Anatomicals

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Természetesen ragyogó, feszes bőr.

im

2014. július 1.

bánom, hogy megvettem, az első pár használat után legszívesebben kidobtam volna: amikor bekentem vele az arcom, olyan érzés volt, mintha fulladozott volna alatta a bőröm. senkinek nem ajánlom, hogy megvegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

francais

2013. november 15.

Termékmintát kaptam a douglas-ben...Nekem zsírosította a bőröm.. Már az illata miatt gondoltam, hogy veszek a termékcsaládból valamit, de valami elképesztő mennyiségű kőolaj van mindegyik termékükben-ilyet még nem is láttam...:( kár, pedig ilyen illatú kozmetikumokat használnék szívem szerint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

szisz5

2013. március 13.

A Douglasban kaptam termékmintát belőle. Nagyon finom illata van, nagyon könnyen beszívódik és remekül lemattítja és hidratálja a kiszáradt bőrömet. Smink alá abszolút el tudom képzelni, kellemes csalódás volt ilyen szempontból. Viszont tele van parabénekkel ... emiatt nem venném meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.