Angel Professional

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zadri, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

A száraz és nehezen kezelhető haj szakértője. A Földközi- tenger mélyéről származó természetes anyagok megvédik a hajat a nap káros sugaraitól és a hajformázás közben magas hő hatására fellépő roncsolódástól. A haj megtelik élettel, rugalmas és fényes lesz. Szárítás előtt masszírozzuk a nedves hajba, nem igényel öblítést.

LathatatlanOzike

2018. március 18.

Olyan boldog vagyok, hogy végre sikerült vennem egyet. Már január óta hajtottam, sehol sem találtam, most hoztak a közeli fodrászkellékes boltba. Száraz hajon szoktam használni, nagyon jól beszívódik, nem lesz zsíros hatása, és puha lesz a hajam (ez nagyon nagy szó!). Tényleg ápol, nem csak ígéret. Az illata…”most jöttem a fodrásztól” illat. Isteni!
300 ml, 2800 Ft… Holnap megyek, és meg is veszem az utánpótlást. Nemám elkapkodják az összeset, és megint nem lesz hónapokig. :/ Megértem, hogy ilyen gyorsan elviszik. Csak ne tartana ilyen sokáig a beszerzése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

zadri

2015. július 1.

Nagyon szeretem!
Már 2 doboznyit elhasználtam. Simává, selymessé, fényessé teszi a hajam.
Ápolja is, nem csak a látszatot kelti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Nagyon szeretem!
Már 2 doboznyit elhasználtam. Simává, selymessé, fényessé teszi a hajam.
Ápolja is, nem csak a látszatot kelti.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.