Annabelle Minerals

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krikike, Módosítva: 2021. március 24.

Kategória:   Hidratáló krémek

Pihekönnyű, rendkívül gyorsan felszívódó krém, mely minden bőrtípusnak megfelel, még a zsírosodásra hajlamosnak és kifejezetten zsírosnak is. Tökéletes választás ásványi smink megalapozásaként. A krém 95%-ban természetes összetevőkből készült. Nem tömíti be a pórusokat, így tökéletesen megfelel még a zsíros, zsírosodásra hajlamos és kombinált bőrre is. A krém mindennapi használata segít megszabadulni a bőr feszült, húzódó érzésétől, javítja annak rugalmasságát és puhaságát, emellett hosszantartó hidratáltságot biztosít. Elsősorban remek hidratáló bázis ásványi alapozónk alá. A krém rendkívül könnyed formulával rendelkezik, pillanatok alatt felszívódik, így nem hagy maga után zsíros, ragacsos érzést. Igyekeztünk úgy elkészíteni ezt a krémet, hogy gyorsan és megfelelően segítsen előkészíteni a bőrt az ásványi alapozó felvitelére, így segítik az alapozó egyenletes eloszlatását az arcbőrön, minimalizálva az esetleges “darabos” végeredmény előfordulását. A hidratáló krém használata után puha, megfelelően hidratált bőrt kapunk, a felvitt smink pedig természetes és hosszantartó hatású.

CeCeDrake

2021. április 15.

Csomagolás. A hideg ráz ettől a csavaros kupaktól, legalább ne spórolt volna a gyártó és lenne egy rendes csomagolása. Persze, értem én, el kell adni külön az adagolót, már majdnem prémium feeling, mint az Apple-nél az adapter 😂
Ez a krém nem jobb, mint a Balea Med kézkrém! Sőt, rosszabb. Konkrétan ezt én nem tudtam rendeltetésszerűen használni, mert nagyon rossz. Ilyen furcsán izzad tőle a bőröm vagy nem is tudom. Szóval számomra értékelhetetlen, lábkrémnek meg kicsit drága.
Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

Nem ajánlom senkinek.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Folic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.