Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 27.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

Frissítő és feszesítő gél pakolás. A természetes hidratáló és frissítő hatóanyagok, valamint a sárgarépából nyert bőrfeszesítő fehérje újjáélesztik és felüdítik a bőrt. A kontúrok markánsabbá, a bőr rugalmassá, feszessé válik, az arc kisimul, felélénkül.

Natúr termék.

A megtisztított arcbőrre felvisszük, majd 5-10 perc várakozás után langyos vízzel leöblítjük.

lujzi

2015. február 9.

hidratáló antistressz maszk a 2. helyen denaturált szesszel :-DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 9.

hidratáló antistressz maszk a 2. helyen denaturált szesszel :-DDD

Debbie

2012. november 19.

Szeretem a Börlind termékeket, de ez a cucc nekem csalódás volt, és pénzkidobás kategória, különösen hogy nem egy olcsó kozmetikumról van szó. Szerintem egy 300,- Ft-os tasakos arcpakolásnak is sokkal látványosabb a hatása mint ennek. Állagát tekintve egy kellemes, lágy narancsszínű zselé, amit könnyű eloszlatni a bőrön. De mindegy hogy 5 percig vagy fél óráig hagyom hatni - frissítést, feszesítést sajnos nem tapasztaltam. Hidratál, ez igaz, de az áráért többet várnék. Persze lehet hogy csak az én bőröm nem tud mit kezdeni vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 19.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate