Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 12.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A gyengéd és hatékony jojoba viaszgolyócskák kíméletesen eltávolítják az elhalt hámsejteket és más apróbb bőrhibákat, a pikkelyes bőrfelületet. Shea vaj, orbáncfű olaj, panthenol és más hatóanyagok védik a bőrt a kiszáradástó Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz.

juditkaa70

2016. július 17.

A leradírozás után,szép bőrt eredményez. Nagyon elégedett vagyok vele! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

encimokus

2014. július 27.

Mini kiszerelésben vásároltam, épp akciós volt a Müllerben. Nagyon jó érzés volt a bőrömnek, ahogy az apró, de annál több szemcse érezhetően radírozta. Utána hidratálásra sem volt szükségem. Remek termék. Az ára miatt 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 27.

Tiffany

2014. április 25.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de én egy bőrradírtól mást várok. Nekem ez túl gyengéd , nem érzem leradírozottnak a használata után az arcomat. Nem jött be a tégelyes csomagolás, és az sem hogy elég híg. Csak annak ajánlom, aki nagyon-nagyon kíméletes arcradírt keres, gyakori használatra. Én biztos nem fogom még egyszer megvenni, mert én azt szeretem, ha radírozás után sima, tiszta és megújult az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 25.

Flami

2013. szeptember 9.

Hónapok óta szemezek ezzel a bőrradírral, eddig ellenálltam, mert elég borsos ára van. Egyelőre a kis kiszerelést vettem meg, 15 ml. Nagyon jó. Keresem, keresem a tökéletes bőrradírt és arclemosót, eddig ő dobogós, azt hiszem. Friss, rózsás, fiatal(os) lesz tőle a bőr.

Egyre jobban szeretem, konkrétan el vagyok tőle ájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Egyre jobban szeretem, konkrétan el vagyok tőle ájulva.

kzsuzs

2013. szeptember 6.

Maximálisan azt nyújtja, amit egy igazán jó bőrradírtól elvárnék. Nagyon intenzív hatás rövid idő alatt. Kisimult, üde, egészséges, látványosan sima arcbőr. Az illat, állag, szín, csomagolás is nagyon tetszetős.. Bátran ajánlom másnak is. Annyi talán, hogy túl durván nem szabad masszírozni, mert akkor halványan karcolhat. Normál használat mellett semmi problémát nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Morci

2012. február 29.

Oké, ez nem volt egy olcsó darab. Ráadásul tégelyes kiszerelés, ami egy bőrradírnál szerintem nem a legpraktikusabb. De ennyit a negatívumokról. Nagyon kellemes illata van, és viszonylag kevés elég belőle. A hatása pedig fantasztikus. Úgy radíroz, hogy nem nyúzza le közben a bőrt, és egyáltalán nem szárít. A használata után mintha kicserélték volna a bőrt, láthatóan simább és feszesebb. Még másnap reggel is öröm volt tükörbe nézni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 29.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate