Annemarie Börlind

Ár:   6380 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 23.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

A kombinált és a zsírosodásra hajlamos bőr ápolószere. Azonnal felszívódik és használata után az arcbőr azonnal kisimul, bársonyos és jól ápolt hatású lesz. Az új rendszerben kidolgozott mikroemulzió segít a bőr természetes nedvességtartalmának megőrzésében, természetes egyensúlyának a fenntartásában. Rendszeres használatával megelőzhető a pattanások és mitesszerek kialakulása.

A benne lévő természetes növényi hatóanyagok táplálják a bőrt és megvédik az ártalmas külső hatásoktól. Zöld tea és tengeri alga kivonatát is tartalmazza. Speciális tejsavófehérje-összetétele ösztönzi és stimulálja az éjszaka amúgy is aktívabb, természetes regenerációs folyamatokat.

Ahogy az összes többi Annemarie Börlind termék sem, így ez a krém sem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

titikutyus

2018. július 15.

Nagy várakozással vettem meg ezt a krémet, reméltem, hogy hozza az általam elvárt eredményt. A tégely vége felé járok már, de sajnos erős közepes éjszakai krémnek tartom. Nem igazán hidratál, nem igazán feszesít, vagy tölti fel a ráncokat, a mitesszereim számában nem látok jelentős változást. Nem volt korábban olyan gondom, hogy az arcom egy része nagyon fénylett volna, így nem tudok arról nyilatkozni, hogy mennyire segít az egyensúlyt helyreállítani. Ráadásul vannak nem igazán szép összetevői, pl. Phenoxyethanol. Én egy natúr éjszakai krémtől azt várom, hogy mélyen hidratálja a kombinált bőrömet, kisimultan és pihent arccal ébredjek. Ezeket sajnos nem teljesíti ez a krém, így nem fogom újravenni, alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

neelcus

2018. február 20.

Már nagyon sok terméket próbáltam az arcomra, de még nem igazán találtam meg azt az arckrémet, ami számomra “Húúú meg haaaa” végeredményt nyújtott volna. Ez a Börlind krém volt az első olyan arckrém, amitől másnap reggelre a tükörbenézve nem fogott el a hányinger a sok piros gyulladás láttán. A krém elég tömény, kissé zsíros állagú. De a bőr azonnal magábaszívja és kellemes érzés van csak utána. :) ami igazán megfogott benne, az az, hogy nem tartalmaz szilikont (valószínű ezért sem lettek gyulladt pattanásaim tőle) és szép az összetevő-listája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Coconuttree

2016. október 5.

Müller szombaton úgy döntöttem, hogy 20% kedvezménnyel megéri kipróbálni. A kezemen nagyon jól beszívódott, egy kedves hölgy ajánlotta az én arcbőrömre, mégsem váltotta be azt amire vártam. Ár/érték arányban sem, mivel az ANNEMARIE BÖRLIND egy luxus márkát képvisel a natúr piacon. Visszavittem és levásároltam másra. A HappySkin Veszta nevű kréme sokkal inkább beváltotta az ígéreteket! Persze előtte, mint nagy Krémmániás, elolvastam az itteni véleményeket, és minden beigazolódott, amiket ott olvastam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Lindi81

2016. június 2.

Sajnos nekem ez a krém nem vált be. Valahogy nem éreztem jól magam, mikor magamra kentem, elajándékoztam édesanyámnak :) Az összetevői szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Reni2388

2016. február 8.

Natúr krémet kerestem, és abból sem olcsó változatot. 10.000 Ft az eredeti ára a Müllerben. Gondoltam ennyi pénzért különleges hatása lesz. Jó krém, szép összetevők, jól hidratál, de ebben ki is merül a tudása. Ezt egy olcsóbb krém is produkálja. Sajnos pénzkidobás. 3 csillag az összetevők miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

tonic

2014. december 27.

Nagyon jó, reggelre szinte kisimul az ember bőre,puha és bársonyos lesz, egyetlen negatívuma az ára sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 27.

masey

2014. június 3.

Korábban az egész termékcsaládot (nappali krém, éjszakai krém, lemosó) megkaptam ajándékba, de végül az éjszakai krém volt az, ami hosszabb távon nagyon bevált. Először a nappali krémbe szerettem bele, mert nagyon jó sminkalapnak tűnt, pillanatok alatt beszívódott és Börlind folyékony alapozóval jól működött. Viszont később úgy éreztem, hogy az orcám extrémszáraz bőrének ez kevés, így váltottam és az éjszakai krémet kezdtem nappalra is használni. Meglepő volt, hogy ez is szuper sminkalap, persze ebben annak is szerepe lehet, hogy a bőröm a száraz területeken pillanatok alatt beissza ezt a zsírosabb típusú krémet. Vegyes, egyes területeken kiszáradásra hajlamos, érzékeny bőr esetén szerintem megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Hertha

2013. január 20.

A Stenders mellett a másik márka, ami tényleg nagyon-nagyon jó. A kombinált bőrűeknek érdemes ezt az éjszakait használni, mert jót tesz a bőrtípusnak (és a viselőjének). Érdemes neten rendelni (pl. parfümcenteren), mert 1000-1500 Ft-tal olcsóbb, mint a Müllernél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

tedy

2012. november 13.

Csodálatos krém!Gyönyörűen kisimult az arcom és puha a bőröm amióta ezt használom.Valójában ezeket a termékeket jó ha együtt használja az ember.(mármint a kombinált bőrre való lemosót+tonikot+éjszakai és nappali krémet)Tudom,tudom nem olcsó,de én is akciósan szereztem be lassacskán.Tényleg megéri az árát!Nem fénylik a bőröm!Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Amea

2012. október 27.

Sok kísérletezés után végre egy tényleg jó krém. Nem kell sok belöle, reggelre látványos az eredmény. Amióta használom (2 hónap), észrevehetöen szebb a böröm.
A nappali verzió nem tud ennyit, sajnos. Negatívum egyedül az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

A nappali verzió nem tud ennyit, sajnos. Negatívum egyedül az ára.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract