Best of Beauty 2019

Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Ancsi78, az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. január 1.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az alga kivonat stabilizálja a bőr faggyú termelését, ezáltal megakadályozza a bőrhibák kialakulását. Az aktív növényi hatóanyag együttes megköti a felesleges zsírmolekulákat és állandósítja a matt bőrfelületet. A zöld tea- kivonat hatékonyan védi a bőrt az erőteljes környezeti hatásoktól.

marple

2014. április 17.

Nagyon jó az illata, kellemes az állaga, tök jók az összetevői, nekem azonban nem segített. Clinique 3-lépésről tértem át erre, kár volt. Sajnos nem hozta a várt eredményt. A zsíros, tág pórusú, mitesszeres bőrre nem ezt a terméket ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

n.andrea

2014. február 25.

Sokat vártam tőle, de a csoda nem következett be, nem mattít, viszont eléggé szárítja az arcom, ezért csak este használom, utána pedig éjszakai krémet muszáj felkennem. A pattanásaimon viszont javított, jól leszárítja őket,a gyulladásokat szépen leviszi reggelre, a bőrfelszínem talán egy kicsivel szebb lett. Ha kinyomok egy pattanást és teszek rá ebből a tonikból, hamar leviszi a duzzanatot, ez nagy pozitívum. Ha jobban mattítana és nem szárítana, akkor megtaláltam volna a tökéletes tonikot!

Update: nagyon szépen elmúltak a pattanásaim mióta használom, 3 estét nem használtam, nem vittem magammal, mert elég nehéz az üveg, és kezdtek előjönni a patik. nekem ez talán a legfontosabb szempont volt, mert előtte volt sok gyulladt, de már az sincs! megadom neki az 5 csillagot, annak ellenére, hogy szárít eléggé,mivel eddig semmit sem találtam, amitől elmúltak a patik!
Update 2: sajnos úgy néz ki hozzászokott a bőröm, nem segít annyira a patikon mint előtte, de már nem is érzem, hogy annyira szárít, mint az elején. Az mondjuk nem a tonik hibája, hogy hozzászokott az bőröm, de egy csillagot akkor is le kell vonnom...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

lujzi

2012. december 21.

nagyon szeretem a börlind márkát, arcra szinte csak ezt használom mostanában. ez a tonik mégsem győzött meg. nem rossz, kellemesen frissít, éppen annyit tud, mint bármely vegyes bőrre való tonik, de ahhoz képest horribilis az ára. szép összetevőkből álló, vegyes bőrre való ÉS alkoholmentes tonikot ennek töredékéért lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 21.

Guttmann Natasa

2012. december 19.

Ez az egyik kedvenc arctonikom, de magát a márkát is nagyon szeretem. Nem sok értelmét látom annak, hogy papagáj módjára ismételjek, egyszerűen minden igaz, amit előttem véleményeztek. A denaturál alkohol sem szárítja az arcomat, a többinek meg olyan a hatása, amit látni/tapasztalni kell és kész. Mattít, feszesít, alaposan tisztít, összehúzza a pórusokat, kipihentebb leszek tőle, használat után már csak egy kis hidratálókrémre van szüksége a bőrömnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

Morci

2012. január 24.

A legjobb tonik, amivel eddig találkoztam, pedig jó sokat kipróbáltam már. Nem olcsó, de minden érte kiadott forintot megér. Remekül összehúzza a pórusokat anélkül, hogy szárítana. A krémek sokkal jobban felszívódnak a használata után, a bőröm pedig sokáig matt marad a problémás részeken is. Érdekes, hogy bár barnás a színe, a vatta a végén mégis szürke lesz, mert szépen leszedi az elhalt hámsejteket. Azt hiszem, én végre megtaláltam az igazit. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 24.

Debbie

2012. január 16.

Végre egy tonik amivel elégedett vagyok, és ami "csinál" is valamit. Bár féltem hogy pénzkidobás lesz és nem válik be (és a Hydro Balance nappali krémjétől is) mivel ezek alga kivonatot is tartalmaznak. És az algáról eddig úgy tudtam hogy jobb vigyázni vele, mert komedogén, azaz mitesszer-képző. És ez igaz is lehet az olcsó kategóriás natúr vagy nem natúr termékekre, mert azok gyártói előszeretettel alkalmazzák a barna alga könnyen elérhető és megfizethető fajtájának kivonatát.
Ezzel semmi ilyen problémám nincs, pedig használom már néhány hete. Alkohol tartalma ellenére nem szárítja a bőrömet. Kiválóan tisztít, frissít. Nagyon szeretem benne hogy összehúzza a bőrt - vagyis inkább összerántja - és feszesít. Mindezek mellett nem tartalmaz káros vegyszereket, jó az összetétele. Kombinált bőrre kiváló választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract