Annemarie Börlind

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 23.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Különleges mikrostruktúrájának köszönhetően a bőrt nem zsírosítja, mégis azonnal beszívódik. Egyenletesen matt fényt biztosít, miközben az arcbőr megőrzi nedvességét. Az emulzió véd a környezeti ártalmakal szemben, megakadályozza az arcbőr idő előtti öregedését, amelyet a káros környezeti hatások és fényviszonyok idézhetnek elő. A már kialakult ráncok mélységét csökkenti, az arcbőr élénk, üde, friss és fiatalos hatású lesz. Sminkalapnak is ideális.

Nyuszitekercs

2014. május 12.

Egy ideje használom, viszont nem nappalra hanem éjszakára (nekem az éjszakai változat túl sok) icsit talán simább lett a tőle a bőröm és szép hidratált, talán néha picit zsíros de nem vészes...ha egy 2000-3000 ft-os krém lenne azt mondanám hú de szuper...de ennyiért picit többet vártam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Csipike

2013. február 28.

Az éjszakai után ezt is megvettem, de nekem ez nem annyira jött be, nehezebben szívódik fel, és nem nyugtatja olyan jól a bőrt, mint az éjszakai, nekem egy két pattit is előcsalogatott, ha rásminkeltem. Szóval én nappalra is az éjszakait használom, mert az nem okoz pattanást főleg, ha TBS-os éjszakai teafás krémet kenek alá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 28.

lujzi

2013. január 26.

sima, mindenféle extráktól mentes alapkrém, ami kombinált bőrön télen szuperül működik: jól hidratál és nem zsírosít.

---

update: pár hét után a bőröm elkezdte "kiadni", azaz rendkívüli módon kifényesedett a bőröm pár órával használat után. kézkrémként végezte. -2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

---

Monee

2012. szeptember 19.

Az arcelmosó géljét nagyon szeretem. Az igaz, hogy gyorsan beszívódik, hidratál is (valamennyire), de pont a kritikus pontokon nagyon csekély mattitással bír, ahol meg kellene ott nem hidratál eléggé. Mivel nem volt olcsó, nem vagyok elégedett, sokkal többet vártam tőle.
Olcsóbb kategóriában is vannak ilyen arckrémek, kár ennyi pénzt kiadni érte...Persze ez csak az én véleményem, ettől még lehet valakinek ez a tökéletes arckrém.

Azt még hozzátenném, hogy hibás a besorolás, mert ez a krém nem tartalmaz fényvédőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Kíváncsi Fáncsi

2012. szeptember 5.

Miután az éjszakai krémet kipróbáltam hasonló "élményt" vártam, de nem jött be. Nem is tudom, valahogy felkenés után nem érzem azt a komfort-érzést, mint az éjszakainál, valahogy a felszívódása nem jó, mert jó ideig egyszerűen érzem, hogy rákentem valamit a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

hgera

2012. augusztus 9.

Először ezt vettem meg majd utána az éjszakait. Nagyon szeretem! Nem mondom, hogy egy egész nap után is teljesen matt marad a bőröm, pl.: a homlokom, de fényévekkel jobb a hatása, mint az eddig próbált krémeknek. Megfelelően hidratál, mattít, remek. Nem tudom télen elég lesz e de nyárra tökéletes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Alice83

2012. február 15.

Egyszerűen nem tudok róla rosszat mondani, szuper krém, talán csak annyi hogy én kicsit (!) drágállom, de mindegy is...a lényeg, hogy hidratál, nem zsírosít, és szuper az állaga, primernek is tökéletes..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

Morci

2012. február 14.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, tényleg nagyon jó krém vegyes bőrre. Szerintem nem is vészesen drága, 6.400,- Ft-ért vettem, de 75 ml-es kiszerelésű, jó sokáig elég lesz. Nekem bár nem tart ki egész napra a mattító hatása, de jóval kevésbé zsírosodik a T-vonalam, mint régebben, és végre nem hámlik télen sem az orrom, pedig eddig ezt nem nagyon sikerült megúsznom. Egyelőre csak a mattító tonikkal együtt használom, de azt hiszem, be fogom szerezni az egész termékcsaládot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Debbie

2012. január 6.

Egyszerűen tökéletes. Nem több és nem kevesebb, mint ami kell a normál-kombinált bőrnek. Nem szárít, nem zsírosít. Kiegyensúlyozza, teljesen simává teszi a bőrt. A bőr minden cseppjét beszívja, nincs ragacsos utóérzet. Csatlakoznék Ria13-hoz, mert vicces - de az én bőröm is fiatalabbnak tűnik néhány hete, mióta használom... :) Nagyon jól lehet rá sminkelni is. Bár ez sem egy filléres kozmetikum, de megéri az árát. (ezek után lehet hogy érdemes lenne beruházni az éjszakai krémre is...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 6.

Ria13

2011. július 12.

Az éjszakai krém sikere után ezt is megvettem és nem bántam meg! Sminkalapnak is használom és valóban olyan, mintha pár évvel fiatalabbnak tűnnék.:-) Nagyon szép, egyenletes bőrfelszínr eredményez, a T-Zónában nem zsírosodott a bőröm, a vízhiáníos területeken is üde, friss maradt.Egyáltalán nem szárít! Remek, igazi Börlind minőség! Csak ajánlani tudom! Kevert és zsírosodásra hajlamos bőrűeknek egy csodaszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract