Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 16.

Lelőhely:   Douglas, Müller

Hatásosan fedi a bőr kisebb egyenetlenségeit, mint a szem alatti karikák, a pigmentfoltok, pirosodások és pörsenések. Ideális az arccsontok és az orrszárnyak területének alakításához is. Illatmentes. ECO CONTROL által ellenőrzött natúrkozmetikum

doradora8998

2019. július 17.

Állaga, ahogy előttem is írtátok, kicsit sűrűbb az átlagos korrektoroknál, de ez segít a tökéletes fedés elérésében. Ez egy szép összetételű korrektor, ami az erősen ekcémára hajlamos bőrömet sem irritálja miközben szépen fedi a szemem alatti karikákat is. Az ára kicsit borsosnak tűnhet elsőre, de a használat alatt határozottan kifizetődik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Jane

2017. október 28.

Minden mentes terméket kerestem és erre a szuperságra esett a választásom. A szokásosnál sűrűbb állagú korrektorról van szó, megfelelő fedéssel. Szem alatti karikák elfedésére lett főleg kitalálva, ugyanis ragyogó pigmentekkel gyarapították. Az egyetlen negatívuma számomra a kiszerelése (ez az ecsetes, tubusos megoldás) ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 28.

burberry

2013. március 3.

Véletlenül találtam erre a korrektorra, konkrétan még a márka létezéséről sem halottam ezidáig...

A világosabb árnyalatot választottam, de valahogy egy picit túl világosnak is találom néha, a másik szín, az meg nagyon sötét. Tehát színválasztékban lehetne picit javulni. Viszont: nagyon jó szem alatti karikákra, nagyon jól fed, hiába ecsetes valahogy mégis tömör, picit sűrűbb a megszokottnál. Néha olyan érzésem van, mintha a szilárdabb formájú lenne ebbe az ecsetbe valahogy beletuszkolva. Olyan viaszos érzetet kelt, és zavaró, hogy érzem, hogy rajtam van. Ami pozitívum, hogy nem szárítja a szemkörnyéki bőrt, nem hangsúlyozza az apró szarkalábakat, de valahogy nincs természetes hatása sajnos :/ De valahogy a natúr kozmetikumok sosem tudnak nálam olyan jól teljesíteni, viszont ami jó bennük, hogy nem irritálnak.

UI.: 4000 Ft-ba került de mivel ecsetes kiszerelésű, nem tudom meddig lesz elég, de szerintem nem sokáig, bár ez a többi márka hasonló kiszerelésére is igaz szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ricinusmagolaj, izosztearinsav, borostyánkősav és észterek keveréke. Bőrkoncionáló és bőrpuhító (emollient) tulajdonsággal rendelkezik, gyakori összetevője haj- és ajakápoló termékeknek, mivel könnyebben kenhetővé teszik azokat.

Phytantriol h I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0