Annemarie Börlind

Ár:   5120 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aninne, Módosítva: 2019. december 4.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Két-fázisú bőrápoló kompzíció,mely folyadékkal és lipiddel látja el a bőrt,helyreállítva természetes egyensúlyát. Az eredmény azonnal érzékelhető, a bőr feszessé, élettelivé és sugárzóvá válik.

sorsi77

2018. május 11.

Alaposan összerázom, nedves bőrre viszem fel, mégis fullasztja a bőröm, nincs jó érzésem, felvitel után 10 perccel már úgy érzem le kell mosnom. Pedig megszokta az olajokat a bőröm, argánolaj, Pom-pom szérumok stb ....
Gyönyörű , igényes kiszerelés, illat stb. de egyelőre megy a hűtőszekrénybe :(

Update: megbarátkoztunk, már nem fullasztó. Elhasználom de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Gyönyörű , igényes kiszerelés, illat stb. de egyelőre megy a hűtőszekrénybe :(

Update: megbarátkoztunk, már nem fullasztó. Elhasználom de nem veszem újra.

Marietta1977

2017. szeptember 12.

Pixiboxban kaptam és meg kell mondjam, sokáig nem nyúltam hozzá. Valahogy nem volt szimpatikus olajat az arcomra kenni. Aztán viszont kipróbáltam, felkenés előtt én mindig termálvizes spray-t használok mert anélkül tragédia lenne felvinni a terméket. Így viszont szépen eldolgozható, könnyen beszívódik. Esti rutinomban, főleg így ősszel, télen tesz jó szolgálatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Sueann

2017. június 8.

Kb két üveggel egy időben elhasználtam és szerettem, ragyogott tőle a bőröm. Csak a végére sok lett és zsíros lett a bőröm, szerintem nem az ő hibája volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 8.

laszti

2017. június 5.

Na, ez a termék mindent visz! Főként télen használom, amikor élettelenebbnek, fakóbbnak érzem a bőröm. Rendszeres használatával élettelibbé, ragyogóbbá válik a bőröm. A mennyiség sokáig elég. Nagy kedvencem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Scara

2014. november 16.

Kerestem télre valami hidratáló szérumot a kombinált, de vízhiányos bőrömre. Sok termékleírást és véleményt elolvastam, végül ezt választottam az összetevők alapján. Kis kiszerelés nem volt belőle az üzletben, így az 50 ml-es verziót vettem meg - kis hezitálás után.
Nagyon jó döntés volt! 3-4 napja használom reggel-este és eddig nagyon tetszik a hatása. A bőröm puha, és élettel teli. Szerencsére ráncaim nincsenek, de így is sokkal szebb, egységesebb lett az arcbőröm. Este a szokásos hidratáló krém alá használom, reggel pedig csak ezt a smink alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

natasa

2014. június 1.

Már kb. egy éve a hűtőben üldögél. Még jó, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg a Müllerben. Párszor használtam csak, utána letettem róla. Úgy emlékszem, a bőröm nem szerette, a hatására nem emlékszem, de nyilván zéró, ha nem használom.
Az illata jó, az összetevők is, ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 1.

Az illata jó, az összetevők is, ennyi.

Zsenike

2013. augusztus 25.

A müllerben kapható kis kiszerelést vettem meg, éjszakai szérumnak. A pozitívumok: finom narancsillata van, reggelre finom, puha lesz a bőröm, van belőle kis kiszerelés olcsóért.
Negatívumok: nem lehet rendesen összerázni, azonnal szétválnak az összetevők, vízszerűen folyós állaga van, emiatt sok kárba megy, nehéz adagolni, nappalra túl olajos, nem szívódik be rendesen, nincs lenyűgöző hatása, csak amolyan átlagos puha pofi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

eyeye

2013. január 21.

Nagyon-nagyon finom illata van. És nagyjából ennyi az, amit el tudok róla mondani. Amíg használtam biztatgattam magam, hogy C-Vitamin van benne és milyen jót teszek vele a bőrömnek, ráadásul natúr. A baj csak az volt, hogy a frénya bőrömet egy cseppet sem hatotta meg. Ennyi erővel hajnalban rózsalevélről szedett harmattal is kenegethettem volna, a hatása mindkettőnek ugyanannyi szerintem. Se szebb se rosszabb nem lett tőle a bőröm. Ha őszinte akarok lenni, akkor nekem ez a termék teljes pénzkidobás volt. De, hogy ne húzzam annyira le, legyen 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

Márti

2012. szeptember 10.

Nagyon szeretem a kifinomult, visszafogott narancs illatát. Nyáron használom, nappalra, amikor a krémet túl soknak érzem, ez a könnyű szérum olyankor tökéletes viselet az arcbőrnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Alice83

2012. augusztus 14.

Imádtam volna de csúnya lett tőle a bőröm:S..nem a termék hibája az enyém, mivel minden olajos kencére pattanásos leszek..tudhattam volna de annyira tetszett..
finom illata van és a két rész vegyítve egy lehelet finom olajat ad, mintha szérum lenne..energizálja a bőrt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium PCA, Betaine, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology