Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az értékes hatóanyagok a szalmarózsa és a tengeri kömény a természet kincse, melyek a jó közérzet, boldogság és megnyugvás érzésével kényeztetnek el. Az arc bársonyos puhasággal, üdén sugárzik. A fehér tea különleges védelemmel látja el a bőrt a környezeti hatásokra fellépő idő előtti öregedéssel szemben. A ceramid és a C és E vitaminok táplálják a bőrt és fokozzák a vízmegkötő képességét. Minden bőrtípusra alkalmazható.

k.viki8

2014. december 1.

Az itt olvasott vélemények alapján vásároltam meg a krémet a Müllerben. Kicsit valóban drága, a kiszerelés, illat, állag luxus érzetet ad. Pár hétig használva tökéletes volt, szép tónust adott a fáradt bőrnek, kellemesen hidratált is. Könnyen kenhető, az illata nagyon finom. Viszont körülbelül 3 hét használat során besokallt tőle a bőröm,apró piros kiütések jelentek meg rajta amit egyértelműen ennek a krémnek tulajdonítok. Így sajnos kb. az ötödét használtam csak el, de végül a kukában végezte. Drága mulatság volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 1.

dobolank

2013. november 8.

Egész nyáron használtam és úgy szeptemberben fogyott el rajtaütésszerűen. könnyű, jól hidratál, kellemes az illata, és nem irritált, ami külön öröm volt. Most a keramidos krémjüket használom, az nincs ilyen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

gelus

2013. július 1.

Nappali krémnek tökéletes, mert pici fedést és színt is ad a bőrnek, ráadásul nagyon szép és puha tőle a bőröm amit az én koromban már csak egy akármilyen kencével nem lehet elérni. De ez a könnyű krém még ezt is tudja. :)

Update: plusz csillagot szeretnék neki adni, mert napi 3 pumpálás mellett több mint három hónapig elég volt. Szerintem nagyon megéri az árát. Pláne, hogy doboz nélküli kedvezményes áron jutottam hozzá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 1.

raczdetti

2013. május 3.

Én is akciósan, féláron jutottam hozzá, 5 napja használom, nappali krémnek. Mondjuk az állaga inkább arctej, semmint krém, és nagyon hamar felissza a bőr (pedig az enyém nem kimondottan száraz típusú, sőt), 2-3 pumpálásnyi is kell belőle egy alkalommal. Van egy kis bőrfelszín-egységesítő hatása, és luxussima érzést ad. Ránctalanító hatását egyenlőre nem tapasztaltam, de valóban azonnal bársonyosabb lesz tőle az arcbőr.
A Hauschka arctejjel tudom összehasonlítani: állagra, beszívódásra ugyanolyan, viszont az illata kellemesebb, exkluzívabb, nem "gyógynövényes", és mintha sokkal jobban ápolnának, gazdagabbak lennének az összetevői. Kár hogy ilyen gyorsan fogy és eredeti áron bizony elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

peachcricket

2013. február 4.

Egyértelműen csodaszer! Gyönyörű bőrképet ad, a legérzékenyebb bőrre is kiváló, én még a szememre is szoktam kenni. Hidratál, puhává varázsol, a ráncok megjelenését késlelteti és nyáron akár magában is elég fényvédővel. Ódákat tudnék zengeni róla. Éjjel-nappal kenném magamra, ha nem lenne ilyen borsos az ára. Szerencsére akciósan is hozzá lehet jutni így újra vehetem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 4.

Alice83

2012. február 12.

Na ez egy csoda komolyan mondom..mindenki életében eljön egy olyan krém ami jóságos a bőréhez, de sajnos túl drága( közel 13 000 Ft )..hát nekem ez a krém az..ha tehetném csak ezt venném, mondom h miért:
- látványosan szépíti a bőrt
- hidratál
- jó sminkalap..sőt mivel kissé bőrszínű krémről beszélünk, szinte helyette is megfelel
- tökéletes állag, nem folyós, nem zsíros, azonnal beszívódik, nem "morzsolódik" le a bőrről sminkeléskor
- jó illat
- nem képez pattanásokat, sőt a hegeket gyógyítja
- természetes összetevők
Szóval csak ennyit róla, abszolút ötös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

- látványosan szépíti a bőrt
- hidratál
- jó illat
- nem képez pattanásokat, sőt a hegeket gyógyítja
- természetes összetevők
Szóval csak ennyit róla, abszolút ötös

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0