Annemarie Börlind

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 9.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Gyengéden hat a pattanások és foltok ellen. Kamilla, zsálya, rozmaring, cickafark kivonatot, kámfort allantonint tartalmaz. Alkalmazás: nedves vattalap segítségével gyengéden ütögesse az arcbőrbe.

Biotermelésből származó növényi kivonatokat tartalmaz. Hatékonyságát és bőrrel való összeférhetőségét dermatológiai tesztek szavatolják. Állati eredetű alapanyagot nem tartalmaz.

SzzAnna

2016. május 21.

Nekem egyáltalán nem vált be. Este felkentem arclemosás után, vártam hogy beszívja a bőröm, de nem tette. Fénylett tőle az egész fejem, és ragacsos maradt (nem szívta be).
Legközelebbi használatnál már sokkal kevesebbet, szinte alig vittem fel, de így is ugyan olyan volt.
Így egyáltalán nem tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

Így egyáltalán nem tudom használni.

bokihugi

2015. október 30.

Nem vagyok nagy tonik fan, de őt nagyon megszerettem. Nem viszem túlzásba a használatát, mert félek, hogy a benne lévő alkohol szárítana.
Csak akkor szoktam használni, ha sminkeltem, azaz smink lemosás után törlöm át ezzel a tonikkal az arcomat, így ha maradt is valami azt is észre veszem. :)
Pattanásaim nem szoktak lenni, mitesszereim viszont igen. Mióta beiktattam ezt a lépést a mitesszerek száma csökkent. Mindig használok hidratálókrémet, ezért nem érzem azt, hogy szárítana, ha nem így tennék bizonyára jelentkezne a feszülő száraz arcbőr.
Elég kiadós adag (150 ml), Több mint a fele meg van még. Kíváncsi leszek, ha elfogy fog e hiányozni. Ha igen nem fogok kísérletezni más tonikokkal, ezt fogom újra venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 30.

Szendi

2012. augusztus 16.

Unokaöcsém próbálta. Szegény nagyon pattanásos bőrű. Valami hihetetlen jót tett a bőrével. A pattanásai szépen eltűnögettek (nem mondom, hogy nincs neki egy se, de gyönyörűen leszárította a nagy részét). A pórusai is finomodtak. Szerintem azért használt neki ennyire, mert valószínűleg pont eltaláltuk az ő bőrének való terméket, mert az övé a nagyon zsíros és pattanásos kategóriába tartozott. Azóta hetente egyszer-kétszer használja és szépen rendben tartja a bőrét. Én abszolút jó terméknek tartom, csak figyelni kell, hogy tényleg a pubertáskori, extra zsíros, pattanásos bőrre használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

horzso

2012. február 19.

A fiamnak normál, de kamasz kora miatt pattanásos bőre van. Naivan megvettem ezt a tonikot, hogy majd segít leszedni a pattanásait. Akkoriban még nem ismertem ezt a honlapot, így meg sem néztem az összetevőket. Amikor elkezdte használni, olyan mértékben száradt ki a bőre, hogy hidratáló krémet kellett rátenni. Kár, hogy a cimkére nem írják rá, hogy csak zsíros bőrre javasolják. Most már látom, hogy a termék nagyrészt víz és denaturált szesz keveréke, utóbbi nagyon szárítja a bőrt. Nem értem, hogy egy minősített natur márka miért tesz minden termékében denaturált alkoholt, ráadásul főként az INCI lista első helyeire...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 19.

Viki000

2012. február 9.

Elég sok Börlind terméket próbáltam már, többek között ezt is.
Eleinte nagyon tetszett, látszólag kisebbek lettem a pórusaim, egyenletesebb volt a bőröm, friss érzést hagyott maga után. Hosszabb távon, napi rendszerességgel alkalmazva azonban nagyon elkezdte szárítani a bőrömet (nyilván a magas alkoholtartalom miatt). Talán heti 1-2 alkalommal használva jó lehet, esetleg nagyon zsíros bőrűeknek, de szerintem nem éri meg az árát. Kb. 3600Ft 150ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

Elég sok Börlind terméket próbáltam már, többek között ezt is.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.