Annemarie Börlind

Ár:   6840 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes védelem a szemkörnyék finom, érzékeny bőre számára. Tengeri alga kivonat fokozza a szemhéj rugalmasságát és segít a ráncok kialakulásának megelőzésében. A glikoprotein támogatja a bőr természetes regenerálódó-képességét, kiegyensúlyozza a nedvességháztartást, hidratálást és frissességet biztosít.

roseanne

2019. január 1.

Az egyik legjobb szemkörnyékápoló a 40 felettieknek, és az ára is jó. Közepesen könnyen szívódik be, a krém könnyed állagú, folyósabb, mint vártam. Nagyon jól feszesít, a duzzanatokat is szépen helyreteszi. A dél-koreai szemkörnyékápolóim (és a Lancome Absolue Yeux Precious Cells, ami egy jóval drágább árkategória és küzdünk egymással már egy ideje...), ha elfogynak, meglehet, hogy inkább ezt veszem újra. Nálam absz. csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 1.

senskin

2016. augusztus 24.

Hozza a formáját, valóban feszesít. Nekem nehezen szívódott be, de mikor meguntam és ott hagytam a krémet a szemem alatt, utána hozzáértem pár perc múlva és teljesen beszívódott, semmi nem maradt ott. Így csak estére tudom használni, de nem panaszkodom, mert eddig is szép volt a szemem környéke. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0