Annemarie Börlind

Ár:   6840 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas, Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   Douglas, Müller
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes védelem a szemkörnyék finom, érzékeny bőre számára. Tengeri alga kivonat fokozza a szemhéj rugalmasságát és segít a ráncok kialakulásának megelőzésében. A glikoprotein támogatja a bőr természetes regenerálódó-képességét, kiegyensúlyozza a nedvességháztartást, hidratálást és frissességet biztosít.

BaBetti

2021. július 1.

Szuper krém, a harmadikat használom el, először azt szerettem benne, hogy nem könnyezik tőle a szemem, mint a legtöbb szemkörnyék ápolótól, majd később azt, hogy gyorsan felszívódik, most pedig már -lehet furán hangzik- az illata miatt használom, annyira finom, ez jelenti nekem a "krém" illatot, emiatt a szám környéki ráncokra is használom, hogy közelebbről érezzem. A hatás a szemem, úgy érzem látható, bár mellette masszázst és arctornát is végzek. Megpróbáltam az arckrémeit is, boltban minta tégelyből, az illatot kerestem, de sajnos az arckrémeinek nincs ilyen illata, így ott maradtam egy sima, könnyed, olcsó hidratálónál, olaj vagy szérum fölé. (alkmene bio aloe vera arckrém rózsa illóolaj jojoba olajban hígítva -plant therapy rose otto diluted) után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 1.

roseanne

2021. január 2.

Az egyik legjobb szemkörnyékápoló a 40 felettieknek, és az ára is jó. Közepesen könnyen szívódik be, a krém könnyed állagú, folyósabb, mint vártam. Nagyon jól feszesít, a duzzanatokat is szépen helyreteszi. A dél-koreai szemkörnyékápolóim (és a Lancome Absolue Yeux Precious Cells, ami egy jóval drágább árkategória és küzdünk egymással már egy ideje...), ha elfogynak, meglehet, hogy inkább ezt veszem újra. Nálam absz. csillagos 5-ös!

Update 2021-ben, pontosan 2 évvel a fenti vélemény után:
Először is csodálkozom, hogy senki sem véleményezte azóta!
Túl vagyok az elmúlt két évben a korai rutin kialakításán, ami életem egyik legjobb arcápolási döntése volt. Volt/van koreai szemkörnyékápolóm, de ez a Börlind viszi azóta is a pálmát nálam. Továbbra is jár az 5 csillag!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 2.

Update 2021-ben, pontosan 2 évvel a fenti vélemény után:
Először is csodálkozom, hogy senki sem véleményezte azóta!

senskin

2016. augusztus 24.

Hozza a formáját, valóban feszesít. Nekem nehezen szívódott be, de mikor meguntam és ott hagytam a krémet a szemem alatt, utána hozzáértem pár perc múlva és teljesen beszívódott, semmi nem maradt ott. Így csak estére tudom használni, de nem panaszkodom, mert eddig is szép volt a szemem környéke. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate