Goutal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Megjelenés éve: 2005

Illatjegyei: Vanlília, Jázmin, Ylang-Ylang, Frangipani, Tiearé

Ár: 2700 Ft / 4500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Fújós - Annick Goutal Songes EDT
Ár: 2500 ft/5 ml, 4000 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Verona5

2020. február 24.

Azt hiszem, nagyon jól tettem, hogy nem cuppantam rá anno az eladó üveges példányára. Elég is volt a mintából megtapasztalnom hogy rájöjjek, ez az illat nem igazán tetszik nekem, nem működik a bőrömön és nem jön be az orromnak sem. Hiába regényelnek arról lent a kolleginák, hogy klasszikus darab, akkor már inkább egy Chanel, pedig ennek a márkának is csak kellően részlegesen vagyok a rajongója. A bőrömön ez egy édes tiaré / frangipani égett kocsigumi füstös alapokon és érintőlegesen vaníliásan. És a leszáradásban csak édes égett gumiszag terjeng az aurájában.
Jajj, ő egy nagyon nagy nem számomra!
Vásárlás előtt mindenképp ajánlatos a bőrpróba!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 24.

Jajj, ő egy nagyon nagy nem számomra!
Vásárlás előtt mindenképp ajánlatos a bőrpróba!!

kvin

2020. február 23.

Előttem tökéletesen leírták.
Pontosan az a fajta parfüm, ahol az illatjegyeken túl kell lépni - én éppen ezek miatt nem fűztem hozzá nagy reményt -, de nem érdemes ezeket kivesézgetni vagy ezek alapján kipróbálni, mert összességében alkot egy teljesen egyedi illatot és lehet, hogy csalódás lesz a vége. De ahogy zita.czinege is írta:
Régi korokat idéző klasszikus hatású, nem modern és cukros, a vanília nincs túltolva - sőt, valóban fás-füstös, mintsem édes - és semmiképp sem naptejes, a tiaré ellenére. , de pontosan ezek miatt szeretem!
Sőt, a jázmin olyan szinten van jelen, ami ad egy különleges, egzotikus felhangot neki. Így együtt az egész koncepció annyira hatásos, hogy kiváltja azt a bizonyos remegést a gyomrodban, ami a zsigereidben megérint és illatjegyek ide vagy oda, nem kérdés, hogy igen, ez az!
Már annak, aki kedveli az olyan alkotásokat, ami ha kell, határozott, erőteljes nagyasszonyos, megfelelő közegben nagyon is buja, "omlós", olvadósan érzéki, ugyanakkor nem fél megmutatni a bújós, gyengédségre vágyó, kedves és érzékeny oldalát sem.
Nem véletlenül jut eszünkbe a Chanel, mint a nőiesség klasszikus képviselője, hisz egy érett nőben ez mind megvan. Emiatt télen-nyáron is ugyanúgy megállja a helyét, mindig más arcát mutatva.
Ha már hasonlítani kell, stílusában nekem Cartier Gold Must-jához hasonlít: Füstösen fás, olvadó arany és csipetnyi fűszeres pikantéria egy burjánzó édenkert közepén.
Nagyon örülök, hogy az illatjegyek ellenére bizalmat szavaztam neki, mert ezt az élményt kár lett volna kihagyni! Ez egy gyönyörűen megalkotott, igazán kifinomult egyértelműen FELNŐTT illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Előttem tökéletesen leírták.

zita.czinege

2019. október 8.

Olyan, mint egy nagyon régi klasszikus illat. Nincs benne semmi modern, semmi fűszeresség, semmi oud, semmmi cukrosság. A vanília miatt vettem belőle mintát, de én még azt nem igazán érzem benne. Nem jellemző a tiaré-s illatokra jellemző naptejes vonal sem.
Nem teljesen az illatjegyeiben, hanem stílusában hasonlítanám a Chanel 5-höz vagy a Miss Dior-hoz.A klasszikus, visszafogott stílus képviselője. Tőlem nagyon távol állnak ezek az illatok, de van ismerősöm, aki ezekért rajong. Szóval mindenképp érdemes mintát venni vásárlás előtt, mert nem igazán az, amit a leírás és az illatjegyek alapján várna az ember... Ezért én egy kicsit csalódott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Fanika

2018. július 1.

Imádom ezt a parfümöt, bódító trópusi éjszakákat juttat az ember eszébe. Az elején a tiaré és a frangipáni édes és intenzív illata érződik, majd a jázmin és a vanília lesz erőteljesebb. A bőrön a vanília nem édes, inkább fás-füstös, de azt hiszem, ez bőrkémia függvénye. Nekem az eleje jobban tetszik a leszáradás fanyarsága miatt, de szívesen viselem egész nap. Tartós, buja, pazar!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

elvanui

2018. május 8.

Az első Goutal- om volt:). Ajándékba kaptam egy kedves parfümös ápolttárstól;), és hát telibe talált. Mézédes, sűrű, virágporos tiaré, fülledt jázmin, forró nyári éjszaka, aminek púderes-fás vanília ágyaz meg olyan, de olyan süppedős pihepuhán... Nagyon könnyű beleveszni, beborít és ledönt a lábadról. Én télen is szeretem, de igazán szépen az elcseppenően édes illatokkal terhes nyári estéken muzsikál. Olyan elomlóan, túlzóan, Marilyn- esen nőies:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Piri11

2016. január 14.

Egy kis 5 ml-s mennyiséget birtokolom ebből a csodából. Egyik számomra igen kedves KM-s "kartásnő" punnyadt pisiszagnak titulálta :) miután megszimatolta a kupakot. Bőröm viszont ez maga a mennyei csoda. Csodálatos, bódító virágos, picit vaníliás illata van. Csoda-csoda és csoda. Aki teheti és persze szereti az édes virágos illatokat, az mindképpen próbálja ki :) Nem kérdés, 100*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

ansu

2014. szeptember 25.

Valahogy olyan ő, mint egy Chanel kosztüm, az időtlen elegancia tökéletes megtestesítője. Ez az aranylóan édes, fehérvirágos nektár a nőiesség üvegbe zárt alkoholpárlata. Ha kell erős, ha kell gyengéd. Nagyon francia és nagyon romantikus. A Samsara mellett ő az a parfümöm, amelyet kislányos áhitattal viselek, mintha anyuci budoirjából csentem volna egy leheletnyit. 22 évesen még kevés vagyok hozzá, így otthon (titokban), saját örömömre inhalálom. Talán majd 15 év múlva, kis feketében elsuhanok mellettetek ebben az illatfelhőben, talán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.