Antonio Banderas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: samtelen, Módosítva: 2013. október 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 1999

Orientális-virágos jellegű parfüm

Fej: zöld levelek, zöld tea, grapefruit

Szív: nektarin, ibolya, vadrózsa

Alap: szantálfa, szilva, pézsma

Erina

2016. október 7.

Atyavilg! Hogy szerettem én ezt a parfümöt 15 évvel ezelőtt :) Imádtam a fűszeres illatokat, erre esett a választás. Tartós is volt. A fűszeresebb illatokat a mai napig imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

ayeshakari

2013. október 21.

18-19 évesen használtam, noha lehet, hogy akkor még túl fiatal voltam ehhez az illathoz, még mindig emlékszem rá, nőies volt, nekem olyan rafkós. Pont ezért szerettem. De lehet, hogy jobban passzolna a mostani énemhez. Mivel emlékezetes az illat és tartósan is éreztem a bőrömön, jár neki a max csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Benzyl Benzoate
Színezékek: Acid Yellow 3