Antonio Banderas

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria22, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: bergamot, málna

Szívjegyek: neroli, jázmin, nőszirom

Alapjegyek: szantálfa, vanília, benzoin (fenyő balzsam)

Ár: 4500 + pk , Eladó: Mixi
Állapot: 1-szer próbált - 50 ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalást követően posta

Classic

2020. október 21.

Nem az én illatom. Elajándékoztam, az anyósom viszont örömmel használja, mint minden illatszert, amivel megajándékozom. Nyílt szívű, befogadó asszony, úgy örül mindennek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 21.

Ilona77

2020. október 16.

Nagyon finom, édes illat, én télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Nagyon finom, édes illat, én télen használom.

szeliger

2019. október 17.

Ma reggel kaptam egy emailt a Rossmanntól, hogy most féláron kapható, úgyis be kellett szaladnom, ezért meg is néztem. A kifújást követő első negyedóra nagyon gyengus, szintetikus, kevert műanyag illat. Aztán húsz perc elteltével lecsitul és marad egy egész jó kis vaníliás, benzoinos édesség, a leszáradás kifejezetten tetszik. Most akkor hány csillagot adjak neki, az elejére egyet sem dobnék, a végére meg mondjuk négyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

tillizus

2019. július 13.

Ő egy nagyon kis huncut illat. Legalábbis rajtam, én egy idó után nem érzem magam9n viszomt így is sokan dícsérték, még a férjem is. Pedig ő egyáltalán nem parfümös. Vslóban hasonlít magyin az LVEB re. Celeb parfüm létére, igazán egy jól sikerült illat, nem mellesleg szexi is. Van pár világmárkás darabom amelyek elbújhatnak mellette. Édes illat, a jó ízlés határain belül. Jár neki az 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Erina

2019. június 18.

Egyszerű és szép az üvege, szeretek mindent ami lila vagy bármely más árnyalata. Kifújáskor rajtam totálisan olyan illat lesz mint a LVEB pedig a vanília az egyetlen közös illatjegy, és bizony Fragrantikán is ezen a véleményen vannak páran. Szóval aki olcsóbb alternatívát keres, és nem replikát szeretne venni, annak jó szívvel ajánlom. Bár a tartóssága sajnos csak egy órácska. Emiatt csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.