Antonio Banderas

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria22, Módosítva: 2019. április 30.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: bergamot, málna

Szívjegyek: neroli, jázmin, nőszirom

Alapjegyek: szantálfa, vanília, benzoin (fenyő balzsam)

Ajándék vásárlás mellé 😊 Antonio Banderas Her Secret Desire EDT minta
Ár: 0 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: új minta, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost, postán maradó
szeliger

2019. október 17.

Ma reggel kaptam egy emailt a Rossmanntól, hogy most féláron kapható, úgyis be kellett szaladnom, ezért meg is néztem. A kifújást követő első negyedóra nagyon gyengus, szintetikus, kevert műanyag illat. Aztán húsz perc elteltével lecsitul és marad egy egész jó kis vaníliás, benzoinos édesség, a leszáradás kifejezetten tetszik. Most akkor hány csillagot adjak neki, az elejére egyet sem dobnék, a végére meg mondjuk négyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

tillizus

2019. július 13.

Ő egy nagyon kis huncut illat. Legalábbis rajtam, én egy idó után nem érzem magam9n viszomt így is sokan dícsérték, még a férjem is. Pedig ő egyáltalán nem parfümös. Vslóban hasonlít magyin az LVEB re. Celeb parfüm létére, igazán egy jól sikerült illat, nem mellesleg szexi is. Van pár világmárkás darabom amelyek elbújhatnak mellette. Édes illat, a jó ízlés határain belül. Jár neki az 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Erina

2019. június 18.

Egyszerű és szép az üvege, szeretek mindent ami lila vagy bármely más árnyalata. Kifújáskor rajtam totálisan olyan illat lesz mint a LVEB pedig a vanília az egyetlen közös illatjegy, és bizony Fragrantikán is ezen a véleményen vannak páran. Szóval aki olcsóbb alternatívát keres, és nem replikát szeretne venni, annak jó szívvel ajánlom. Bár a tartóssága sajnos csak egy órácska. Emiatt csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.