Antonio Banderas

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria22, az összetevőket feltöltötte: Anna2001, Módosítva: 2021. szeptember 3.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegyek: bergamot, málna

Szívjegyek: neroli, jázmin, nőszirom

Alapjegyek: szantálfa, vanília, benzoin (fenyő balzsam)

Ár: 4000 Ft + pk , Eladó: Mixi
Állapot: 50 ml pár fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Előre utalást követően posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Anna2001

2021. szeptember 2.

Már hónapok óta ezt használom, nagyon kevés kell belőle és akár a nap végéig érzem a keleties illatát. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

vanillacaramella.sweet

2021. március 3.

Kezdeném az üveggel, ami nekem nagyon bejön, szuper a színe, eleve emiatt vettem le a polcról. Most már 50 ml-sben az enyém, de furcsamód kevesebbnek látszik, kb. 30 ml-nek. Elöl lecsapott alakú, hátul pedig gömbölyded alakú üveg, kupakja mindkét oldala levágott lapos, de gömbölyített, műanyag, kicsit túl könnyű levenni.
A színe viszont nagyon mutatós, fogásra kellemes, jó.

Az illatról:
Kifújáskor alkoholosnak tűnik, majd jön az üde bergamottos, málnás, virágos vonal a szívjegyekkel. Pár perc után máris erősebb, töményebb, gyümölcsös-virágos özön, 1 óra múlva már jól érezni a krémes vaníliát szantálfával és benzoinnal. Nagyon kellemes kis parfüm, rajtam erőteljesen kb 2 óra, utáni bőrközeli még 2-3 órán át. Itt egynesúlyban érzem a gyümölcsöket és a virágokat, egyik oldalát sem emelném ki erősebbként.
Kortalannak mondható, de mégis 30+-nak ajánlanám inkább, mert nem annyira sima kis gyümiske illat, annál azért több, jobb, viszont nem egy nagyágyú. Hétköznapokban és alkalomra is fújnám.

Amit nekem pillanatokra eszembe juttat, az a Diesel Loverdose és az Avonos Parisian Chic, illetve a FA Rebel, nagyon nagyon haloványan, tényleg csak vmely jegyek együttes játéka miatt,de egyébként nem hasonlítanak a Secret Desire-re.

Ennek az illatnak van ereje és tartalma egyébként, szépen váltakozik rajtam az erőteljes virágos vonal a szívjegyekből és a gyümölcsös oldala, a finom alapjegyei is jók, elég érdekes ez így magamon.

A neroli és jázmin lesznek a ludasak, amiket annyira kiérzek intenzíven +alapjegyek. Néha karamellesség, máskor púderesség is feltűnik benne a meglévő jegyeken túl. Hm! :) Tetszik! :)

Megjegyzés: A LVEB-re nem igazán hasonlít rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

A színe viszont nagyon mutatós, fogásra kellemes, jó.

Az illatról:

Megjegyzés: A LVEB-re nem igazán hasonlít rajtam.

Ilona77

2020. október 16.

Nagyon finom, édes illat, én télen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

Nagyon finom, édes illat, én télen használom.

szeliger

2019. október 17.

Ma reggel kaptam egy emailt a Rossmanntól, hogy most féláron kapható, úgyis be kellett szaladnom, ezért meg is néztem. A kifújást követő első negyedóra nagyon gyengus, szintetikus, kevert műanyag illat. Aztán húsz perc elteltével lecsitul és marad egy egész jó kis vaníliás, benzoinos édesség, a leszáradás kifejezetten tetszik. Most akkor hány csillagot adjak neki, az elejére egyet sem dobnék, a végére meg mondjuk négyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

tillizus

2019. július 13.

Ő egy nagyon kis huncut illat. Legalábbis rajtam, én egy idó után nem érzem magam9n viszomt így is sokan dícsérték, még a férjem is. Pedig ő egyáltalán nem parfümös. Vslóban hasonlít magyin az LVEB re. Celeb parfüm létére, igazán egy jól sikerült illat, nem mellesleg szexi is. Van pár világmárkás darabom amelyek elbújhatnak mellette. Édes illat, a jó ízlés határain belül. Jár neki az 5 pont!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 13.

Erina

2019. június 18.

Egyszerű és szép az üvege, szeretek mindent ami lila vagy bármely más árnyalata. Kifújáskor rajtam totálisan olyan illat lesz mint a LVEB pedig a vanília az egyetlen közös illatjegy, és bizony Fragrantikán is ezen a véleményen vannak páran. Szóval aki olcsóbb alternatívát keres, és nem replikát szeretne venni, annak jó szívvel ajánlom. Bár a tartóssága sajnos csak egy órácska. Emiatt csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Coumarin, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol