Antonio Banderas

Ár:   5999 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   5999 Ft-tól
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

2017-es friss virágos-orientális parfüm.

Fejjegyek: neroli, rózsabors

Szívjegyek: rózsa, jázmin, írisz

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, borostyán, cukornád

Antonio Banderas Her Secret Temptation EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Antonio Banderas Her Secret Temptation EDT+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy postázás, foxpost/mpl automata utalást követően:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csutak

2022. január 10.

Rólam azt kell tudni, hogy érzelmileg nagyon tudok kötődni a dolgokhoz, az illatokhoz is. Öcsém azt mondta, mivel nem lesz itthon szülinapomkor (január 14.), ezért előre megveszi és ideadja nekem az ajándékát. A harmincadikra is egy olyat kaptam tőle, amit magamtól nem vennék meg, mert nem az én világom és pénzügyi keretembe illő, de amikor ő ideadta és megillatoltam, egyből szerelem lett. Nahát, ezzel is ugyanígy vagyok. Bár ahogy kifújtam, elég erős lett az illata, de ahogy lefelé száradt, úgy lett egyre fincsibb, édesebb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 10.

Fiszuli

2022. január 7.

Ha nem lett volna a Rossmannban 50%-os akció a parfümökre, talán soha nem is tűnt volna fel ez a parfüm. Kértem az eladót, hogy mutasson/ajánljon nekem egy téli illatot, majd nézett rám hatalmas, megdöbbent szemekkel és a maszk alatt is "látható" szájhúzással többek között megmutatta ezt is. Azonnal elvarázsolt - mármint az illat. Sose hittem volna, hogy nekem egy édes illat ennyire tetszhet. Féltem is tőle, nem is vettem meg azonnal, hiszen volt már, hogy édes illattól olyan émelygős migrénem lett, hogy a taccsot majdnem kidobtam - és nem, nem nyáron, hanem ugyanúgy télen próbáltam ki. Hazajöttem hát a kis illatmintámmal, szagolgattam, "kóstolgattam", "ízlelgettem", itt is és a Fragrantica-n is utána néztem, elolvastam minden véleményt és úgy döntöttem, hogy nekem ez az illat kell, főleg meg ennyi pénzért, ráadásul 50 ml-es. Nagyjából 3 hete használom, de alig fogyott még belőle, pedig nem sajnálom. Szinte fürdök ebben az illatban és nem tudom megunni, hatalmas szerelem attól a pillanattól kezdve, hogy reggel felfújom, egészen addig, hogy este fürdés közben még mindig érzem magamon. Eleinte 2-3 fújással próbálkoztam csak, így az irodában már nagyjából délre elillant az illat, de ha nagyon szagolgattam a ruhámat és a hajamat, még azért lehetett érezni még délután, nagyon kellemes bőrközeli, bújos illattá vált. Ez az illatmennyiség elég volt bőven a karácsonyi asztal köré is, és a mindenféle sültek, káposzták és egyéb ünnepi ételek illata (urambocsá' szaga) sem tudta rajtam elnyomni, a soknapos családi körutakon és evészeteken. Mostmár viszont nem tudok vele betelni, egyre több és több kell belőle, mostmár 3-4 fújás is jöhet. A párom eddig is mindig dicsérte ezt az illatot, amióta viszont bővebben használom, ő sem tud vele betelni. Tegnap volt az első munkanapom az évben, azóta az asztalom 2 méteres körzetében ezt az illatot lehet érezni és annyi bókot zsebeltem be a női és férfi kollégáktól is, hogy be se tudom osztani. Ez az illat egy csoda. Egy mese. Egy téli varázslat. Tavaly már azt hittem, hogy megtaláltam a téli illatomat, nos ünnepélyesen bejelentem, hogy letaszíttatott a trónról és a helyére ez a parfüm lépett. Csak ez, semmi más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 7.

Szoszi25

2021. december 15.

Kis hétköznapi barátom volt :)
Ár érték arányban jeles.
Télre volt csak jó nekem, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 15.

Kis hétköznapi barátom volt :)
Ár érték arányban jeles.
Télre volt csak jó nekem, szerettem.

plinda

2021. április 5.

Többször is megdicsérték rajtam, 3 üveggel is elhasználtam belőle, annyira szerettem, de már nem érzem magamat olyan magabiztosnak, hogy hordjam. Nagyon édes, fűszeres illat, a tartósága drogériás viszonyban kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

IViki93

2020. október 26.

Ez a parfüm nekem egy hosszú évek óta tartó örök szerelem. Habár nem minden nap ezt haszálom, mindig megtalálható a polcomon. Kifejezetten tartós, édes illat, az esti fürdésnél is érzem. Ár-érték arányban pedig szuper!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

dorxi17

2020. szeptember 15.

Odáig vagyok érte, nagyon nőies illat, magabiztonságot kölcsönöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Odáig vagyok érte, nagyon nőies illat, magabiztonságot kölcsönöz.

Queen16

2020. június 3.

Drogériás parfümök közül az egyik legjobb, édeskés lányos illat, az üvege jól néz ki, aranyos és csajos.
Mindenapokba teljesen korrekt illat, pont anyira érezhető hogy ne legyen fullasztó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

esszter01

2019. december 30.

Csak azért vettem meg, mert egy általam nagyon nagyra tartott és csodált barátnőm ezt használta, és egyszer fújtam magamra az övéből. Teljesen leesett az állam, mennyire magabiztosnak tudom érezni magam ettől az illattól. Már a második üveget használom el belőle és odavagyok érte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Zood

2019. október 13.

A golden secretet is nagyon szerettem így örültem a glamouros kuponnak gondoltam megszagolom. Bele szerettem meg is vettem. Imádom hogy nőies vidám illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

butterfly99

2019. augusztus 16.

Fújás után valami eszméletlen büdös, viszont mellette szól,hogy 30 perc elteltével valami csodás illata lesz.Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen illat hatalmas kedvenc lesz nálam, ám megtörtént! Igaz, ez az első vásárlás volt, de szerintem majd újra veszem. Az ára is kedvező. 50 ml 5000 volt ami szerintem nem sok, főleg, hogy tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.