Antonio Banderas

Ár:   5999 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. január 12.

Ár:   5999 Ft-tól
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

2017-es friss virágos-orientális parfüm.

Fejjegyek: neroli, rózsabors

Szívjegyek: rózsa, jázmin, írisz

Alapjegyek: pacsuli, pézsma, borostyán, cukornád

Zood

2019. október 13.

A golden secretet is nagyon szerettem így örültem a glamouros kuponnak gondoltam megszagolom. Bele szerettem meg is vettem. Imádom hogy nőies vidám illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

butterfly99

2019. augusztus 16.

Fújás után valami eszméletlen büdös, viszont mellette szól,hogy 30 perc elteltével valami csodás illata lesz.Soha nem gondoltam volna, hogy egy ilyen illat hatalmas kedvenc lesz nálam, ám megtörtént! Igaz, ez az első vásárlás volt, de szerintem majd újra veszem. Az ára is kedvező. 50 ml 5000 volt ami szerintem nem sok, főleg, hogy tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

wildrose

2019. június 7.

Kifújáskor kissé fűszeres, aztán előbújik a rózsa és az írisz, leszáradáskor pedig a pacsuli dominál a cukor édességével. Én intenzívnek nem mondanám és rajtam a tartóssága is csak közepes. Nem rossz ez az illat, de engem mégsem fogott meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 7.

Glowycosmeticsblogspot

2019. május 26.

Hirtelen felindulásból teljesen beleszerettem ebbe az üvegcsébe, csupa titkot rejtett magában. Valamiért egy teljesen új vonalú illat volt, mint amiket megszoktam és tényleg úgy éreztem, hogy végre megtaláltam életem parfümjét, amikor sajnos kezdtem kevésbé szeretni, unalmassá és jellegtelenné vált, már nem tetszett az illata és mai napig nem értem, mit szerethettem meg benne akkor.
Elég tartós az illata, de sajnos én már kiszerettem belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Elég tartós az illata, de sajnos én már kiszerettem belőle.

Ria22

2019. február 22.

Mostanában "komolyabb" illatokat használtam, vágytam már valami kis édes semmiségre, ő pont ezt nyújtja!
Kellemesen édes, számomra nem a fojtogatós vattacukros-vonalon, szolidabban. A virágokat nem igazán érzem benne, a pacsuli és a cukor dominál. Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, mert annyira friss a kapcsolat, hogy folyamatosan fújkálom :)
Küllemre szép, az ára is megnyerő a karácsonyi akcióknak köszönhetően.

19.02.22.: jöttem felülbírálni a korábbi véleményemet.
Nagyon sok lett, elveszett a varázsa, barátnőnek lepasszoltam. Viszont hatalmas hatósugara van, ami egyszerre bámulatos és visszatetsző is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Küllemre szép, az ára is megnyerő a karácsonyi akcióknak köszönhetően.

19.02.22.: jöttem felülbírálni a korábbi véleményemet.

Andy88

2019. január 26.

Sajnos nem egészen az én illatom. Kellemes, intenzív, de valahogy túl domináns benne az egyik illatjegy, amit a közép-korosztályon tudok elképzelni (rózsa-pacsuli?). És sajnos nem is túl egyedi. Olyan "valahol már éreztem ezt az illatot" érzés fogott el tőle.
Pozitívum viszont, hogy kifejezetten tartós és intenzív illat, még órák után is érzem magamon. Főleg egy 10 perces szünet után, ha újra belépek az irodába, megérzem a kellemes illatfelhőt. (Figyelem! Óvatosan használjuk, mert könnyen túladagolható!!!)
Elhasználom, mert 2-3 óra elteltével előbukkannak azok az illatjegyek is, amelyeket örömmel szaglászok.
Nem lett teljesen a kedvencem, de aki kedveli az illatjegyeit, a parfümöt is szeretni fogja. Főleg azért, mert az ára is nagyon kedvező. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

katalinmester13

2018. december 26.

Tavalyi Jézuska hozta gyönyörű dobozban, finoman kerekded fél alma formájú üvegben. Nem volt szerelem első szaglásra. Inkább orrbavágó élmény volt az első találkozás. A második is. Pihent is szegény május végéig a szekrényben a csodaszép dobozában. Majd rászántam magam a használatára. Most már csak néhány milliliter lötyög az alján. Időközben megkedveltem. Nagyon is.
Megszoktam a rózsaborsos kezdetet. Rájöttem, hogy szeretem az írisz illatát. Rajtam sem rózsa, sem jázmin nem virágzott. Pedig ezen virágok illatát mindig szerettem. A puha pézsmáért, ami ezek után jön, pedig mindig odavoltam, odavagyok és oda is fogok lenni. :) Az előző két illat fél-fél órája után ezt élvezhetem legtovább. Ekkor már csendes, visszafogott illat. Csak én érzem és az, akihez bújok. Az első 1-2 órában más is érzi, és dicséri. Nem tölt be egy szobát, de a mellettem állók vagy ülők orrába is bemászik. Az utolsó órájában lesz finom cukor. De ekkor már annyira bőrközeli, hogy már csak én élvezhetem. Tartóssága lenyűgöz: kb. 10 óra. Eddig ez a legtartósabb parfümöm, ami ráadásul "csak" EDT.
Megéri a pénzét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 26.

Megéri a pénzét. :)

itislikeacoma2

2018. november 7.

Szeretem ezt a parfümöt, rajtam EDT létére is meglepően tartós. Azt nem mondhatnám, hogy túl egyedi illat, de finom édes, mint amilyeneket szeretek. Hétköznapokra tökéletes, sőt nekem estékre is bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

ndorisz1996

2018. november 3.

Finom illata van, de a tartóssága sajnos nem az igazi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 3.

Finom illata van, de a tartóssága sajnos nem az igazi.

masni1208

2018. augusztus 6.

Elsore imadtam nekem kicsit hasonlit a paco rabbane olympea parfum illatara az edessege miatt. Kozepesen tartos,de az illata mennyei😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin, Citral
Színezékek: CI 60730

Színezék. Lila színű.