Antonio Banderas

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: eveartstar, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 200 Ft

Illatösszetevők: pomelo, grapefruit, zöld mandula, abszint, kardamom, levendula, bőr, tölgymoha, vetiver

Ár: 5 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

oszdaniella

2023. január 3.

Páromnak vettük. Imádtam rajta, nagyon tartós, férfias és vonzó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 3.

Páromnak vettük. Imádtam rajta, nagyon tartós, férfias és vonzó illat.

Nandor

2021. december 28.

Jobban sikerült mint a Secret, az üvege és a csomagolása is elegáns. Kicsit hasonlít az Invictusra csak nem olyan édes. Szerintem a legjobban sikerült illata, férfias és divatos, a nem rég megjelent Icon is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 28.

Bergamo1

2021. február 15.

Az itteni vélemények alapján vettem meg a férjemnek, úgy,hogy sosem szagolta egyikünk sem előtte. Én aznap magamra is fújtam egy picit, pusztán kíváncsiságból. Nos....ha továbbra is itthon hagyja, lehet, hogy rá fogok járni olyan napokon, amikor nem különösebben mozdulok ki, bár érdekes módon, az én bőrömről nem üvölt, hogy férfiparfüm van rajtam, mégsem mondanám egyáltalán unisex jellegű illatnak. Kezdetben egy teljesen átlagos férfi tusfürdő-illatot éreztem csak, na de amikor kibontakozott.... Azt hiszem, sokszor újra fogjuk még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

hd3ttus

2019. szeptember 23.

A tiszta, ápolt, szexis férfi illat. Mindig különleges az a nap, amikor a férjem ezt az illatot használja. :) Ráadásul még tartós is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

baba_girl_16

2018. július 21.

Imádom a férjemen ezt a parfümöt. Nagyon szexi pasis, fiatalos illata van. Ráadásul tartós is, reggel fúj magára és amikor hazaér munkából még akkor is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

dalmaflora

2017. március 16.

Az én Párom is ezt használja, imádom rajta ezt az illatot, ami ráadásul még tartós is rajta. Kettőt szokott fújni magára reggel, és még nap végén, fürdés után is érzem rajta, amikor belebújok a nyakába. :) Van neki másik, drágább illata is, mégis ezt szeretem a legjobban. Van, hogy ha nincs itthon, megszaglászom az üveget, csak úgy magában. ;) Igazi, dög, csábító illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Aquariusgirl

2016. július 24.

18 éves gyönyörűséges, imádni való fiókámnak vettem Karira. Azt kell mondjam ez egy nagyon kellemes illat. Sőt. Tök jó. Szerintem kifejezetten ennek a korosztálynak áll jó. Gyerkőc is bírja. Nemrég betoppant az életünkbe Adél......és a megismerkedésünk utáni 2. percben (!) közölte, hogy neki ettől a szagtól felfordul a gyomra. Kicsit felment az agyvizem, de udvariasan megkérdeztem tőle, hogy szerinte melyik férfiparfüm jó illatú? Válasz: hát a 1 million....... Amitől hányok. Szerintetek mennyire szerettem meg a "kis menyemet"???? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 24.

Elkofen

2016. március 17.

Szuper jó illat férfiaknak. Csábító, szexis és figyelemfelkeltő. A Banderas illatok közül szerintem a legjobb. Mivel fűszeresebb jegyeket tartalmaz így inkább fiatalos férfiakon tudnám elképzelni. Tartós és intenzív, így kevés is elegendő belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 17.

eveartstar

2016. március 16.

Még annó én töltöttem fel ezt a parfümöt, gondoltam megnézem hány csillagot kapott. Meg is illatoltam ezt a klasszikus citrusos-fás férfi illatot amivel nehéz mellélőni. Párom csuklóján több órája illatozik, de nem neki vettem meg hanem Apukámnak. :D Remélem nem fog fiatal lányokat rabolni partykról motorcsónakkal, mint Banderas a klipben. Óvatos adagolást ajánlok, mert markáns a leszáradása!
Remélem Apukám sikert arat vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 16.

Remélem Apukám sikert arat vele. :)

Pokerarc

2016. március 2.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, valóban szuper! Már megvettem és tegnap próbáltam ki. Megnéztem az összetevőket, de nekem egészen más jutott eszembe. Legelőször egy málnás illat, aztán kb fél óra múlva ez elmúlt, majd egy enyhe vaníliás illat, azonban ez sem volt harsogó. Ez fontos számomra, mivel nem szeretem, ha egy illatot már 10 méterről is érezni lehet, úgy hogy ezzel feküdtem és ezzel ébredtem, de az illat ugyanúgy megmaradt, így most nappalra is megtartottam!:-) Nem adom senkinek, így mindig velem marad! Nyugodtan merem ajánlani minden ffinak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Coumarin, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: Acid Violet 43, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 33 Lake / CI 17200

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.