Any Tan

Ár:   250 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   10ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emyke, Módosítva: 2014. május 7.

Kiszerelés:   10ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál

Luxus bronzosító és fiatalító szolárium arc és dekoltázs krém

A krém kivételes növényi hatóanyaga hatására a bőrön látható színeltérések, pigment foltok elhalványulnak. Emellet a hyaluron eszencia amelyből már egy csepp is elegendő, hogy bőrünk fiatalos maradjon, így kiteljesíti a fantasztikus hatását. Édesen mámorító illattal.

masnipower

2019. február 11.

Nagyon fáj érte a szívem, nagyon jó állagú és gazdaságos, kis üveggel vettem. De nagyon nem látom, hogy arra jó lenne, amire kéne :( kipróbálom sima arckremkent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Noncsikaaa

2018. május 6.

Tegnap vettem, mert már rég szerettem volna valami jó szolikrémet, ami jó arcra, és az érzékeny bőröm is tolerálja. Leszögezem, szerintem minden szolikrém büdös! Minél "mámorítóbb" kókusz, tuttifrutti, málna, eper, vanília, pacsuli illata van, annál büdösebb! :D Na most, ez sem kivétel, de emiatt nem vonok le pontot, mert ez a szolikrémek általános fogyatéka. Nagyon pici elég belőle, sűrű állaga van, de szépen terül. Tök jó volt, hogy nem húzódott szolizás utan a bőröm, szóval egyelőre elégedett vagyok vele, a többit meg makd meglátjuk…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

kismadár

2017. június 4.

Nagyon fura, műanyagos, avas szaga van, pedig még több, mint egy évig jó, sőt, a dm-ben a többit is megszagoltam, és mindnek ilyen furcsa szaga volt.. Azért vettem, mert sajnos az arcomon mindig kijönnek a nap vagy a szoli hatására a szeplők és nem nagyon szeretem őket. Hát sajnos ez a krém sem állította meg ezt. Valamennyivel kevesebb jött ki, de az egységesítést és a homogén barna bronz bőrt - amit ígért - én nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

nikolett00

2015. április 11.

Szerintem büdös, és annyira nincsen látható eredménye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Szerintem büdös, és annyira nincsen látható eredménye.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.

Az ATP az adenozin szerves vegyülete, amely az élesztő nukleinsavainak a hidrolízise során alakul ki. Az ATP a sejteken belüli anyagcsere-folyamatoknál közvetít energiát, ezért minden élőlénynek szüksége van rá a folyamatos energiaellátást működés érdekében. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, és bár a kutatások még hiányosak, de Paula Begoun szerint egyenlőre úgy néz ki, hogy helyileg alkalmazva sejtkommunikáló és inflammáció-modulátor (gyulladás-módosító) hatása lehet.