Any Tan

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiralykislany, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Magas koncentrátumú hyaluron tanning krém. Azonnali és tartós arc és test fiatalító hatása már az első használatnál látható. Barnító összetevőkkel kombinálva tartós és mély, fiatalos barnaságot eredményez.

Anitacska01

2020. május 29.

3 csillag csak, mert nem nyűgözött le. 250x van ràírva.. Elég jól barnít, szoli utàn pàr óràval jól làtható a hatàsa. Nekem inkàbb ananàszos szagúnak tűnik. Eddig 2szer hasznàltam, de szerintem többet nem fogom. Szoli közben nincs illat, szoli utàn meg érződik az a jellegzetes szag. Annyira folyékony, hogy a fele a padlón kötött ki. De ezért pofon egyszerű elkenni. Nekem szàraz bőröm van és nem volt ragacsos hatàs, pillanatok alatt gyönyörűen beitta a bőröm. Utàna szàraz érzésem volt szoli közben is. Aki hirtelen szeretne egy kis szint, annak nyugodtan ajànlom. 2 használat utàn nem tudom megállapítani a fiatalító hatàsàt, igaz lehet nekem nem is kell de a bőröm esztétikàjàt icipicit sem javított, annyit sem, hogy azt mobdjam érdemes lenne hasznàlnom. Nekem ez a gél nem teszi a szolihoz azt a plusszt amitől mégjobban imàdom azt :)

Up: màsnapra mintha észre vettem volna, hogy szebb lett a bőröm. El is agyaltam, lehet kéne még próbàlkozni vele, de aztàn itt ott meglàttam magamon furi barna csíkokat. Jó krém lenne, de egy nagyon picit lehetne sűrűbb. -1cs kàr érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Vivyenn

2019. szeptember 23.

Nem kimondottan krém, hanem átlátszó zselé. Folyékony állagú, ezáltal könnyen kenhető. Nekem ragacsos érzetet adott, de szerintem ez bőrtípus függő. Illata nagyon finom, sárgadinnye.Nagy előnye, hogy ruhát nem fog be, illetve nem hagy csíkot, foltot a bőrön sem, zseléssége miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate