Apart Natural

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Hipoallergén habfürdő prebiotikummal, amely regenerálja és erősíti az emberi szervezet baktériumflóráját. Elősegíti a bőrvédelmet a kórokozó mikroorganizmusokkal, bőriritációval, öregedéssel és vízveszteséggel szemben. Természetes kivonatokat tartalmaz: tengeri algák, goji, napraforgóolajból származó természetes lipid, A, E, F és B5 vitaminok.

efcsé

2014. április 23.

Véletlenül találtam a márkára, már jónéhány tusfürdőjét kipróbáltam és imádom őket! Nem szárít, kellemes illatú, nagyon elégedett vagyok vele, jobb mint a Fa tusfürdői...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

szucslia

2011. április 16.

Nos ezzel kezdtem, nagyon tetszik, szerintem az összes Apart natural terméket végig fogom próbálni. Nagyon kellemes illat, állag. Én elégedett vagyok vele. Az összetevőkben is találtam pár különlegességet... :D szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. április 16.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Retinyl Palmitate