Apivita

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annasara, Módosítva: 2021. november 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Lágy tisztító összetevői a bőr fiziológiáját tiszteletben tartva, a bőr kiszárítása és irritálása nélkül tisztítanak. Lágyan távolítja el a szennyeződéseket és a sminket, hidratál, aktív szénnel és szabadalmaztatott propolisz kivonattal méregtelenít. B5 provitamin (Panthenol) tartalma segíti frissé komfortossá varázsolni a bőrt, propolisz kivonat tartalma védi a bőrt és segít fenntartani az egészséges bőrflórát.

Apivita Black Detox Cleansing Jelly 50 ml + tisztító arcmaszk
Ár: 2000 Ft , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes , bolti,fóliazárt kupakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Taraklara

2022. június 17.

Számomra azt hozta, amit egy arctisztítótól elvártam. Finom illat, irritációmentesség, tisztaság. Puha arcbőrt eredményez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 17.

zimmbo

2022. április 22.

Őszintén szólva lemosók terén nem nagyon vagyok válogatós. Ne szárítson, és vigye le a koszt, nagyjából ezek lennének az igényeim. Ez a lemosó ezt hozza is. Első használatkor túl sokat nyomtam ki, azt hittem nem habzik, de kevés mennyiség is alaposan felhabzik, nyakra is bőven jut. Nagyon sajnálom, hogy tettek bele illatanyagot, mert jobbszagú nem lett. Mellette szól, hogy gyógyszertárban könnyen beszerezhető, de ennyi pénzért könnyen találok olyan lemosót ami ugyanezt tudja. Innentől csak személyes szimpátia kérdése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 22.

madri

2022. április 14.

NEkem ez nagyon bejött, szépen tisztít, jó az illata, nagyon jó, tisztaság-érzete van utána a bőrömnek. Közben nem szárít, puha marad az arcom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

sasspanni

2022. január 31.

Finom illatú, hatékony, géles állagú, fekete színű arctisztító csodaszer. 2021. október közepén rendeltem és még negyedig van a tubus. Most rendelem újra február elején. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Vitaminok: Panthenol