Apivita

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Nizza, Módosítva: 2020. március 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Ez a sampon az intenzív hidratálást biztosító hialuronsav, organikus aloe és zab-proteinek tartalmával helyreállítja a hajszálak belsejében a nedvesség megfelelő szintjét. Orvosi szappanfűben gazdag, lágyan tisztító összetétele és a növényi APISHIELD HS komplexe óvja a fejbőr egészséges fiziológiáját és mikrobiomját, védi a hajvégeket a töredezéstől, a hajat a környezeti szennyező hatásoktól és a hajformázáshoz használt anyagok káros hatásától. Az organikus rózsa és geránium illóolajok revitalizálják a fejbőrt és frissítően hatnak. Formulájában rozmaringból készült infuzum (növényi forrázat) helyettesíti a vizet, mely revitalizálja, erősíti a hajat és haj anti-aging hatást is nyújt. Használatával a haj puhává, könnyűvé és simává válik.

• nem tartalmaz: parabent, szilikont, ásványi olajat, propilén-glikolt, ethanolamint, ftalátokat, PCM-t, NM-t

Apivita Box
Ár: 4599 Ft , Eladó: Timarf
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost vagy posta, személyes átvétel Győrben

Peppertree

2020. július 8.

Nagyon megörültem, amikor tesztelésre lehetett jelentkezni ennél a samponnál. Szerencsém is lett kipróbálni, de a hozzá fűzött reményeket sajnos nem váltotta be. :(
Gyorsan zsírosodó hajtővem, korpásodásra és viszketésre hajlamos fejbőröm van. Úgyis elfogyott a Vichy Dercos samponom, (ami minden tünetemet megszűntette) ezért pont kapóra jött ez a hidratáló sampon.
Hónapokon át teszteltem. A korpásodás szinte rögtön visszatért, de legalább nem viszkettem tőle. Maga a sampon ettől függetlenül jól habzik, finom 'sour cherry' illata van.
A flakon feléig bírtam elhasználni, aztán inkább elpasszoltam családon belül. Többet vártam egy 4000 Ft-os terméktől...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Marietta1977

2020. július 3.

Nekem nagyon bevált, mondjuk én a hajammal szerencsés vagyok mert nem igényel különösebb ápolást. Az illata szerintem nagyon jó, jól tisztít és az állaga is teljesen ok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

EvandEra

2020. június 27.

Tesztelésre kaptam, sajnos kb 6 hajmosás után is azt tudom mondani amit az első után: összeragadt a hajam tőle, zsírosodott jobban mint ha nem mostam volna és viszketett a fejbőröm. Nagy reményeket fűztem hozzá, de csalódás volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

CeCeDrake

2020. június 5.

Nekem úgy vált be, hogy ezt az első samponozásta használom. Jól tisztít. Utána használok másik sampont második samponozásra és abból lényegesen kevesebbet kell használni, azt már csak a hajhosszra viszem fel, fejbőr kimarad és így szuper.
Érdekes, mert az ilyen természetes és minden mentes termékeket nem igen szereti a hajam.
Összességében jó termék, a tisztító hatása kiváló. Nincs tolakodó illata, gyakorlatilag nem is lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

galivali

2020. május 31.

Jól tisztít, kellemes érzés a fejbőrnek. Kicsit száraz volt a hajam a használata után, de persze erre ott a kondícionáló. Az illata is kellemes. Egyelőre nem venném meg, de lehet mire elfogy meggondolom magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

DianeLockhart

2020. május 11.

UPDATE:
4 hajmosás után abba kellett hagynom a tesztelést, mert nagyon zsírosított és formázhatatlanná tette a hajam, de most a karantén időszakban elhasználtam az összeset, mivel itthonról dolgozom, úgyis mindegy :D. Nem lett más a véleményem, vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajra továbbra sem ajánlom, képtelenség beszárítani utána és egy nappal kevesebbet bír. A fejbőrömet továbbra sem irritálta, valóban minőségi, természetes összetevői vannak.

Itt KM-án kaptam kipróbálásra a sampont, és mivel most először vagyok tesztelő, komolyan veszem a feladatom :) Érzékeny, seborrheás a fejbőröm, a hajam pedig vékonyszálú, szőkített, amit vasalok heti 4 alkalommal.
4 hajmosás után eddig vegyes tapasztalataim vannak. Ami abszolút pozitívum, hogy a fejbőrömet nyugtatta, a seborrheás részeket is, egyáltalán nem irritált. Ami negatívum, hogy nagyon zsírosított. A hajmosást mindig reggelre időzítem, és így két napot kibír, plusz a harmadikon szárazsamponnal még vállalható. Most viszont hajmosás utáni másnap déltől annyira csapzott, zsíros lesz, hogy kellemetlenül érzem magam tőle. Adok még neki esélyt, hátha csak szoknia kell.
És hát a formázás...Eddig azt tapasztaltam, hogy sokkal nehezebb beszárítani és többet kell vasalni is, mint más samponnal, ami egyébként szintén minden mentes (tehát nem a szilikont meg hasonlókat hiányolja a hajam). Ezt is tesztelem még, hátha változik.
Mindig kétszer samponozok, az elsőhöz átlagosnál kb 25%-al nagyobb mennyiség kell, hogy megfelelően tisztítson.
Összességében nagyon minőségi sampon, de az eddigi tapasztalataim alapján inkább vastagabb szálú sörényekhez ajánlanám, száraz, érzékeny fejbőrre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 11.

UPDATE:

FViktoria93

2020. március 11.

Tesztelésre kaptam a terméket. A hajam festett, hosszú, hajvégeken száraz, tövekben zsírosodásra hajlamos. Hetente kétszer mosok hajat, ezzel a termékkel is tudtam ezt tartani, nem zsírosította jobban/kevésbé a hajamat. A hidratáló hatását minimálisan lehetett érezni az én hajamon. Kétszer kellett átmosnom vele a hajamat, mivel elsőre egyáltalán nem képzett habot, és nem éreztem úgy, hogy tiszta lett volna a hajam tőle. Az összetevők nagyon szépek és az átlag samponokhoz képest különlegesek is, azonban sajnos a vége felé az én fejbőrömnek valamelyik nagyon nem tetszett, és kisebesedést okozott. Mivel a rutinomban más termék nem változott, ezért csak erre gyanakodhatok, főleg mivel elhagyása után elmúlt a probléma. Rövidebb hajú, és kevésbé érzékeny fejbőrűeknek azonban nyugodt szívvel ajánlanám a sampon kipróbálását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Nizza

2020. március 2.

Tesztelőként írom le a tapasztalataimat.
A bőrápolás kapcsán már megtapasztaltam, hogy a hidratálás mennyire fontos, sok esetben a zsírosnak tűnő bőr esetében is. Szupernek tartom, hogy lassan a fejbőrt is elkezdhetjük hasonló körültekintéssel ápolni, mint például az arcbőrt. Az Apivitáról korábban nem hallottam, ez az első általam kipróbált termékük. Elsőnek egy kímélő, szintén szilikonmentes samponnal szoktam megmosni a hajam, másodszorra ezt a hidratáló sampont használom.
Hirtelen ötlettől vezérelve elkezdtem úgy is alkalmazni, mintha balzsam lenne: a második samponozáskor fürdősapkával rajta hagyom a hajamon és fejbőrömön 30 percig, hogy legyen ideje hatni a sok jó anyagnak, amit a sampon tartalmaz. Teljesen bevált a módszer és a sampon! Nagyon szép, fényesen csillogó és feltöltött lesz a hajam tőle, a fejbőrömet pedig érezhetően hidratálja. Sem később, sem hamarabb nem zsírosodik. A hajszínemet nem koptatja. Az ára miatt magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, de mivel csak a második samponozásra használom, lassan fogy, ráadásul érezhetően jó a hatása. Az összetevőit bármeddig el tudnám nézegetni! A tapasztalataim alapján meg fogom venni a balzsamját is, és innentől kezdve azt fogom a hajamon hagyni fürdősapkával, hiszen igazából ez a balzsam dolga, de a sampon is bőven működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

Tesztelőként írom le a tapasztalataimat.

Edina1313

2020. február 29.

Ezzel az értékeléssel még adósa vagyok a krémmániának, mivel tesztelésre kaptam a terméket, de egy-két használat után még nem akartam véleményt alkotni. A terméket így már majdnem egy hónapja használom, amít ígér azt tényleg teljesíti, megfelelő tisztító hatással bír, a fejbőrt és a hajat is szépen ápolja és dícséretes az összetevő listája is, viszont nekem sajnos a termék használata mellett 3 naponta hajat kell mosnom, más, hasonló összetevőjű termék esetén ez kitolható 4 napra. Hajmosást követően 2 napig gyönyörű a hajam, szárításkor megfelelően formázható, viszont a 3. napon nagyon bezsírosodik a hajam (hajtőnél, hajvégeknél egyaránt) és a nap végén elkerülhetetlen az újabb tisztítás, így e miatt ez nálam 4 csillagos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 29.

Kata lizator

2020. február 20.

Tesztelésre kaptam a terméket. Az az igazság, hogy ez egy átlagosan jó sampon. Egy kicsit hidratál, mert van benne sok nagyon jó összetevő, de az alapja nem jó szerintem: Sodium Laureth Sulfát. Emiatt nem a leghidratálóbb. Legalábbis ennél olcsóbban vettem már ennél hidratálóbb sampont (pl. Nature Box apricot oil-ös samponja, ami nagyon-nagyon gyengéd szulfátot tartalmaz csak, de mégis jól habzik és jól tisztít. Ez kíméletesebb.)
De amúgy jó sampon ez. Csak van jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

De amúgy jó sampon ez. Csak van jobb is.

Hidratálók: Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Honey, Alpha Glucan Oligosaccharide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.