Apotheker

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: budosbanya, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hám elhalt sejtjeinek gyengéd leoldásával gyorsítja a bőr megújulását. Rendszeres használatával megnyílnak és kiürülnek a faggyúcsatornák, a bőr felszíne sima és feszes lesz. Használatát elstsorban az esti órákban javasoljuk, különösen szeborreás bőrök esetén.

Elinor95

2018. március 15.

Tini korom óta a fürdőszobai polcon megtalálható tégely volt,számtalanszor vettük újra Anyuval,egészen mostanáig, mivel nagytakarítást csináltam. Nos,én elég erősen közepesre értékelném. INCI terén sem a legtökéletesebb darab, de azon kívül, hogy esetleg egy picit simábbá teszi a bőröm, olyan igazán világmegváltó változást sosem hozott.Szerintem nincsen meg benne az a craft, ami igazán kéne, több gyümölcssav is beleféren ebbe a készítménybe. Állagra egyébként kellemes, kifejezetten hűsítő, viszont vékony rétegben kenve is egy ragacsos kis filmréteget hagy az arcon. Ezért csak 3 csillagot kap tőlem. Nem hiszem,hogy valaha is újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Nashuaaa

2016. november 15.

Nem csinál túl sok mindent, túl kevés benne a gyümölcssav :/ alapvetően nem heges a bőröm, szóval csak annyi eredményét látom, hogy mintha picit simább lenne a bőröm. Elhasználtam,ha már megvettem,de semmi nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

kaszi

2015. június 17.

Az itt olvasottak alapján rendeltem meg, mivel elég sok heg marad az arcomon a pattanások után. Minden nap használom már egy pár hete, esténként kenem fel kb 30 percre. Egy kis változást látok, de a nagyobb és mélyebb hegekhez több idő kell.
Nem bánom hogy csak 1,5%-os a savtartalma mivel nyár van, de szerintem ősszel beszerzek egy erősebbet ami gyorsabban hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

szirmusz

2014. február 27.

Én akkor használom ezt a krémet, amikor kicsit megviselt a bőröm, és előjön 2-3 pattanás. Felkenem a megtisztított arcra, fent hagyom 30-45 percre, aztán lemosom, és bekenem a szokásos éjszakai arckrémemmel. Így pár nap alatt szépen helyreállítja a bőrömet. Drágább/magasabb hatóanyagú krémet nem használtam, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom, de én ezzel a hatással is maximálisan elégedett vagyok. Használat után nagyon kellemes, sima a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

masnis

2013. szeptember 2.

Drágállom ahhoz képest, hogy nagyon kis szolid hatása van. rosa.love-nak igaza van, ebben nagyon kevés AHA van ahhoz, hogy bármi csodát tegyen. Nem érzem, hogy dolgozna az arcomon, amikor felkenem, és a bőröm állapotában sem látok utána (se hosszútávon) változást. Elhasználgatom, mert sajnálnék az ablakon kidobni 1200 ftot, plusz meg szeretném hagyni neki az esélyt, hogy cáfolja a mostani véleményemet, de igazán nem túl nagy kedvvel. Inkább spórolok kicsit egy paula's choice-osra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

PaperMama

2013. augusztus 25.

2013.aug.25:
Nah ezt tényleg szerettem, el is használtam az utolsó cseppekig. Általa ismerkedtem meg a kémiai hámlasztás fogalmával úgyhogy emiatt örökre hálás leszek neki:) Bár nagyon alacsony a glikolsav tartalma (1,5% ha jól emlékszem), azért látszott a hatása főleg mivel minden nap használtam. Úgy használtam, hogy vastagon felkentem, mintha egy pakolás lenne, aztán kb 30 perc után lemostam. Utána tényleg mindig sokkal puhább és egységesebb volt a bőröm. Mostmár azért ennél erősebb kémiai hámlasztókat használok, de aki fél egyből "belecsapni a lecsóba", vagy csak egy kis bőrfrissítésre vágyik, annak ajánlom továbbra is.

2012.július 23:
Én több, mint egy hete használom (nem minden nap, heti 3x kb) és eddig csak pozitívakat tudok mondani róla. A pórusaimat látványosan összehúzta, és mintha a pattanások nyomai is halványodtak volna, az arcom határozottabban simább és puhább lett tőle, illetve egészségesebbnek tűnik. Nem jöttek ki tőle (eddig) se mitesszerek, se ragyák. Eddig tehát meg vagyok vele elégedve, úgyhogy kitartóan fogom használni, a későbbi fejleményekről majd még később update-elek. Jah, és kb 1200 Ft-ért vettem, ami szintén nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

2013.aug.25:

2012.július 23:

rosa.love

2013. április 11.

A faggyúcsatorna helyett a szemeteskuka teteje fog kinyílni a hatására ha így folytatja.
Kísérleti céllal és szkeptikusan rendeltem meg, és nyugtázahatom:a kozmetikus által végzett hámlasztáshoz semmi de semmi köze. Viszont 2ezer forinttal megrövidített. Felkenve én semmit nem érzek, esetleg egy negyed hangyányi bizsergést, de mivel akneroxidot és cinkes arclemosót használok, amúgy is sokszor húzodik a bőröm ha kenek rá bármit.
Tanulságként én egyet tudok levonni: az otthoni hámlasztásnak pont annyi értelme van, mint az otthoni hajfestésnek. Lesz valamilyen eredmény, ami fényévekre lesz a szakember által produkált eredménytől. Ha az eredmény jó, még mindig elég messze van attól, amilyen lehetett volna, ha profi végzi professzionális termékekkel. És erre mindenki az után jön rá, miután felkeresett egy szakembert. A bőr savakkal való maratása amúgy szerintem nem az átlagember fürdőszobájába való mindennapos művelet. Ha meg enyhe anyagokkal dolgozunk, mint ez,akkor mi értelme?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 11.

zazi

2013. január 7.

a vége felé járok a kis tégelynek, ezt egészen megszerettem, épp egy icipicit csikizi a képem, amikor felteszem, de ez megszárad rajtam egy idő után, nem marad ragacsos, mint az apotheker csipkebogyó gél. akneroxidot használok, amitől vannak szárazabb foltok az arcomon, azokat jól eltűnteti, bár "faggyúcsatorna kinyílást és kitisztulást" nem igazán tapasztaltam, de lehet, hogy nem volt elég rendszeres a használat. mindenesetre ár-érték arányban jónak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

melange5014

2012. december 4.

Olvasva az előző hozzászólást kicsit elkeseredtem mivel azt gondoltam hogy 1,5 %nál több a savtartalma:S Én minden másnap este felkenem az arcomra, az én zsíros bőrömnek megse kottyan, nem igényel külön hidratálást.Reggelre szép pihe puha lesz az összkép és külön pozitívum hogy egyáltalán nem zsíros a homlokom ami amúgy mindig csillog.Nagyon gondolkodom hogy beruházok egy 10% savtartalmú hámlasztóra, ezek után az valószínű csodát tesz. Pattanásos bőrre ajánlom a barátcserje kapszulát mivel fokozza a progeszteron termelést emiatt nagyon jó antiandrogén, fogamzásgátló szedése alatt volt ilyen tiszta a bőröm mint emellett a tabletta mellett:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

adrikanemeth

2012. november 27.

Lassan 1 hete használom és 100%-ig meg vagyok elégedve vele. Egyszerűen szuper! Esténként a megtisztított arcbőrömbe jól belemasszírozom. Hamar beszívódik és egyáltalán nem csíp. A bőröm feszes, bársonyos lesz tőle. A legjobb, hogy reggelre sem lesz zsíros, fénylő, mint előtte, hanem pihe-puha tapintású lesz a bőröm. Boldog vagyok, hogy rátaláltam erre a csodagélre! :)
A gyártótól megtudtam, hogy 1,5%-os a savtartalma. Szóval, akinek csúnya hegei vannak, azoknak lehet, hogy kevés lesz. De, akinek nincsenek mély hegei, azoknak csak ajánlani tudom.
Kár, hogy szalicilsavas géljük nincs! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Kár, hogy szalicilsavas géljük nincs! :(

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.