Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2011. október 20.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Kiszerelés: 90 g

veniko12

2019. november 19.

Nagyon jól lemattítja a bőröm, és mellé hidratál is. Különösen szeretem a géles állagát, nem nehéz. Naponta többször érdemes használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 19.

loju

2019. október 24.

Nagyon jó kis krém, nagyon megszerettem! Zselés állagú, szinte illatmentes kence. Anélkül hidratál, hogy zsírosítaná az egyébként is zsírosodásra hajlamos bőrömet. Szuperül lehet rá sminkelni és nagyon olcsó! A tégelye elég vacak, de ebbe az árba úgy látszik ez fért bele, ha van korábban kiürült másik, akkor abba érdemes áttenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

AppleMaple

2017. október 23.

Úgy emlékszek még 2015-ben vettem, főleg kézre használtam, ritkábban arcon és az egész testen. Akkoriban nekem nagyon szimpi volt az illata, utána olyan jó ruganyos lett a bőröm és az arcomat kellően mattitotta, jól lehetett rá sminkelni. Nem hiszem, hogy újravenném, de egyszer jó volt kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Hell

2017. augusztus 26.

Jó állagú krém, de sajnos használhatatlan, mert erősen avas szagú. Lejárati időn belüli (2018. 03.), és ugyan most először vásároltam meg, nem gondolnám, hogy ilyen "illatú" lenne a romlatlan termék. Más is járt így vele esetleg? Szívesen használnám, de így nem kockáztatom meg újra a vásárlást. A kamillás változatával nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

keettee

2015. március 11.

Brutál jól lemattítja a pofimat, ilyet én még nem láttam, mindenkinek ajánlom kipróbálásra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

pmarcsi

2015. március 10.

Szeretem ezt a krémet. A csalános testvérét próbáltam először, és mivel az nagyon bevált, megvettem néhány másikat is. Ezt használom reggelente sminkelés előtt. Nagyon hamar beszívódik, az én bőrömet kellőképpen hidratálja. Szuper sminkalapnak is bizonyult. Sajnálom, hogy nem találkoztam hamarabb az AQUA termékekkel, rengetek pénzt spórolhattam volna meg! :) Mostantól semmi mást nem fogok használni rajtuk kívül!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Ajnosz

2014. július 3.

Régóta használom ezt a terméket, és mindenkinek ajánlom. A vízhiányos bőrt anélkül kezeli, hogy zsírossá tenné, könnyű, gyorsan beszívódik, és ráadásul jól lehet rá sminkelni. Emellett hihetetlenül olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

pronto

2014. május 24.

nagyon hasznos kis termék ez!

akkor használom, amikor fürdés után rögtön sminkelnem kell, olyankor a normál arckrémre 5 perc elteltével nem szívesen kenek korrektort, vagy alapozót, akkor használom ezt, mert 1 perc alatt beszívódik, mattít és jó ruganyos lesz a bőröm tőle. nekem nagyon tetszik, könnyed, vitalizál.

nem nappali krémnek használnám (bár lehet nyáron a nagy melegben ez lesz a nappali krémem), hanem ha a reggeli és esti hidratálás között úgy alakul, hogy krémezni kell.

kissé megpirult bőrömet is kellemesen hűsítette.

1 csepp is elég belőle szinte, szóval nagyon sokáig elég lesz.
az ára irreálisan kevés, kb 350 ft volt.

a tégely tényleg rémes, még szerencse, hogy kencés tégely gyűjtögető vagyok. ezért nem vonok le tőle pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

nagyon hasznos kis termék ez!

kissé megpirult bőrömet is kellemesen hűsítette.

1 csepp is elég belőle szinte, szóval nagyon sokáig elég lesz.
az ára irreálisan kevés, kb 350 ft volt.

heno

2013. március 27.

Akkor írok véleményt is ám! Szóval, eddig még csak kétszer használtam, de akkor nagyon jó volt. Tegnap kicsit túl sokat raktam belőle, így kicsit ragacsos lett a bőröm, de ma kontrolláltam ezt, és nagyon szupi volt. Tényleg!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 27.

Samybubu

2012. június 22.

Jó érzés a bőrön, de nem igazán csinál semmit, csak úgy van. Nem vettem észre, hogy nagyon hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 22.

A napraforgó magjának és virágának a kivonata, melyet a CosIng bőrpuhító (emollient), bőrkondícionáló és hajkondícionáló anyagnak kategorizál.

A Helia-D termékek esetén ez az összetevő elvileg a napraforgószár kivonatot jeleni, mely a Helia-D honlapja szerint visszaadja az ernyedt bőr és izom rugalmasságát a napraforgószárban található auxin révén. A Helia-D-től független forrást sajnos nem igen találni, ami beszélne arról, hogy a napraforgószárnak milyen hatása van a bőrre, az auxinról azonban ez a szabadalom azt írja, hogy segíti a bőr természetes védő rétegének (skin barrier) erősítését.

A kozmetikumokban a napraforgót több formában is felhasználják, legyakrabban a napraforgó olajat.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.