Aqua

Ár:   390 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: repcsi23, Módosítva: 2012. július 1.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hecate

2017. december 29.

Én kedvelem - bár nekem a gyártójától a Tinikrém a kedvencem. Kis mennyiségben viszem bőrre, számomra használ.

Igen a csomagolása nem a legcsillivilibb, de talán az ára ennek köszönhetően olcsóbb. Ráadásul már kapni kozmetikai tégelyeket, amikbe áttehető.

Örülök, hogy magyar termék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Örülök, hogy magyar termék. :)

rabbitdoubt

2017. november 17.

A szagával még nem is lenne baj, de ragad, és nekem használni nem használ. Szerencsére 390 forint érte abszolút nem volt sok, úgyhogy nem vesztettem sokat a kísérletezésen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

AppleMaple

2017. október 23.

Fogjuk rá, hogy arcon még mondjuk okés de a kezemen szörnyű ragacsos érzetet hagyott, akárhányszor használtam, utána mindig kezet kellett mossak. Próbáltam testápolóként használni, hogy fogyjon már el, de emiatt a kellemetlen ragadás miatt a felét kidobtam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

monique001

2017. szeptember 1.

Semmi baj vele, kiváló ár-érték arány. Kellemes babaszappan szerű illat. Retinolos krémek nagyon ritkák nálunk, pláne ilyen árban. Az én zsíros bőrőm pillanatok alatt beissza, sokkal kellemesebb érzetem van ezzel, mint a 3 ezres Heliával (amiben sokkal kevesebb a retinol ráadásul).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

sophie986

2015. szeptember 16.

Nyár elején tiszta ragya lettem, mert ezerféle mindent használtam egyszerre. Akkor vettem ezt a krémet, örültem, hogy van benne retinol is, hátha megelőzésképpen jó lesz az öregedés ellen :) Nekem szépen rendbe rakta a bőrömet, nem csodaszer, de ezért az árért még ennyi teljesítményt se vártam. A ragyák elmúltak, a bőröm normalizálódott. Felkenés után gyorsan beszívódik, a nyári kánikulában sem olvadt le az arcomról, pedig elsőre ragacsosnak hat, de nem az. Jól hidratál, nagy ránctalanítást szerintem nem kell tőle várni; én szeretem a lanolinos tisztaság-illatát is :) Sajnos a doboz fele körül meguntam, de majd elkenegetem. A csomagolása rém csúnya, és nem is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

T.Kiara

2015. augusztus 20.

Röviden:
- Nem lett puha tőle a bőröm
- Az illata fura
- Nem szívódik be teljesen és emiatt egy vékony réteget éreztem a bőrömön
- Az egyetlen pozitív dolog az ára (300ft körül)
- Utáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Röviden:
- Nem lett puha tőle a bőröm
- Az illata fura
- Nem szívódik be teljesen és emiatt egy vékony réteget éreztem a bőrömön
- Az egyetlen pozitív dolog az ára (300ft körül)
- Utáltam.

k.boglarka

2015. július 11.

Imadom ezt a kremet puha lesz tole a borom,hamar beszivodik. Dehat az osszes aqua krem ilyen. Amit probaltam mind tokeletesen mukodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Yubiri

2013. szeptember 27.

Hatás: 3
Illat: 2
Ár/érték arány: 5
Pár napja használom csak, leírom mit tapasztaltam ezzel kapcsolatban, ha elfogyott és változik a véleményen, újraértékelem.
A retinol miatt vettem meg... volt Roc termékmintám, éjszaka használtam, reggelre feltöltötte az arcom. Természetesen a Roc-ot kivonták a forgalomból... Láttam, hogy ebben is van retinol, akárcsak a Roc-ban, az interneten jó véleményeket olvastam róla, az ára pedig annyira baráti, hogy mindenképp megéri kipróbálni, mert ami nekem nem jó, lehet másnak maga a tökély.
Első benyomások a krémről:
- büdi (konkrétan mint egy régi fotó szaga)
- tapad/ragad, akárcsak a méz, még az a mennyiség is, ami a kezemen marad krémezés után, szóval nagyon kellemetlen, pedig a krém dobozára az van írva, hogy naponta többször használja...én nappalra biztos nem használnám, sem a büdössége, sem a ragacsossága miatt!
- a retinol jótékony hatását nem tapasztaltam, reggelre hirtelen nem lett feltöltődött bőröm, mint a Roc esetében
- én inkább ezt a lanolinos hatást érzem...
- a krémet kénytelen leszek áttölteni másik dobozva, mivel a teteje nagyon jól zár, ennek következménye, hogy kinyitni is minden használat előtt úgy tudom, hogy lehorzsolja a bőröm!
- ár/érték arányban mégis megadom az 5-t, mivel érdemes kipróbálni, eddig még rosszat nem tett, talán kicsit javított a bőrömön, 90 ml, tehát viszonylag 2x akkora mint egy átlagos krém, és csak 325 Ft.
Összegezve csak 4 csillagot adok neki, mert ha nem csinál valami extra kiemelkedő ránctalanító hatást ez a töménytelen mennyiségű büdi krém, mire elfogy, akkor többet tutkó, hogy nem fogom megvásárolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Hatás: 3
Illat: 2
Ár/érték arány: 5
Első benyomások a krémről:
- büdi (konkrétan mint egy régi fotó szaga)
- én inkább ezt a lanolinos hatást érzem...

missmisfit

2012. augusztus 30.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem jó. :( Pedig a csalános krém nagyon jó az arcomra. Arra számítottam, hogy egyből beszívódik és nem hagy semmilyen érzetet a bőrön. Gondoltam mindezt azért, mert lanolin a fő összetevője és mert a csalános verzió így működik nálam. Sajnos azonban furcsa, ragadós olajos érzetet hagyott. Az illata is kellemetlen. Nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

repcsi23

2012. június 25.

Nem rossz krém. Én inkább megelőzés képpen használom, de úgy érzem, hogy jót tesz a bőrömnek. Az ára -csakúgy mint valamennyi Aqua terméknek- nagyon jó (325 Ft-ért vettem 1 hónapja, 90ml):
Ár: 5
Hatás: 4
Illat: 4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

Ár: 5
Hatás: 4
Illat: 4

Antioxidánsok: Retinol
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Retinol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Retinol a I v