Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: repcsi23, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőr ápolására alkalmazható naponta többször is.

mrs.imperator

2018. augusztus 27.

Imádom amikor olcsó, gagyin kinéző terméket találok amiről kiderül hogy jó. 300 ft-ért nevetséges áron találtam rá a Pingvin patika gyógynövényes reformboltjában. Egyetlen negatívuma hogy kissé nehezen nyitható a tégely de a krémmel nagyon elégedett vagyok. Zsíros bőröm van így preferálom a gyógynövényes, mattytó kencéket. A dermofil arszesszel együtt használom és érezhetően kevesebb pattanás van aza rcomon, szebb lett a bőröm. Barátnőmnek is ajánlottam aki szintén beszerzett belőle :) Újravevős. + kommentekből olvastam hogy van Zsurló krém is, még nem láttam boltban de ha találok, az is tesztelve lesz :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

AppleMaple

2017. október 23.

Úgy emlékszek még 2015-ben vettem, főleg a hátamat kenegettem vele. Nem igazán tetszett a textúrája és csak azért használtam gyakran, mert alig vártam, hogy elfogyjon. Különösebb változást nem tapasztaltam. 400 forintért nem sajnáltam kipróbálni, de én nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

nora87

2015. december 27.

Sziasztok! Megfogadtam pár hónappal ezelőtt, hogy ha megtalálom a megoldást a problémás bőrömre akkor megosztom! Ha ezzel egy embernek is segítek akkor már megérte!! 13 éves korom, azaz 15!!!!!! éve küzdök pattanásokkal. Nem mondom, hogy az egész arcom tele volt velük, mindössze csak az állam de azok a tipikus gyulladt eszméletlenül ronda nagyon feltűnő pattanások voltak. Voltam olyan "szerencsés", hogy minden reggel jött egy újabb és újabb az államon. Pár hónapja ültem le a gép elé, hogy végre megoldást keressek mert eddig egyik csodaszer sem vált be, pedig számtalan dolgot próbáltam már! Sokan írták azt, hogy a csalántea jó megoldás lehet! Ki is próbáltam, valóban tökéletes megoldás volt! Minden reggel ittam 2 dl teat, már a következő nap nem volt semmi az államon! Így jutottam el ehhez a krémhez, hisz csalán csalán nézzük meg! Azt kell, hogy mondjam, hogy ilyen jó krémmel a 15!!! Év alatt mèg soha nem találkoztam. Ha Ti is küzdötök hasonló problémákkal, akkor mindenképpen próbáljátok ki! Nekem valóban csodát tett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Hettita

2015. november 23.

Nekem még a száraz bőrömre is jó volt, nem ez a gond... de csak ideig-óráig segített a pattanások ellen. Kellemes, természetes illata van, de mégiscsak parabénes... Maradt is belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

mrita87

2015. július 10.

Nagyon sok jót hallottam erről a krémről, gondoltam teszek egy próbát. Hatalmas csalódás. A textúrája borzasztó, plusz egy csomó idejemúlt összetevőt tartalmaz,mint például a lanolin. Lehet, hogy működik,de ma ennél már ezerszer intelligensebb krémeket lehet kapni, nem kell állatok zsírját kennünk az arcunkra. Ki is dobtam, szerencsére csak párszáz forintos, így nem fájt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

szederke

2015. április 11.

Nekem nem vált be, a mellkasomra és a hátamra kentem mert több pattanás kijött rajta, de ez is mintha csak rontott volna a helyzeten. Az arcomra 1x kentem fel, de csak zsírosította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

pmarcsi

2015. március 10.

Csodálatos krém! Sose volt tökéletes az arcbőröm, de néhány hónapja rengeteget romlott a helyzet. Egyszerűen bármit próbáltam, semmi sem segített.
Egy hete kaptam meg ezt a krémet a testvéremtől. Mondta, hogy olvasott róla, és tegyek vele egy próbát. Azóta minden este használom, és már rengeteget javult a probléma. A gyulladás teljesen elmúlt, és szépen tisztul a bőröm! Számomra ez mindenképpen CSODASZER!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

eprescsoki

2015. január 16.

Mikor először használtam jó volt,aztán különösebben nem vettem észre változást,gondoltam egyébként is tini korban vagyok és a hormonok okozzák a sok pattanást.Elhasználtam egy dobozzal,lassan 2 hete hogy elfogyott.Mióta nem használom lényegesen kevesebb pattanás van rajtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 16.

nius

2014. augusztus 11.

Sajnálom, hogy le kell húznom, de nagyon nem jött be. Baromira eltömítette a pórusaimat, zsíros lett a bőröm és nem szívódott be. Ráadásul ki is pirosodott tőle az arcom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Dorka93

2014. június 3.

júnis 3. nagyon kedvelem és teafaolajjal egyszerűen mesés páros!! 5* igaz h én voltam aki turbózta de megérte!!
pozitív vélemény hatására megvettem a zsurlóssal együtt 300-400 ft közötti áron/ darab. Az illata jobb a zsurlósnak, de kellemes a bőrömön. Majd jövök :).
Update: Tuning van lányok! :) Valaki említette, hogy ő teafaolajjal kicsit javított rajta .. Igen így tényleg jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Hidratálók: Lanolin