Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   90 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Linda0222, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kamilla kivonatot tartalmazó, gyorsan felszívódó készítmény. Az egész testfelületen alkalmazható naponta többször is.

A kamilla hatása a bőrre: gyulladáscsökkentő hatása nyugtatja a bőrt, lehúzza a duzzanatokat és enyhíti az irritáló kozmetikumokra adott negatív bőr reakciókat. Antiszeptikus tulajdonságai révén elpusztítja a baktériumokat, és fájdalomcsillapító hatással is bír.

AppleMaple

2017. október 23.

Háááát elhasználgattam, de nem venném újra. Mivel testápolóként használtam, szerencsére hamar elfogyott. Mondjuk én elég válogatós vagyok ilyen téren, ritka az a krém ami elnyeri a tetszésem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Hell

2017. augusztus 26.

Sűrűbb állagú, mint más arckrémek. Én kicsit még nedves arcbőrre vittem fel. Nem zsírosít, jól hidratál, kellemes illatú. Ár-érték arányban verhetetlen, az összetevői is jók.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

biankacohen

2015. november 22.

Nem rossz.Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 22.

Nem rossz.Megéri az árát.

Amphitrite

2015. november 22.

Én arcra használom, 520 Ft-ért jutottam hozzá gyógynövényboltban. Ennyi pénzért ekkora mennyiség nagyon megéri...főleg, hogy szépek az összetevői. Nappal és éjszaka is ezt használom, éjszakára többet viszek fel az arcbőrömre, reggelre pedig puha és bársonyos lesz, akár a babapopsi :) Az állaga nem folyós, hanem elég sűrű, mégis hamar beszívja a bőröm, ugyanis imádja! Kellemes kamillás illata van, abszolút nem mű. Azt hiszem megtaláltam a számomra tökéletes arckrémet. Valószínűleg ki fogok próbálni a többi krémet is. Mindenképpen 5 csillagos, mert minden szempontból kiváló, nem tudok rá rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

k.boglarka

2014. november 14.

Szeretem, kicsit sűrűbb állagú mint a zsurlós. Hamar beszívódik, őszre,télre tökéletes. Hidratált puha bőröm lesz tőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

francais

2014. március 31.

kicsit lassabban szívódik be, az illata nagyon fincsi, viszont nem érzem , hogy frissítene. Remélem nem zsírosít majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Linda0222

2013. március 22.

Az ára és a minősége egyszerűen szuper. Az illata kellemes és nem mű. Hamar beszívódik és kellemes tapintású lesz tőle az arcom, az állaga is megfelelő, nem folyós. Sajnos ebben a szeles időben hamar kiszárad az arcom, de ez már az első alkalomtól kezdve hidratálja. Csak ajánlom, mivel a többi márkásabb krémeket árban és minőségben egyaránt elveri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract