Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   90 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milli006, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Dr. Gracza István gyógyszerész érdeme az Aqua Tinikrém. A 90 ml-es tégelyben rejlő krém gyorsan s tökéletesen elbánik a legmakacsabb pattanásokkal is.

manimania

Korcsoport: < 18
2018. október 21.

Őszintén szólva ezer éve megvolt itthon ez a krém, a maradékot használtam csak én el. Éjszakára kentem fel, reggelre ápolt, puha bőröm lett. Azt nem tudom, hogy a pattanásokon segített-e, de nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 21.

Hecate

2018. május 2.

A legjobb pattanástalanító krém számomra. Hormonális problémám van és rengeteg a pattanásom felnőtt korom ellenére is. Nagyok, feszülnek, meg minden. Sok nagy márkát kipróbáltam jó pénzért, de semmit se értek. A Tinikrém viszont hat. Hamarabb végez a pattanásokkal, amikkel régebben hosszabb ideig szenvedtem. Egy időbe természetgyógyász boltban tudtam csak megvenni, majd bánatomra évekig nem láttam, de most újra hozzáférek egy másik bioboltban. Imádom. Külön öröm számomra, hogy magyar termék. Tényleg nagyon fontos a rendszeres használat, ahogy más is írta előttem. Én nem tudom pakolásnak alkalmazni, mert beszívja a bőröm. Szeretem, hogy átlátszó a tégelye és kívülről is látni mennyi van benne, mikor kell újravételről gondoskodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

rabbitdoubt

2017. november 17.

Nemrég használtam el az első tégelyt, nekem tetszett a krém. Sajnos rajtam mindig van valamilyen seb, mert képes vagyok mindent kikaparni magamon, úgyhogy szükségem volt egy olyan szerre, ami pár nap alatt rendbehozza a hibáimat. Egyrészt, másnapra javarészt elmúlt a gyulladás a sebeken, másrészt nem jött ki annyi csúfság az arcomon, míg használtam. Most biztosra megyek, és két tégelyt is fogok venni, mert tudom, hogy elhasználom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

AppleMaple

2017. október 23.

Úgy emlékszek még 2015-ben vettem, főleg a hátamat kenegettem vele. Nem igazán tetszett a textúrája és csak azért használtam gyakran, mert alig vártam, hogy elfogyjon. Különösebb változást nem tapasztaltam. 400 forintért nem sajnáltam kipróbálni, de én nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Szonja114

2016. április 4.

Már nagyjából két éve használom ezt a krémet, és nagyon szeretem :) Én csak bekenem vele az arcom éjszakára, és úgy hagyom, de nem is tudom mit kéne lemosni, nekem beszívja a bőröm. Nem tudnám megmondani, hogy a pattanásaimon segített-e, viszont a bőröm nagyon puha lett tőle. Az ára baráti, és nekem a színe is nagyon bejön :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 4.

Chrisse

2015. december 22.

Nekem nagyon nagyon segít a pattanásoknál! :) Amin nagyon meglepődtem... ugye sokszor a pattanás helye ottmarad akár 1-2 hónapig is.. Lekentem a krémmel a helyét, és pár nap kenegetés után konkrétan a csúnya foltokat is eltüntette! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Hettita

2015. november 10.

Hát, érdekes viszonyom van ezzel a krémmel! Megvettem fél éve, mert ilyen olcsón bűn otthagyni, hátha pont ez segít a pattanásaimon. Nem, nem segített. Félretettem. Pár hete megtaláltam, és kétségbeesésemben újra fölkentem, aztán lemostam. Ezt csináltam pár napig. A tanulság: nem szabad az elején abbahagyni. Így már szárít, puhít, eltüntet (éppen, ami az adott fázisban lévő pattanásnak kell). Ez egy lemosandó krém, pakolás, és legalább fél óráig kell virítania rajtunk ahhoz, hogy pár óra múlva hasson. 4*, mert nem egyértelműen átütő a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

mjjmoa

2015. augusztus 30.

A bőröm szeret bezsírosodni, pattanásokra hajlamos, de ez a krém sokat segített. Nem is pakolásként hanem magában hidratálóként használom. Bár az utóbbi időben mintha kezdett volna hozzászokni a bőröm. Kevésbé segített a pattanásokon. Viszont ezért a túlzásba vitt sütizést lehet okolni a bevitt finomított cukor mennyiséggel egyenes arányban.
Jó ideje kifogytam belőle, de igyekszek újat beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Jó ideje kifogytam belőle, de igyekszek újat beszerezni.

goldgirl

2015. július 23.

Szerintem megérdemel egy 4-es osztályzatot...nem gondolnám csodaszernek, de.....valamit biztosan használ, mert mióta 3-4 naponta bekenem az arcom, negyed óra után lemosom, azóta elég szép az én problémás pattanásos bőröm....elég régen nem jelentek meg rajtam gyulladt, hetekig ott maradó, csak foltosan elmúló pattanások...nem tartom kizártnak, hogy nem egyedül ez segített, de biztosan volt hozzá köze. Szerintem fertőtlenít, mivel jellegzetes fertőtlenítő illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Cherryeszti

2015. február 4.

Én ezt már kb 10 éve nem használom, de muszáj leírnom, hogy akkor mennyire tönkretette a bőrömet. Nagyon pattanásos tini voltam. Ezt kaptam ajándékba anyám barátnőjétől, hogy az ő lányának is segített. Igen, az elején valóban segített. De rendszeresen jártam kozmetikushoz (havonta 1x) és nem értette mi történt a bőrömmel mialatt ezt használtam. A pattanások betokosodtak, csak úgy, mint a mitesszerek. Sokkal tovább kellett gőzölni és sokkal erősebben kellett a kezelés alatt nyomkodni a bőrömet, aminek köszönhetően véraláfutásos lett az arcom... És nem, nem a kozmetikussal volt a baj. Ugyanis őt leváltottam, mert azt hittem tényleg vele van a baj, de a következő ugyan ezeket mondta a bőrömről és ugyan úgy szenvedtem a kezelések alatt. Szóval csak óvatosan, azt tudom mondani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Lanolin

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.