Best of Beauty 2019

Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   90 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molbolesy, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mezei zsurló kivonatát tartalmazó krém. Zsíros, pattanásos bőrre alkalmazható naponta többször is.

Hettita

2015. november 23.

Nem csodaszer (hidratált, de a pattanások ellen nem segített), de nem is rossz, és nagyon kellemes, tiszta illatú.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

szederke

2015. április 11.

Nem rossz krém, igazából nem tett se jót, se kárt az arcbőrömben (mint pl. a csalános) de kb 1 hónap után elkezdett vizesedni, vagy nem tudom hígabb lett a dobozban és azóta igazából nem merem használni. Az ára miatt lehet megpróbálom a termékcsalád többi tagját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Dorka93

2014. május 6.

Sok pozitív vélemény hatására megvettem a csalánossal együtt 300-400 ft közötti áron/ darab. Első szaglásra nem tetszett de az arcomra kenve egész kellemes illata van. Majd jövök :).
Többször használom a csalánosat amit teafaolajjal dúsítottam, ez sem rossz de az most nálam jobban megy. Ár/érték arányba tényleg jól teljesít ez a 2 termék az AQUA-ától..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

k.boglarka

2014. március 25.

Nagyon szuper ez a krém, kellemes az illata hamar beszívódik nem hagy zsíros érzést, illetve nem lesznek tőle újabb pattanásaim. Ár érétek arányban megéri biztosan újraveszem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 25.

platinakuka

2014. január 21.

egy hete használom, és elégedett vagyok vele, 400 forintért jutottam hozzá :)
és sokkal jobb, mint bármelyik eddigi mattító krémem.
alapja egy sima gyógyszertári hidratáló (mert amúgy csak a fejem zsíros, máshol tök száraz a bőröm és egy darabig gyógyszertári krémet kellett használnom), elég jól beszívódik, könnyű a textúrája.
nekem bejött eddig, nincsenek gyulladt kis mitesszerek meg patti-kezdemények. azt hiszem, ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

egy hete használom, és elégedett vagyok vele, 400 forintért jutottam hozzá :)
és sokkal jobb, mint bármelyik eddigi mattító krémem.

Macilány

2013. november 24.

Egyszerűen rajongok az Aqua krémekért!!! Mindig visszatérek hozzájuk, ha el is kalandozok néha, mert nincs jobb!!! A bőröm szinte becuppantja és nagyon hálás érte!! Tényleg hihetetlen h ennyiért Ő a tökéletes! Elhasználtam már egy csalánosat, most pedig kamillás és ez, a zsurlós van itthon! A csalános sokat segített a pattanásokon és gyulladáson, és már 3 nap alatt látom h a zsurlós is teszi a dolgát. Kifogástalanok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

elinor

2013. október 25.

Tényleg nagyon finom illata van, és nagyon jót tesz a kevert, kicsit pattanásos bőrömnek. Húgom is használja, és eddig szuperül teljesít neki is, pedig ő már előtte mindenféle drága krémet kipróbált pattanásos bőrre, és egyik sem volt az igazi. Gyorsan felszívódik és púderes érzést hagy maga után. Főleg éjszakára használjuk, úgy szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

mozartkuglof

2013. április 2.

Valóban elég hasznos, bioboltban akadtam rá, elvileg egy bőrgyógyász gyártja. Szemtelenül olcsó volt,gondoltam,ha rossz is, egy próbát mindenképpen megér. Láss csodát, tényleg segít a pattanásos bőrön,és nem bántotta a nem zsíros részeket sem! Amiket eddig használtam,szinte kivétel nélkül vagy szárítottak,vagy zsírosítottak,lehetett választani. Itt viszont keletkezett egy komoly szakadék köztem és a színes-szagos, jobb esetben csak 10-szer ennyibe kerülő termékek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Linda0222

2013. március 22.

A krém is és az illata is jó, már több Aqua terméket is kipróbáltam. Ennek a legjobb az illata. Az ára és a minősége is szuper, csak ajánlani tudom, aki bőr problémával küzd. Simán veri a többi márkás krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

annipanni

2012. november 3.

Tényleg nagyszerű krém, jól beszívódik, nem nehéz, nagyon jó volt a kombinált bőrömre és azért is hasznos, mert a zsurló a bőr rugalmasságát is biztosítja (kovasav tartalma miatt), tehát valójában nem egy egyszerű hidratáló. Ár érték arányban verhetetlen, azt hiszem 300 és 350 Ft között volt, sajnos nem tudtam újravásárolni, mert mostanság nem látom sehol, ha valaki tud valami biztos helyet, írja meg, mert ennek mindig a polcon kéne lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.